2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Biran benim üyeliğimle biri yazmş sandm o derece
İlk nst deneyimim oldu ve böyleydi
Çık bşdaha gir felan.. Yok yani nst bağlanınca kız oynamıo
Oynayana kdar biz şebeğe döndük resmen ya

Vallahi benimkinde hiç birşey işe yaramadı birde inadı vardı gazını asla çıkarttırmıyordu gögüsümde emip uyuyor uyanırsada yine emip uyumak istiyordu. gaz cıkarma pozisyonuna aldığımda asla istemiyor kendini geri atıyordu deliriyordum artık. Asla diyordum bir daha çocuk yapmam bi deri bi kemik kalmıştım artık. Ne zaman rahatlayacağım diyordum Ablam okul cağına gelsin rahat edeceksin diyordu evet okul cağına geldi tam rahat ettim ama kaşındım herhalde Unutuyor insan sonra böyle yine bebek özlemi oluşuyor.

Eltim de senin gibi 2 gün önce alinsin dedi doktorda tavsiye etmemişti 2 gün kalması bile çok faydalı demişti 38 tam doldur öyle yapariz demişti

Normal doğumdan korkmak da sezeryan olma sebebidir. Bence suçlama kendini . Tüp bebek sürecinde eminim çok yipranmissindir. Sağlıkla kucağımıza alalım da gerisi fasa fiso

Evet hareket istiyorlar.Kalp atışları çok düzgünse bebek ya uyuyor ya da stres altında rahat değil oluyormuş.Ay ne çikolatalar yedim,hareket ettim uyansın diye.Nst den çıkardım başlardı tepinmeye
bebisler bi enteresanlar ya benimki de tepiniyor coşuyor annem elini koyunca hareketi kesiyor nasıl ayırt edio anlamadım

Günaydın kızlar....
Sıcaktanmı bilmiorm ama miskin kedi gibiyim

Herkes iyi demi.. Kimse doğurmadı demi
gmz41 doğurmadıysa kmse doğurmamştır
Yok kiz doğurmadim doğuracak göz yok bende hiç kocamı da buldum haftasonu geziyorum
Biran benim üyeliğimle biri yazmş sandm o derece
İlk nst deneyimim oldu ve böyleydi
Çık bşdaha gir felan.. Yok yani nst bağlanınca kız oynamıo
Oynayana kdar biz şebeğe döndük resmen ya
Benimki de tam tersi o kadar çok hareket ediyor ki nstyi bağlamak bile en az 5 dk sürüyor. Bağlı kaldığım 15-20 dk boyunca da deli gibi hareket ettiği için 3-4 kez hemşire gelip yeniden takmak zorunda kalıyor oğlum kaçtığı için kalp atışını kaybediyoruz Bulduğumuz zaman da ben elimle bastırarak tutuyorum kaçmasın diye

Bende böyleyim her detayı her olasılığı düşünüyorum çünkü internette cook fazla bilgi var. Hangisi doğru kime neye göre doğru bilemiyoruz. En iyisi doktora güvenip Allah'a sığınmak yoksa düşündükçe birşey buluyor insan. İnşallah öyle yada böyle sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz

Tam olarak ne oluyor bu haftada canım çok merak ediyorum benimkide 37+5te alınacak sanırım ondan soruyorum

Amin insallah..bebek döndü mü onu bile blmyorum. O kadar sezaryen odakli gidiliyor ki norml dogumun lafi bile gecmedi..artik hayrlsi olsun ne diyim..

Kızlar özellikle doğum yapanlar sizlere bir sorum var epilasyon olayını nasil yaptınız bazılarınız planlı oldu bazilariniz plansız. Benimkide planlı olacak krem kullanmayı düşünüyorum öneriyor musunuz kafama takıyorum. Mesela bir anda suyum geldi ne yapayım direk banyoya mi gireyim hastaneden önce. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

39.hftanin tamamlnmasi 39+6 ya kadar beklmk mi oluyor?

Amin insallah..bebek döndü mü onu bile blmyorum. O kadar sezaryen odakli gidiliyor ki norml dogumun lafi bile gecmedi..artik hayrlsi olsun ne diyim..
Doktorun söylemiyor mu baş geliş makat geliş diye Allah Allah.. insan merak eder çok haklısın. Olsun bence artık bebeğini kucağına alacağın ana odaklan canım kendini rahatlat ben çok evhamliyim mesela buna rağmen bebeğim etkilenmesin diye kaç haftadır kendi kendimi telkin ediyorum biraz soğuk kanlı olalım inşallah hepsi geçecek

Kuzum bence en iyisi ağda, ben bikini bölgesi hariç lazerliyim o konuda rahatım hamilelikte de düzenli ağda ya gittim daha uzun süreli olduğu icin daha rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…