2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlar sancilar 5 dk ya dusene kadar eve yolladi doktor sanci olursa yarin sabah gel dedi normal olursa duzensiz cumaya gel dedi aciklik ayni 5.5 cm mis

Bitsin nolur
Bence artık heyecanı da kalmadı biz yazınca hee doğurmaz ki diyorlardır

Kizlar bu sancı düzensiz dimi?

Eklentiler

• 20210701_001247.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 78
Kacinci hfta olck 5 temmuzda? Bi de kilosu kac ki kilodan dolayı dediler?Merak ettm sakncasi yoksa..
39. haftada olacak şu an 3850 görünüyor, bir de pozisyonda değil kafası midemde hâlâ, çok çok zorlaniyorum artık, doktorum direk sezeryan önermedi ama risklerini anlatınca ikna oldum

Canım sağlik ocagi hic aramiyor diye seninle konuşmuştuk sanırım misery89
Bebek doğduktan sonra da hiç aramadılar normalde topuk kanı için falan arıyorlarmış
Allahtan ben hastanede hallettim o işi de

Beni bilmem kaçıncı kere arıyorlar..
En son geçen aradılar emzirme eğitimi oldu.. İşte kimlikle ilgili şeyler anlattılar
Topuk kanı anlattılr.. Aşı kartı verildi
Gerçekten cok ilginç

Ayyy sona geldikçe artk hiç uyuyamaz oldum

Günaydınnnnnnnnnnnn

Hoşgeldin Temmuzzzzzzz

Açılış yapılıyor seamoms cnm hayırlısı ile kucağına al sağlıkla inşallah

Kontrolü olacak olanlarada bol şanslar

gmz41 Nosking ve 1 1992Sevda bugn neler yaşatacaksınız bakalım bize
Çekirdeğimi aldım bekliyorum

Kızlar herkese merhaba 37+4 de sabırsız oğluşum 29 haziran 18.04te doğdu Çok şükür ikimiz de iyiyiz ve evimizdeyiz. Normal doğum ve epidural ile gerçekleşti doğumum. Kesi atılmadı ancak ıkınmadan dolayı çatlaklar oluştuğu için biraz dikişlerim var. İnşallah kısa zamanda toparlayacağım emmeyle ilgili biraz problem yaşıyoruz ama sanırım benim tecrübesizliğimden kaynaklanıyor, çünkü oğlumun emme refleksi gayet iyi çok şükür sormak istediğiniz olursa fırsat buldukça mutlaka cevaplarım iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim, Rabbim herkese evladını hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…