2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Evet canım onun bebeği makat gelişti 😊sezaryende maalesef öyle bi durum oluyor ama uzun sürmüyor en azından benim uzun sürmedi o durumum bikaç güne toparlamıştım kendimi.tabi herşeyin doğalı en güzeli ama benim ilki acil sezaryendi 😒
Benim bugün bir hafta oldu bugün toparladım ama sırt ağrısı geçmiyor

Bizim günümüz de belli oldu artık. 8 temmuzda geliyor kızım:anne: tarih kesinleşince bana da bir ağlama isteği geldi:cry: öğleden beri tutamıyorum kendimi..
Bugün izne ayrıldım. Yarın temizlik yaptıracağım, çantamı da hazırladım mi tamamiz artık. Perşembeye kadar kızımla bol bol vakit geçireceğim inşallah 🤲 ikimizin başbaşa son günleri olacak:cry:
Tarih belli olunca bir başka dünyaya giriyoruz sanki 🙈
Sağlıkla kucağına al cnm

Kızlae benim kızın hareketleri artk tekme şeklinde değil...
Böyle içimde esniyor gibi, yukarı doğru geriyor kendini.. Göğsümün altında midemde felan hissediyorm
Normalmi.. Böyle olan varmı...

Elime alamadan ebe aldi kosti gitti nisanimda geldi
Nisan çok önemli değil canım benimki geleli iki hafta oldu biliyorsun ama açıklığın artıp artmadigi önemli. Ama sancin varsa o da artıyordu illaki. Haber ver bize de mutlaka
annesi gelmeyecek demekki bebisin daha vakti var 😃
Evet ya erken doğacak diye bizi o kadar korkuttu şimdi zamanı da geldi aslında ama o gelmek istemiyor 😂

Kızlae benim kızın hareketleri artk tekme şeklinde değil...
Böyle içimde esniyor gibi, yukarı doğru geriyor kendini.. Göğsümün altında midemde felan hissediyorm
Normalmi.. Böyle olan varmı...
Evet canım benim de öyle son bir iki haftadır. Tekmeler falan eskide kaldı artık yerleri daraldı ya normal yani merak etme ☺️

Evet canım benim de öyle son bir iki haftadır. Tekmeler falan eskide kaldı artık yerleri daraldı ya normal yani merak etme ☺️
Ayy saol kuzum
Bende ne oluyoruz diodum daha dün kontrol vardı sorun yoktu..
Sanki ağzımdan çıkacsk yukarı yukarı itio kendini zilli :KK70:

Hiç hareket yoksa ihmal etme canım ya yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik Allah korusun

Ayy görmemişim bunları
Nosking Nosking cnmmm iyimisiniz?

Yok canım hareket etti sonradan ☺️

Canım en iyisi sen git nstye gir bak suyu da azdı zaten için rahat eder en azından hem Allah korusun bir sıkıntı varsa da geç olmadan müdahale ederler böyle şeyler hiç şakaya gelmiyor

Gözün aydın canım 😍

Maşallah canım sen de 35i görmüşsün senin kızlar önce heyecanlandırdı şimdi bekletiyorlar Rabbim kalan arkadaşlarımıza hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah

Bugün cokkkk sıcaktı olaylara hakim olamadım yaaa. Müsait olabilirsem okucam. Nosking Nosking senin yazını gördüm arada merak ettim canim. Gittin mi kontrole?
1 1992Sevda canm açılman mi var anlayamadim ben. Merak ettim.
Kızlar allah razı olsun sormuşsunuz doktoru aradım nst istedi hastaneye geldik nstdeyim şimdi ama tam nst bağladı ebe benim kız hareketlendi boşuna gelmişim 😒

X