2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
38+5te doğuracak olsam hiç kafama takmam biliyor musun bana 35+3e gün verdi
Ikiz oldugu icndr szn. Bir de birinin suyu az,diğeri fazla demstnz sanrm. Yani boyle gecerli nedenler olunca tabi hakli goruyorum doktru sorgulamyorum. Ama bna bi neden sunmzken boyle yapmasi garip geldi..insallah hepmz icin en hayrli zamnlarda olur :)

Yani olmasi gereken doktr tutumu bu iste..her seye ragmn normle yonlndryor. Gununu dogru belirliyor bekltebldgi kadar bekletiyor. Neyse hayırlısı budur belki bnm goremedgm bsyler vardr belki..ne dym ..saglikla gelsin hepsi insallah

Hayırlısı olsun inşallah

Benimde kafam bu yüzden karışıyor bebek önde gidince sıkıntı mı olmuyor erken doğması anlamadım ne kadar doğru bilmiyorum amaaan.
sonuç itibari riskli haftaları atlattık çok şükür canım senin evet durumun özel ve bence söylediği haftada iyi endişelenme

ikizler normal doğum olabilio mu ki canım benim çevremde çok sezeryan var hepsi de memnun baya
Kız sen aksionmu arıon iki bebeyle normal doğum
Anaamm cesaretine hayranım tebrik ediorm
doğru söze ne denir

Oğlumla uğraşıyorum canım moralim çok bozuk bugün kontrolümüz vardı sarılık başlangıcımız ve %12 kilo kaybından dolayı oğlumu yoğun bakıma aldılar hepinize tavsiyem anne sütü almaz diye bebeklerinize mama vermeyi ihmal etmeyin mutlaka süt sağma makinesi bulundurun sütüm iyi geliyor ama mama takviyesini az yaptığım için oğlum şuan yanımda değil ve bebekler için oda sıcaklığı çok önemli 23 derece gayet iyi dedi doktor yaz bebekleri sıcaklardan çabuk eriyor üşümesin diye telaş yapmayın

Cok geçmiş olsun canım. Izmir de bugünlerde çok sıcak. Sıvı kaybı oluyor bebeklerde. Çabucak toparliyorlar ama merak etme. Bir an önce toparlasin evinize götürün inşallah

Geçmiş olsun canım inşallah Bebişle bir an önce kavuşursunuz

Cok geçmiş olsun canım. Izmir de bugünlerde çok sıcak. Sıvı kaybı oluyor bebeklerde. Çabucak toparliyorlar ama merak etme. Bir an önce toparlasin evinize götürün inşallah
Sağolasın canım inşallah akşama belli olacakmış kaç gün kalacağı evet İzmir çok sıcak klimadan da korktuk çarpacak diye ama açmak gerekiyormuş meğer doktor 23 derece olsun oda sıcaklığı dedi benim 32 derece oluyordu sadece kapı pencere açıyorduk ama yeterli değilmiş maalesef şimdiden çok özledim oğlumu odaya giremiyorum mis gibi oğlum kokuyor

Canm benm cok gçmiş olsun
Merak etme bugnlerde geçecek
Hemen toparlar minnoş.. Yeterki sağlığı yerinde olsun annesi.. Hemen kilo alır merak etme

Tuh ya gecms olsun. Ama gecici bi durum bu birakmyn kndnzi lutfen. Insallah cabucak toparlnir odasna geri doner kiyamam ya Allah yardmcnz olsun insallah

Ya canim olur mu bu sezaryen 40 yildir var normal dogumda cocuk kanaldan geçerken vucudun a
salgiladigi bir hormonu yutuyormu ne dedi doktor bagisikligi biraz daha yuksek olubiliyor demisti. Ama cevremizde normalk dogumla dogup surekli grip olan cocuklarda var sezaryenla dogup sagligi 4 4 luk cocuklar var

Günaydın kızlar
ya benim kafamı kurcalıyor bugün 35+0 olduk benim doktorum beni hala ntsye sokmadı Bu hafta randevum var yine ses çıkarmazsa soylcm artık Siz kaçıncı haftanizda girmistiniz?
Benim de aynı sizinle hala nts ye girmedim ama ekstrem bir durumumuz olmamış demekki iyi bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…