2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Hipp combiotic aldım canım

Yok benim hiç korkum yok sancıdan faln ama çevremdeki herkes sezeryan rahatlık deyince acaba diyorum

Ben de öyle.4-5 yastıkla yatıyorum ama yarım saatte bir uyanıyorum, Evin her tarafını gezip tekrar uyuyorum hava çok sıcak, rahatsız edici.

Kızlar akşam 10 dan beri belim ağrıyor. Uyudum uyandım hala ağrıyor. 37+2 deyim. İlk hamileliğim bu yüzden bilmiyorum. Doğum sancısı böyle başlar mı yoksa üşüttüm mü?
Benim bel ağrısında 5. Günüm hiç geçmiyor sanki. Doktora anlattım bebek kanala yerleşirken öyle ağrı yapıyor dedi. Hatta benim bacağıma keskin bir sancı giriyor. Bacağımda ki ağrıyı da benden iyi tarif etti doktorum ve o da kanala inmeye çalışmasındanmış.

Şimdi zaten baktım seninle muhtemel doğum tarihimizde aynı gün

:) haklsnz. Dun ablm da ayni seyi soyledi pilates,yuruyus herseyi yaptm. 40.hftyi da bkledm ama suyun azaldi,kalp atsnda ufak bi problm var gbi diyip yine sezaryene aldlar dedi ki o soylnenen iki neden de bahane olablr.Burda yazilanlar da beni epey rahatlatti ya cok tesekkur ederim sagolun hakkmzda hayrlisi olsn insallah..siz de insallah en kisa surede saglikla yavrunuzu evnze goturur doya doya koklar opersnz. Allah yardm etsn ⚘

Canım çok geçmiş olsun merak etme çabucak toparlanacak bebeğin Çoğu bebek sarılık durumunu yaşıyor malesef ama hastanedeki bakımla atlatıyorlar sık dişini birazcık sonrası güzel olacak
Rabbim şifasını tez vakit versin canım sana da sabır versin beklemen için şuan durumu nedir peki doktorlar ne diyor ?

Benimki aniden gelişti canım en son iki gün önce jiletle almıştım yapacak bir şey de yoktu acil hastaneye gitmem gerekti zaten hastane personeli falan kimse umursamıyor ben hiç hissetmedim önemli olan sağlık

Günaydın kızlar
Herkes iyimi inşallah

Salı günü kontrolüm var ama nedense ckk stresliyim ilk defa... Hiç keyfim yk..
Heycanlıda değilim
Hafta azaldikca stres cogaliyo canim hic strese sokma bebeğini de kendini de hersey olacagina variyo herseyin hayirlisi olsun öyle yada boyle stres yaptiginla kaliyosun

Hafta azaldikca stres cogaliyo canim hic strese sokma bebeğini de kendini de hersey olacagina variyo herseyin hayirlisi olsun öyle yada boyle stres yaptiginla kaliyosun
Doğru söylüyorsn cnm ama elimde değil
Bide 3 yıl uğraş tüp bebekle hamile kal
Kötü gebelik süreci yaşa felan
Sanırım yoruldum

Aaa neden yüzünü görürsün en son hali kocaman
Evet ama hareketleri cok azaldo cok cok azaldı
Bide kafası 2 hafta öndeydi
Daha fazla ilerlemişmidir die endişe var

Rabbim yavruna güç sağlık versin bir an önce toparlasın inşallah buda gelip geçsin evinize dönün canım inşallah dualarım sizinle

Günaydın kızlar e bebekte indirim vardı. 100₺ harcamaya battaniyeler 15₺ ydi. 2 tane battaniye aldim kuzuma. Hatta birinin uyku arkadaşı var. Ama kizim sahiplendi aşırı beğendik. Kullanmak için sabırsızlanıyorum. Kaçırmayın bence

Eklentiler

• IMG_20210627_004133.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20210627_004102.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 76
Gaz değil ama büyük tuvalete çıkma bende de sıklaştı karpuz çok yiyordum ona yordum ama şimdi karpuz da yemedim hala aynı
Günlerimizde aynıymış canım peki senin doğum nasıl olacak gün falan verdi mi doktor
Gozun aydin canim vucut doguma hazirliga baslamis
Hayırlısı olsun canım inşallah
Hayatımda ilk defa kuaföre gittim malesef bikini bölgesi agdasi için kesinlikle göremiyorum ve jilet felaket batık ve sivilce yapıyor o yüzden mecbur kaldım
Jilet malesef öyle yapiyor ya hiç istemiyorum deniycem bakalım
Ağdayı şuan vücudum asla kabul etmez canım çok yanar keşke dayanabilsem en güzeli ağda
Benimki aniden gelişti canım en son iki gün önce jiletle almıştım yapacak bir şey de yoktu acil hastaneye gitmem gerekti zaten hastane personeli falan kimse umursamıyor ben hiç hissetmedim önemli olan sağlık
Bencede umursamazlar aynen canım en güzeli bende jiletle son anda girişecegim

Günaydın kızlar
Herkes iyimi inşallah

Salı günü kontrolüm var ama nedense ckk stresliyim ilk defa... Hiç keyfim yk..
Heycanlıda değilim
Güzel düşün güzel olsun canım stres yapma derin nefes al kendini telkin et artık annesin yavrun için güçlü olmalısın (bunları kendimde yaşadığım için böyle sakinlestiriyorum kendimi:))
Çok güzeller canım güle güle kullanın inşallah

Canim normalden cok aciyor dedigin gibi ama dikis olursa altta en temizi kendin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…