2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kakası yeşilden sarıya döndü tam bilmiyorum ama günde 5 bez mutlaka çıkıyordur elimden geldiğince beslemeye çalışıyorum anne sütü yetmiyor zaten mama takviyesi ile doyuyor ama inşallah sarılığı azalmıştır
Sarı atması iyi canım işte yiyenlermdede vardı oradan biliyorum sarı kaka vücuttan attıgını gösteriyor diye dediler

Sağol canım. Şimdiye kadar hormonlar ele geçirememişti bunyemi ama bugün coştular 🥺

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla büyüsün bebeğin😊
Artık vaktini öğrendin o yüzden canım karnından cıkacak, yanında olacak, bugünler geride kalacak vs duygu karmaşası oluyor 😊
Fasfood bende yedm de
Kola içince vicdan yaptm ama dayanamadm 🙈
Yapma yapma iç birşey olmaz ya🙈 bende normalde içmem ama bu hamileliğimde aşerir gibi çekti canım son zamanlar eşimin gözünün içine bakıyordum artık içerken 😅 o da kıyamıyordu yarım bardak felan dolduruyor kaldırıyordu kolayı. bazen o işteyken de içiyordum dayanamıyordum geldiğinde onuda anlıyor söyleniyordu ya 🤦🏻‍♀️

Aynen öyle cnm. İnşallah birsey olmaz ve ilerlemez. Bol bol emzir cnm. Birde temiz havaya çıkart.
Hmm kesin güzel olmuştur.
Atsana kız bir resim 🙈
İnşallah ilerlemez elimden geldiğince emziriyorum daha bir haftada göğüslerim yara olacak temiz havaya çıkartmam imkansız İzmir'de dışarısı resmen yanıyor doktora gidip gelmek bile yavrum için işkence gibi hava bugün 37 dereceydi yakında 40 ı geçeriz doktor 23 derece oda sıcaklığı diyor dışarı çıkmak balkon bile olsa bizim için tehlikeli şuan
Ben bugn doğurmazsam artk tescilli bir temmuz anası olacam 20 temmuzda 🙈🙈
Az kalmış sık dişini bugünü atlattın mı her türlü temmuz anası olacaksın 😀😀😀

Artık vaktini öğrendin o yüzden canım karnından cıkacak, yanında olacak, bugünler geride kalacak vs duygu karmaşası oluyor 😊

Yapma yapma iç birşey olmaz ya🙈 bende normalde içmem ama bu hamileliğimde aşerir gibi çekti canım son zamanlar eşimin gözünün içine bakıyordum artık içerken 😅 o da kıyamıyordu yarım bardak felan dolduruyor kaldırıyordu kolayı. bazen o işteyken de içiyordum dayanamıyordum geldiğinde onuda anlıyor söyleniyordu ya 🤦🏻‍♀️
Ayyy dayanamadmmmmmm 🙈🙈🙈

Beşik kuruldu cnm 🙈 içini ütülicegim cumartesi. Yarın cam sileceğim inşallah.

Neden olmasın cnm. Hemen açılacak diye birsey yok..

Kız sen bir değişik istiyordun fotoğraf çekimini. Nasıl yaptırdın, çok merak ettim. Birde resim ini kendiniz mi çektiniz?
Bencede ben hissediyorum zaten acilmayi canim iki gun once bir anda oldu bu aciklik

Benim saat sabah 11 de 3 cm di açılma sancıkar devam etti ve saat 7 de 5 cm olmuştu 7 bucukta 6 oldu sezaryan oldum hemen çünkü başı yukardaydı seni bırakmalarına şaşırdım
Canim benim doktorumla en bastan bu sekilde anlastik beni hic hastaneye baglamamasi konusunda sık sık gidip kontrol edilcem

Canlarım iyiyim, 4 de spinal oldum bebek 3600 52 cm yanımda şükür emdi kakasini yaptı, benim biraz agrım var ama genel olarak her şey yolunda şükür
Gözün aydın canım Allah anali babalı büyütsün inşallah 🥰
Merhabalar herkese.
Ben oğluma kavuştum 😍 15 haziranda doğum yaptım. 37+1 de gelmek istedi oğlum 😅 Gece sancılarım başlamıştı. Boynunda da kordon vardı. 28 haziranda sezaryen olacaktım normalde ama doktorum beklemeyelim her an normal doğumun başlayabilir dedi. Çok şükür bebeğimi sağlıcakla kucağıma aldım. Şimdi 15 günlük 😍 İlk haftalar sarılık falan derken biraz yoğun ve yorucu geçti. Şimdi daha rahatız çok şükür. Bebeğini bekleyen herkese kolay doğumlar diliyorum. Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah kuzularınızı. Bir de hastane çantanızı her an arabada falan bulundurun her an doğum olabilir diye. Biz çantayı almadan gitmiştik hastaneye ve acil doğuma almak istediler. Eşim aceleyle eve geldi çantayı almaya ve ben ameliyata girerken zor yetişti 😅
Maşallah canım Allah bağışlasın 🥰 ayy kötü olmuş canim ama sonunda yetişmiş eşin.. ama ben kapının önüne koyucam valizi. Hergün işe gidip gelmesin valizcik 😝 unutmayız heralde 🤭

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah sağ salim atlatırsın bu süreci dualarımdasın

Benim soldaki de bugün hiç hareket etmedi dürttüm tatlı yedim sola yattım yok. Doktora gitsem şimdi çıkmıştır acile gitsem ultrason bakılmaz nst cektirsem sancı yok ne yapacağımı bilemiyorum

Kıyamam kuzucuk hemen toparlansın da kucağını doldursun inşallah. Şimdi kaç kilo olmuş söylediler mi?
Sagol canim bende dogurursam hepinize dua edicem nasipse

EVET ben evdeyim çok şükür ben toparlandım bebeğimi görmeye gittim küçücük 🥺 çok farklı bir duygu onu orda bırakıp gelmek çok zor içim yanıyor 😔 çok şükür allahıma durumu iyi ama sadece ellerine dokunabildim
Oy yerim ya rabbim kucagina nasip etsin biran once toplansin bebeginde

X