2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yaa çok geçmiş olsun canım. İnşallah biran evvel düzelir kuzun.. Neden enfeksiyon kaptıgini söylediler mi peki Hastaneden mi oldu acaba? Canim benim Allah şifalar versin dua edicem aklıma geldikçe
Sarılık düşmeyince araştırdılar canım neden düşmüyor diye idrar yolu enfeksiyonu bence yoğun bakımda kaptı ama sünnet de olması gerekiyormuş çıkar çıkmaz inşallah şu antibiyotik tedavisi etkili olur başta da yanlış antibiyotik başlandı kültür sonucunda değişti sürekli bir terslik çıkıyor Allah beterinden korusun ama çok zorlanıyorum

Canım çok geçmiş olsun,çok üzüldüm inşallah oğluşun bi an önce toparlar tekrar evinize dönersiniz ben ilk bebeğimi eylülde doğurmuştum ama ozmn bile klimayı hiç kapatmadım diyebilirim.Antalya o aylarda bile sıcak alt üst takımı çorabını şapkasını giydirip klima açardım üstüne bi müslin örtü arada bi bakardım üşümüşmü diye duruma göre klimayı ayarlardım zaten
Canım çok geçmiş olsunRabbim bi an önce bebeğini yoğun bakımdan çıkarmayı nasip etsin inşallah bi an önce toparlar evinize dönersiniz

Teşekkur ederim iyi dileklerin için inşallah hepimizin doğumu çok guzel bir anı olarak kalır yavrularımıza kavuştugumz saatleri guzel anlatırız:)

Allah şifa versin minik yavrunuza. inşallah sağlığı düzelir siz de doya doya koklarsınız

Amin canım inşallah Rabbim kimseyi evladından ayrı koymasın bundan sonra mama takviyesini ihmal etmem kaşık biberonla veririm yeter ki bidaha ayrı kalmayalım
Her sey bi deneyim iste..nerden bilcksnz..onlarla her gun yeni bisey ogrencgz gbi duruyor. Emin ellerde iyilesip geri gelck cabucak insallah..Allah kolaylik versin cabucak kavustrsn ⚘

Gozun aydin canim vucut doguma hazirliga baslamis

Allah şifa versin minik yavrunuza. inşallah sağlığı düzelir siz de doya doya koklarsınız
Allah razı olsun sağolun

Hayatımda ilk defa kuaföre gittim malesef bikini bölgesi agdasi için kesinlikle göremiyorum ve jilet felaket batık ve sivilce yapıyor o yüzden mecbur kaldım

Üzülme canım Hastanede olması iyi onu düşürürler degerini iki yiğenimde 5 6 gün kaldı çıkartılar geçmiş olsun canım

Amin. Allah beterinden korusun dediğin gibi canım. Bi kurban falan kestirin varsa imkaniniz. Akika mi olur yoksa başka bişey mi ama başınızın gözünüzün sadakasi niyetine kestirseniz keşke. Tabi durumlar nedir bilemem, veya bi fakir çocuğu sevindirin canim. İnşallah sağlığına kavuşur biran evvel. İçini ferah tut

Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah

Kızlar bugün bir deneyim daha yaşadık ( mama ile beslenen bebişler için) 0/6 ay biberonumuz vardı bebiş doğduğunda o biberonun emziği çok büyük grldi boğazına aldırdı buyüzden eczaneden damaklı olan biberon emziği aldırmıştık. Bebeğim 90ml mama yerken bu 2 gündür 60 ml düşmüştü ve yerken zorlanıp yotulup uyuyordu biberonu emerken emziğini iyice sıkıştıtıyor sonra süt gelmiyor yotulup uyuyordu 20 dk sonra tekrar acıkıp aranıyordu yani saatlerimiz şaşırdı ne doyurabildim ne aralık zamanı tutabildim bi denemek için eski emziği kullandık biberonun kendi emziğini yavrum rahat içti hemde tek seferde 120 ml şimdi uyuyor ve 2 saat sonra acıkıyor eski düzende kuzum aç olduğu için uyuyamıyormuş doymuyormuş 27 günlük olduk 2 gündür yaşıyoruz yani 35 günlükken bizi o emzik zorlsmış her brbrkte farklıdır ama yinede aklınızda olsun rabbim brbişi doğanlara dağlıklı musmutlu yıllar nasip etsin bebişi hastahanede olanlara acil şifa ve en kısa zamanda kabuşmayı nasip etsin rutin kontrol dışı hastahanr yüzü görmesinler brbişini brkliyenlerede en kolay doğumla en sağlıklı şekilde kavuşmayı nasip etsin iyi geceler

