2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289

Eklentiler

• Screenshot_20210208_235300_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210208_235300_trendyol.com.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20210208_235245_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210208_235245_trendyol.com.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20210208_235207_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210208_235207_trendyol.com.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20210208_235139_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210208_235139_trendyol.com.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20210208_235123_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20210208_235123_trendyol.com.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20210208_235038.jpg
    Screenshot_20210208_235038.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 46
Yani kıyafetlerin resimlerini atsak. Ne güzel olur. Hepimize fikir olur.
Bunlar cicişlerimiz canım bunlar dısında zıbın ve corap aldım onları cekmemişim😂

Eklentiler

• 6875E850-67B6-4DD6-8594-DFD04F3DF2A6.png
    6875E850-67B6-4DD6-8594-DFD04F3DF2A6.png
    691,7 KB · Görüntüleme: 56
  • F164F419-E93F-475A-A3CB-D23D35387B33.png
    F164F419-E93F-475A-A3CB-D23D35387B33.png
    620,7 KB · Görüntüleme: 55
  • 2C1D752C-CCF4-4DEE-AA42-D35962761CC0.png
    2C1D752C-CCF4-4DEE-AA42-D35962761CC0.png
    664,9 KB · Görüntüleme: 52
  • FB522388-0D80-42EE-8888-2CBF44FE605F.png
    FB522388-0D80-42EE-8888-2CBF44FE605F.png
    339,2 KB · Görüntüleme: 55
  • 41C9E1B8-0C00-4133-B187-A9178F3BADEA.png
    41C9E1B8-0C00-4133-B187-A9178F3BADEA.png
    254,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 7FBEA867-2678-45D8-8738-1A34E0F462A8.png
    7FBEA867-2678-45D8-8738-1A34E0F462A8.png
    339,2 KB · Görüntüleme: 48
Bence güzel fikir yarın bohçalarımı sereyim bende resim çekip atarım ☺️ henüz kendi aldığım hiçbirşey yok sürekli annemler alıyor ama olsun annem birkaç kışlıkta örmüş bugidişle kendi gönlümce hiçbişey alamayacağım zaten kuzuma ☺️
Ayy çok güzel... Ben severim böyle fikir alisverisini
Valla kıyafet olayına girmedim çevrem almaya başladı banada henüz gelmediler. Eşim küvet seti, babynest almış. Bi arkadaşımız beşik almış atmıştım geçen gün. Önce büyükleri halledelim dedik hafta sonu açılırsa bebek arabası alıcaz yasağı bekliyoruz
Çevrem hiç birsey almadı şimdiye kadar...cok şanslısın masallah
Hiçbir şey yok canım almadık henüz elde var 0 🙈
Ama ufak ufak bakiyorum şimdilik 🙏
Bende almadım hiç birsey
Favorilerimden bazıları 🙈
Cok güzeler ya masallah. Kızdı degilmi seninki
Bunlar cicişlerimiz canım bunlar dısında zıbın ve corap aldım onları cekmemişim😂
Ayyy ben bayilacagim. Maşallah.
Ben hiç birsey almadim

Kız olursa hersey var bir çocuk arabası hariç erkek olursa kıyafet alacağım. Kızlar size tavsiyem büyük eşyaları yani mesela besikti yada dolabı hiki cinsiyete uygun alın. Yoksa ilerde kıza mavi. Erkeğe pembis eşyalar kalıyor 🙈

Bizde gidiyoruz ama göstermiyordu. Bacaklar hep kapalı. Doğumda Sürpriz yapacak sanırım 😂

İnsallah cnm. Kız erkek farketmez sağlıklı, hayırlı olsun yeter.
İki kızım var. 3. De kız olursada onada çok sevinirim tabiki.

