2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ters gelis womenclub mıydı bu aralar kafam baya dalgın canım hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin de sezaryen normal fark etmez sadece sezaryen doğum sonrasında bir hafta kadar zorluyor normal doğum yapanlar bir günde kalktık diyorlar ben kabuğunun üstüne dönmüş kaplumbağa gibi yatınca yardım eden olmadan kalkamadım
Evet canım onun bebeği makat gelişti 😊sezaryende maalesef öyle bi durum oluyor ama uzun sürmüyor en azından benim uzun sürmedi o durumum bikaç güne toparlamıştım kendimi.tabi herşeyin doğalı en güzeli ama benim ilki acil sezaryendi 😒

Artık vaktini öğrendin o yüzden canım karnından cıkacak, yanında olacak, bugünler geride kalacak vs duygu karmaşası oluyor 😊

Yapma yapma iç birşey olmaz ya🙈 bende normalde içmem ama bu hamileliğimde aşerir gibi çekti canım son zamanlar eşimin gözünün içine bakıyordum artık içerken 😅 o da kıyamıyordu yarım bardak felan dolduruyor kaldırıyordu kolayı. bazen o işteyken de içiyordum dayanamıyordum geldiğinde onuda anlıyor söyleniyordu ya 🤦🏻‍♀️
Evet bizi ayiracaklar diye de ağladım 🙈 kızımin yanında da tutamadım kendimi. Minicik aklıyla anne ağlama mutlu ol dedi göz yaşımı silerek. Toparlandım biraz🥰

X