Son haftalarınızda uyuyabiliyor musunuz? Ben saatlerce dönüyorum sabaha karşı ancak dalabiliyorum. Bir türlü rahat edemiyorum yatarken hamile yastığı kullanıyorum ama o da bunaltıyor sıcaklar arttı çok kilo aldığım için mi oldu son haftalarda normal mi bir çözümü var midir bilmiyorum ama çok zor geliyor

Kızlar akşam 10 dan beri belim ağrıyor. Uyudum uyandım hala ağrıyor. 37+2 deyim. İlk hamileliğim bu yüzden bilmiyorum. Doğum sancısı böyle başlar mı yoksa üşüttüm mü?

NAsibinde ne varsa onu yaşarsın bağışıklığın veya bebeğin sağlığının doğum şekliyle alakası bile yok bende o kadar normal doğum için çabaladım kilo alımımma dikkat etim plates yürüyüş yok bilmem ne ama ne oldu bebeğim aceleci çıktı sezaryen doğum yaptım ama sadece küçük olduğu için küvezde ve benim elimde olmayan bir şeydi kendimi suçlu his etmem saçma olur demmeki hakımızda hayırlısı buymuş ama sezaryen doğum gerçekten kolay bence ben hiç zorlanmadım çok şükür sadece gaz çıkarmak meselesi strese soktu beni o da tamamen benim abartmamdı yani bence doğum şekline takılma

Canım ben paylaşayım seninle hemen suyumun azaldığını söylediği gün direk ağdamı yaptım ben kuaförüm zaten sıkıntı yaşamadım ama hemen temizlenmeni öneririm zaten normal doğumu bekliyorsan bile 38 haftada ağdanı yaptırırsın 2 haftaya çıkmaz 40 haftanı bulsan bile en azından temiz gitmiş olursun önerim sizelere ağda yapın en geç 1 ay vücudunuz tertemiz olur ben ağdamı yaptım akşam yatış verildi evime bile gitmeme izin vermediler eltim bavulumu getirdi havlumu falan direk duş aldım sabahına sezaryena alındım çok şükür mağdur olmadım

Ya ben normalde hep ağdayla alırdım hamileyken bi kere denedim dayanamadım bi daha da denemem dedim jiletle ezbere alıyorum gittiği yere kadar
AH kuzum nasıl jileti kullanıyorsun iki gün bile sürmüyor tekrar çıkıyor dikişli olucaksın kontrol olucak doktor bakıcak bence acil ağda yapmalısın en fazla 5 dk sürüyor ağrısı ya

Amin canım inşallah sağolasın çok zormuş onsuz olmak evim bomboş şimdi
Çok üzüldüm ya bende sadece 1 kere görmeme izin veriler birdaha göremedim oğlumu 3 gün oldu doğum yapalı her gün hastaneye gidiyorum belki gösterirler diye ama yok asla göstermiyorlar boşuna gelip beklme diyorlar haftada bir kere tek şansım varmış o da çarşamba günü ama zaman geçmiyor kucağıma bile alamadım kokusunu bile bilmiyorum yavrumum sadece bir kere gördüm elimi tuttu içim paramparça

Cok geçmiş olsun . İnşallah bir an önce iyileşir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…