Ama senin şimdiye kadar "bundan sonrası erkek" demen tuttu. Belki ben bozarım 😂😂😂
Tabi öncelik sağlıkta buda bebek beklemenin en heyecanlı zamanları. Rabbim gonlundekini nasip etsin canım. Kız ve erkek iki ayrı meyve diyorum rabbim ikisinide taddırsın herkese ❣️

Bende almadım hiç birsey

Ben hiç birsey almadim

Kız olursa hersey var bir çocuk arabası hariç erkek olursa kıyafet alacağım. Kızlar size tavsiyem büyük eşyaları yani mesela besikti yada dolabı hiki cinsiyete uygun alın. Yoksa ilerde kıza mavi. Erkeğe pembis eşyalar kalıyor 🙈
Evet canım kız 🌸😍 mobilya unisex olsun istiyorum ama kıyafetler biraz zor. Pembe görünce duramıyorum,🙏

Bende almadım hiç birsey

Ben hiç birsey almadim

Bu kıyafetler e bebekte cok ucuzdu uzun tulumlar 30-50 tl arası kısa tulum sortlular 25-40 arası indirimli görünce hemen aldım🥰 zıbınlarda 5 tlydi bi 10 tanede düz beyaz zıbın aldım ay ay inidirimli almak iyi oluyor

Tabi öncelik sağlıkta buda bebek beklemenin en heyecanlı zamanları. Rabbim gonlundekini nasip etsin canım. Kız ve erkek iki ayrı meyve diyorum rabbim ikisinide taddırsın herkese ❣️
Sağol cnm. Allah razı olsun. Bazıları (çevrem) diyor inşallah erkektir falan diye ama ben Hayırlısıyla, sağlıklı evlat diliyorum hep.

Kızlar dişeti iltihaplanması ağrısı yaşıyan varsa ben hamileliğin başından beri çekiyorum hatta artık tutunca bütün dişlerimin sallanmasına vesile oldu Allahım varsa düşmanımın bile başına vermesin ağzı diş çene hastalığını birşey keşfettim mucize gibi geldi AĞIZ YARA VE DİŞETİ HASTALIĞINA adaçayıyla gargara yaptım yaparken sirkeli su bile daha güzel geliyodu dedim ama birkaç dkka sonra hafifledim inşallah tekrar başlamaz gargara olduğu için hiç acaba zararlımı korkusuda yaşamadım büyük yazdımda lazım olursa bulması kolay olsun diye kimseye lazım olöaz inşallah ben bundan sonra ağrım olmasada rutin bakımda devam edeceğim 😊
Gecen bi tanidik da söyledi hamileyken disi iltihaplanmis doktor da bir cay vermis onunla gargara yapmis bi kac gün sonra bitmiş tüm iltihabi. Iyi olmus canim yazman ihtiyaci olana fikir olmus oldu 😊

Süt sağma cihazı ile bebek yanı kamera ses cihazını ateş ölceri teyzemize halamıza dedik bize hediye alsınlar diye ama böyle ekstra lazım olcak baska bişi varsa canım aklında söylersen sevinirim süt sağmada benim aklımda değildi teyzemiz alalım onuda dedi insan daha önce doğurmayınca hiç aklına gelmiyor süt sagma tabi😂🤦🏻‍♀️
Ay kız ben daha önce doğuedumda neoldu alrını nasıl açıcam ilk doğduğunda föbek bağına zarar veririm diye koekarım vs piskolojisi var çok minnak narin oluyorlarya gerçi doğunca kırk yıllık ana gibi herşeyi bilip yapıyosun ben hayla başka bebişleri tutamam çok küçükleri benim kız doğunca biran önce eve gideyimde tırnaklarını keseyim diye düşündüğümü hatırlıyom ama sağlık namına herşeyi unutmuşum hep bilgi çarpıyorum her sayfadan internete bakmıyorumda burada ne okusam dikkate alıyorum yaşanmış şeyler diye her türlü bilgiyi herzaman yazıcam kiiii hepimiz öğrenelim en güzel tarafı bu valla birde aynı duygular içerisinde olmak insanı çok rahatlatıyo

Gecen bi tanidik da söyledi hamileyken disi iltihaplanmis doktor da bir cay vermis onunla gargara yapmis bi kac gün sonra bitmiş tüm iltihabi. Iyi olmus canim yazman ihtiyaci olana fikir olmus oldu 😊
Ben bı bilgileri bulana kadar neler okuyup denedim olmadı birine iyi gelen başkasına gelmiyo doktora sormak gerekmeyenleri uygulayıp gerekenleri not alıyorum şimdi her yazana Allah razı olsun diyorum yazarken çekiniyom hani hastalık çağırmak gibimi diye ama yok inşallah kimsenin ihtiyacı oşmasın ama bilgi bilgidir hepimiz böyle paylaşmaya devam etsek çok daha rahat geçiririz hamileliğimizi 😊

