2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
3 kere banyo yaptım şu saate kadar sonra banyoyu yıkarken iki fış fış yere 3 fış fış kafamdan aşağıya o kadar soğuk suyla oynayınca sancım tuttu ilk defa
Ya ev hiç esmiyor diye disaridayiz ağaçların altında güya esiyor diye ama dayanılarak gibi değil. Ben de evden çıkmadan banyoyu yikamistim keşke üstüme başıma da soğuk su tutsaymisim senin gibi
Dayanamıyorum eşimle kavga ediyoruz önceden ben kapattiriyordum klimayı şimdi o kapatıyor kızıyorum
Ya benim eşim klima alalım diyordu ben çocuk olacak diye istemiyordum vazgeçtim kesin almamız lazım

Son düzenleme:
Dayanamıyorum,çok zorlanıyorum.Gece uykuda asla terlemeyen ben su içinde uyanıyorum.Klima aldık daha gelmedi ama şart.Çok sıcak da bebek için iyi değil bence.Tabi açıp altına yatırmam ama tam yan odaya kurdurcaz.Büyük aldık.Yatak odasına da serinliği gelir.

Şu son iki günde ben de almaya karar verdim ya böyle olacak gibi değil

Dogru evet bn sanrm biraz nedensz yere kolaya kaçıyor gbi hssedyorum kndimi. Onun huzrszlgu coktu ustme..hayrlsi boyledr insallah

Vantilatör bile iş görürmüş resmen eriyormuş gibi hissediyor insan

Geçmiş olsun canım sabret geçicek bugünlerde hemencecik. Rabbim başka dert vermesin çabucak yanınıza gelicek inşallah annesi

Bende ped koymamistim sadece depend koymuştum valize bazıları yazmış dependi komple külot gibi devamlı çıkartıp yenisini giymek zor diye şimdide ped koycam birde valize bu valizler kapanmaz
Depent kirlenince yanından yırtıp atıyorsun zaten canım indiriğ çıkarman gerekmiyor

Yok canım asla öyle düşünme. Kuzenimle 1 ay arayla doğum yaptık o sezeryan ben normal doğum yaptım. Onun hiç sütü olmadı kızı hep mamayla beslendi ben oğlumu 22 ay emzirdim. Ama emin ol benim oğlumun kıçı hiç doğrulmadı. Her ay hastanedeydik allerjik astımı vardı bilmem ne. Doktor sezeryan mı doğdu defi yok dedim anne sütü almadı mı dedi aldı dedim hamileyken çok mu antibytk kullandın dedi hiç kullanmadım dedim. O zaman genetik dedi çıktı. Yani annelere niye bu vicdan azabını yaşatıyorlar anlamıyorum ki.

Ben de seninle aynı hataya düşmüştüm canım oğlumda ve o da yatmıştı. Şimdiden mamayı aldım koydum eve hastanede de hemen mama verin diyeceğim

Hadi ya cok ilginc ornkler duydum gerckten.. intrnet bilgsndense bu deneyimler daha gercekci geliyor artik. Olacagi varsa oluyor demk ki..o zamn doktrun kararna bsy demym bn vardr bi bildgi herhlde..cok tesekkur ederim cvp icin..

Kızlar bugün 37+6 dayım. Perşembe günü kontrolüm vardı, bebek daha kanala girmemiş nst sancı da çıkmadı. Ama bugün ilk defa sol tarafımda koltukaltımdan başlayan ele doğru inen Bi ağrı var. Yarım saat oldu geçmedi. Bebek sağ tarafımda duruyor. O yapıyor desem değil

Vallahi aynen canım bende amaaan moduna girdim artık sona geldik kafamı karıştırmak istemiyorum

Bu aralar çok sık büyük tuvalete çıkıyorum afedersiniz. Tam ishal değilim ama yani normal rutinimin iki katı çıkıyorum kızlar affınıza sığınarak söylüyorum. Sizdede var mı acaba normal mi doğuma mi hazırlık yapıyor bünye Yediklerime dikkat etmeli miyim doğum öncesi özellikle ne yesme gaz yapmayan şaşırdım

snapsnap Canım nasılsınız bebeğin de sen de iyisindir inşallah Sana bir şey sormak istiyorum benim doktorum Gökhan bey de bu hafta izinliymis. Ben bu hafta içinde doğurursam doguma hangi doktorun gireceğini seçebiliyor muyum sana kimi istersiniz diye sordular mi yoksa rastgele biri mi geldi? Kendi hastası değilim diye uğraşmak istemeyip hemen sezeryana almak isteyen bir doktora denk gelirim diye korkuyorum. Eğer Gökhan bey olmayacaksa Reyhan hanım girsin istiyorum acaba ben onu istiyorum dersem gelir mi ki ücreti ekstra isterlerse de sorun değil. Sen kendi doktorun izindeyken doğum yaptın diye sana soruyorum bir de aynı hastane ya. Gökhan bey geçen gün bana haftaici gel muayene ol birine nstye gir mutlaka bir hafta bekleme dedi. Kime gideyim dedim farketmez en yakında ümit hanım var ona gidebilirsin dedi ama ümit hanıma iki hafta randevu yok zaten benim doktorum bir hafta izinli. Ben de pazartesiye reyhan hanıma randevu aldım ama kendi hastası gibi ilgilenir mi bilemiyorum içime dert oldu

Canm benm cok gçmiş olsun
Merak etme bugnlerde geçecek
Hemen toparlar minnoş.. Yeterki sağlığı yerinde olsun annesi.. Hemen kilo alır merak etme
İnşallah canım Rabbim kimseyi evladından ayrı koymasın az önce hastaneyi aradım kan tahlilleri temiz çıkmış kilo kaybı da % 12 değilmiş %9 muş serum ve mama takviyesi yapılıyormuş süt sağıyorum ben de yarın götürecez salı günü çıkabilir belki

Oy bak güzel haberler gelmiş.. Maşallah
Sizde kafa ölçüsü 2 hafta öndeydi demi
Ondannyana bişi olmadı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…