2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Güzel düşün güzel olsun canım stres yapma derin nefes al kendini telkin et artık annesin yavrun için güçlü olmalısın 🥰 (bunları kendimde yaşadığım için böyle sakinlestiriyorum kendimi:))

Çok güzeller canım güle güle kullanın inşallah 🤲🌸🥰
Olmuo :KK43:
Sanırm son haftalarn stresi anlamıorm
Normalde cok neşeliyimdir :KK43:

Olmuo :KK43:
Sanırm son haftalarn stresi anlamıorm
Normalde cok neşeliyimdir :KK43:
Evet ya 🎈 Anladığım kadarıyla sen neşeli birisin gerçekten bende bu topikteki belkide en negatif en panik kişiyimdir ve şuan seni telkin ediyorum:KK48: İnşallah az kaldı canım çok zorlu bir süreç ama değecek yavrunun kokusunu içine çekince hepsini unutacaksın 🤲🥰

Son haftalarınızda uyuyabiliyor musunuz? Ben saatlerce dönüyorum sabaha karşı ancak dalabiliyorum. Bir türlü rahat edemiyorum yatarken hamile yastığı kullanıyorum ama o da bunaltıyor sıcaklar arttı :KK43: çok kilo aldığım için mi oldu son haftalarda normal mi bir çözümü var midir bilmiyorum ama çok zor geliyor :KK43:
Ölü gibi uyuyorum bir kaç gündür ama heryerim ağrıyor artık kalitesiz bir uyku yani

Evet ya 🎈 Anladığım kadarıyla sen neşeli birisin gerçekten bende bu topikteki belkide en negatif en panik kişiyimdir ve şuan seni telkin ediyorum:KK48: İnşallah az kaldı canım çok zorlu bir süreç ama değecek yavrunun kokusunu içine çekince hepsini unutacaksın 🤲🥰
Yaa women güldürdün beni
Allah iyilişini versn :KK70: :KK70:
Sabahtan beri hareket alamadm depresyon bundan ötürü sanırım

Yaa women güldürdün beni
Allah iyilişini versn :KK70: :KK70:
Sabahtan beri hareket alamadm depresyon bundan ötürü sanırım
Benimkide çok hareketli değildi biliyorsun burda çok konuştuk. Her bebek ayrı işte canım bizimkilerde sakin tipler olacak🤗 ayrıca yerleri azaldı şuan öyle düşün çok fazla hareket edecek alan yok benimki en azından öyle hissediyorum

Canım dua ederiz tabi ki Allah'ım en kısa zamanda kavuştursun inşallah sizi 🙏

Reyhan hanımı daha önce Instagram'da falan görmüştüm guleryuzlu birine benziyor o yüzden ona gitmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olacak.

En kısa zamanda çıkar inşallah bebeğin yoğun bakımdan dua edicem mutlaka
Canım çok geçmiş olsun merak etme çabucak toparlanacak bebeğin Çoğu bebek sarılık durumunu yaşıyor malesef ama hastanedeki bakımla atlatıyorlar sık dişini birazcık sonrası güzel olacak

Rabbim şifasını tez vakit versin canım sana da sabır versin beklemen için 🙏🏻 şuan durumu nedir peki doktorlar ne diyor ?
Antibiyotik tedavisi devam ediyor canım tekrar kültür yapıldı onun sonucuna göre kaç gün daha alacağı belli olacak inşallah uzamaz

gmz41 gmz41 bence Reyhan Hanımdan memnun kalırsın ben sevdim. 🙏

Benimkide çok hareketli değildi biliyorsun burda çok konuştuk. Her bebek ayrı işte canım bizimkilerde sakin tipler olacak🤗 ayrıca yerleri azaldı şuan öyle düşün çok fazla hareket edecek alan yok benimki en azından öyle hissediyorum
Gelince ağlama krizleri hareketlenme olarak geri dönerlerse yandık :KK70:

Günaydın kızlar ☺️ e bebekte indirim vardı. 100₺ harcamaya battaniyeler 15₺ ydi. 2 tane battaniye aldim kuzuma. Hatta birinin uyku arkadaşı var. Ama kizim sahiplendi 😄 aşırı beğendik. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Kaçırmayın bence
Şu uyku arkadaşını benm bile sahiplenesim geldi :KK70:

Şu uyku arkadaşını benm bile sahiplenesim geldi :KK70:
Ahahha 😅😅 demi yaa. Bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler.
Güzel düşün güzel olsun canım stres yapma derin nefes al kendini telkin et artık annesin yavrun için güçlü olmalısın 🥰 (bunları kendimde yaşadığım için böyle sakinlestiriyorum kendimi:))

Çok güzeller canım güle güle kullanın inşallah 🤲🌸🥰
Teşekkür ederiz canım 🥰🤗
Kac yasinda kızın
9 yaşında

Günaydın kızlar🎈🎈🎈🎈🎈
Herkes iyimi inşallah ♥️♥️♥️

Salı günü kontrolüm var ama nedense ckk stresliyim ilk defa... Hiç keyfim yk..
Heycanlıda değilim :KK43:
Yıkadın ütüledin yapcak birşey kalmadı beklemekten başka o yüzdendir kuzum 😊
Benimkininde hareketi neredeyse hiç yoktu haftalardır. şu 2 gündür eskisi gibi çok hareketli endişelenme bir süre sonra düzelecektir. Hem doktor ters birşey görse söylerdi bence
Günaydın kızlar ☺️ e bebekte indirim vardı. 100₺ harcamaya battaniyeler 15₺ ydi. 2 tane battaniye aldim kuzuma. Hatta birinin uyku arkadaşı var. Ama kizim sahiplendi 😄 aşırı beğendik. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Kaçırmayın bence
Çok tatlış 😍 güle güle kullansın kuzucuklar 1 taşla 2 kuş vurmuşsun☺️

X