Evet canım kız 🌸😍 mobilya unisex olsun istiyorum ama kıyafetler biraz zor. Pembe görünce duramıyorum,🙏
Yani kıyafetine fazla alma cnm ilk haftalar çabuk büyüyorlar.unisex olması önemli büyük wsyalarda, çünkü he zmn alma şansın yok. Bizim beşik yatak 3. Bebise nasip olacak inşallah. Beyaz almıştım o zmn lari. Bebek arabasında öyle alin
Bu kıyafetler e bebekte cok ucuzdu uzun tulumlar 30-50 tl arası kısa tulum sortlular 25-40 arası indirimli görünce hemen aldım🥰 zıbınlarda 5 tlydi bi 10 tanede düz beyaz zıbın aldım ay ay inidirimli almak iyi oluyor
Aaa çok güzeller ve uygun. Bende kız kıyafeti var. Erkek olursa almam gerek. Aldıklarıni güle güle giyindir cnm.

Burda güzel şeyler yok. Tr deki hersey (mobilyadan, kıyafete...) çok güzel ve modern. Burda yok öyle süslü seyler

Bayıldım ben bunlaraaa bizde henüz internetten kıyafet alışverişi yapmadık işte annemlerin getirdikleri yarın atıcam resimleri internete birara biberon ısıtıcı gelmişti indirime ondan almıştım usb li siyah kılıf biberonu içine koyup usb ile ısıtıyosun çok kullanışlı gibi gelmişti ondan aldım Allahım güzel günlerde bebişlerimize giydirmeyinasip etsin inşallah 😍😍😍
Favorilerimden bazıları 🙈

Ay kız ben daha önce doğuedumda neoldu alrını nasıl açıcam ilk doğduğunda föbek bağına zarar veririm diye koekarım vs piskolojisi var çok minnak narin oluyorlarya gerçi doğunca kırk yıllık ana gibi herşeyi bilip yapıyosun ben hayla başka bebişleri tutamam çok küçükleri benim kız doğunca biran önce eve gideyimde tırnaklarını keseyim diye düşündüğümü hatırlıyom ama sağlık namına herşeyi unutmuşum hep bilgi çarpıyorum her sayfadan internete bakmıyorumda burada ne okusam dikkate alıyorum yaşanmış şeyler diye her türlü bilgiyi herzaman yazıcam kiiii hepimiz öğrenelim en güzel tarafı bu valla birde aynı duygular içerisinde olmak insanı çok rahatlatıyo
Bende tutmak bakım konusunda iyiyim cok şükür mesleğim gereği bebeklere cocuklara hakimim ama annelik konusunda cok tecrübesizim🙈

Bayıldım ben bunlaraaa bizde henüz internetten kıyafet alışverişi yapmadık işte annemlerin getirdikleri yarın atıcam resimleri internete birara biberon ısıtıcı gelmişti indirime ondan almıştım usb li siyah kılıf biberonu içine koyup usb ile ısıtıyosun çok kullanışlı gibi gelmişti ondan aldım Allahım güzel günlerde bebişlerimize giydirmeyinasip etsin inşallah 😍😍😍
Amiin inşallah hepimiz bebişleirmizi güzel güzel giydirip paylaşalım😍😍😍🙏🏻🙏🏻

Yani kıyafetine fazla alma cnm ilk haftalar çabuk büyüyorlar.unisex olması önemli büyük wsyalarda, çünkü he zmn alma şansın yok. Bizim beşik yatak 3. Bebise nasip olacak inşallah. Beyaz almıştım o zmn lari. Bebek arabasında öyle alin

Aaa çok güzeller ve uygun. Bende kız kıyafeti var. Erkek olursa almam gerek. Aldıklarıni güle güle giyindir cnm.

Burda güzel şeyler yok. Tr deki hersey (mobilyadan, kıyafete...) çok güzel ve modern. Burda yok öyle süslü seyler
İnşallah canım cok sagol🙏🏻 Sen nerde yasıyordun?

X