2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar bebeğim aşırı hareketli bugün hiç durmuyor desem yeridir bu hafta çok az hareket ediyordu aslında hatta dün hiç hareket etmedi diye hastaneye gidecektim nerdeyse. Doğum olacağı zaman bebek hareketlenir mi acaba doğum yapan arkadaşlar böyle şeyler yaşadılar mi Yoksa boşuna heveslenmeyeyim mi

Canim gözün aydinnnn ay cok sevindimmm

Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorumdarisi hepinizin basina insallah
Masallah size canım hayırlı olsun gözünüzaydın olsun . Rabbim size bağışlasın yavrunuzu

K Kuzusunun annesi canım seninds gözünaydın rabbim size bağışlasın

Kizlar normal epiduralli dogum yaptim saat 18de.
Cok sukur yavrumun ilk muayeneleri iyi simdi yanimda emziroyorumdarisi hepinizin basina insallah
Maşallah canım. Epidural doğum çok rahat olmuştur eminim.. Allahım sağlıkla büyütmeyi nasıp etsin bebeğini.
Yaaa kizlar ben bebek görmek istiyorum ayak olsun paylasamaz misiniz? Ya da ayağının tek parmağı bile olur yani

Ben ntsde baglıyken çok hareketliydi canım doguma kadar tesadüfmüydü bilmiyorum

El olur mu el 🖐
Uyudugumuz için gece lambamız açık kusura bakmayın artık

Eklentiler

• 20210623_213715.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 100
Bizi soladilar walla kız... Dediğin gibi biz direniyoruz. Bak hastane çantası hazirliyan gidiyor doğuma.... Diren kız diren... Az kaldı temmuza
Benim hiç birseyim hazır degildi hatta seninle konuşmuştuk cinsiyeti net degildi senin bende eşimi bekliyordum bi kac gün sonra doğumum oldu
Oğluşum hastanedeyken gidip aldık yıkadım ütüledim yerleştirdim hazırdı eve geldiği zaman

Allahini seven bi bebiş saçı olur eli olur ayağı olur paylaşsın valla katılıyorum

El olur mu el 🖐
Uyudugumuz için gece lambamız açık kusura bakmayın artık
Maşallah subhanallah... İnsanın içi kıpır kıpır oluyor yaaa... Ne güzel yaratmış Allahim

Evet ya seninle konuşmuştuk. Ama sen demek ki istisna sin
Direniyoruz biz Bal0ncuk ile. Neden bende bilmiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…