2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kizlaarrrrr lütfen bakar mısınız.. bu ovulasyon testi.. bu gece çatlatma iğnesi yapmam lazımdı. Ama yumutlama günüm bugunmus .. ne yapayım iğneyi yapayım mı.. zarari olur mu

Eklentiler

• IMG_20210623_200304.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 15
canım çok tatlısın ya

Hayırlı olsun canım sağlıkla büyüt kuzunu

kuzum ins senin ki zamanında gelir ciğer geliştirici fln yazmssnz önceki yorumlarında
Evet canım suyum azaldığı için takip altına alındık yüksek tansiyonda olunca erken alınabilir bebeğim

İnşallah canım tansiyonum çıkınca hiç bir şekilde bi belirtim olmuyor işte bende anlamadım ölçtüğüm zaman anlıyorum ki yüksek çıkmış ama ölçmesem hiç anlamam çıkmışmı çıkmamışmı bende şaşkınım sağlıkla atlatayımda başka birşey istemiyorum

Selam kızlar bugün kontrolüm vardi. Bebegim iyiymis 3200 kg olmuş. Salı günü 8.30 da sezeryan kesinleşti.
Takip edemedim bugün dogum yapanların gözü aydın olsun, sağlıkla bebeklerine kavusmuslardir inşallah.
Bebeği geriden ya da ileriden gelene, suyu az cok olana, tansiyonu yuksek dusuk olana, sanci cekip bir turlu doguramayanlara , her tarafi odem olup kütük gibi dolaşanlara allah hepimize şifa versin. Yavrumuzu kucağımıza alinca tüm acılarımızı, üzüntülerimi unuttursun. Yüzdük yüzdük sonuna geldik

Gebelik öncesi nasildi peki tansiyonun? Bazılarının normalde yüksek olur 12/8 düşünce fenalaşirlar ondan sordum
Hiç yoktu hani ilk defa başıma geliyor ki yüksek olsa bile ben anlamıyprum gayet iyiyim ölçmesem hiç bilmem tansiyonum varmı çıkmışmı biraz tuhaf

Hwm de ikiz için mi cok uygunmus gerçekten

Sen şanslıymissin insallah benim bebiş doğunca bana benzer ya :) Zor olmuyor mu canım çok ödem oluyor mu
Evet canım Zor olmazmı kuzum klima altında oturuyoruz mecburen günde en az 4lt su içiyorum evin içinde sürekli hareket ediyorum ama yinede azda olsa ödemim var.ilkinde çok aşırı ödemim olmuştu eylülde doğum yapmıştım ve son trimesterim yaz sıcağıyla geçti öyleki alyansım bilekliklerim bile olmuyordu

Canım seninle günlerimiz aynı neden sezaryen yazdıysan da önceden gözümden kaçmış
Yine ki az kaldi bu sefer canım valla Allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…