2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Doğru haklısın ben de korktum şimdi Allah korusun. Gözetim altında tutmak daha iyi tabi.
70 kilo olmuşum hayatımda ilk defa 70i gördüm toplam 12 kilo aldım gözler yaşlı
Tam 20 kilo aldım ben de hayatımda ilk defa 75i gördüm. Inşallah yarısını doğumda bırakırız kalanı da çabucak gider
Diyorum ya yalancı çobana döndüm Doğurdum diyip bebemin fotosunu atmadan inanmayın artık bana
Bacım senin oğlan böyle böyle gününü bekleyecek galiba en son sen doğuruyormuşsun

İnşallah yarısı gider ya ona da razıyım

İnşallah yarısı gider ya ona da razıyım
Gider gider canım merak etme. Bebek en az 3 kilo doğar zaten suyu var plasentasi var bunlar da ağırlık yapıyor.
Benim kilolar orantılı dağılmış galiba gören hiç kilo almamışsın diyor. 20 kilo fark edilmeyecek gibi de değil ki. Normalde alsam o kadar suratımda gözlerim kaybolur

Aynen öyle benim de gören diyor ki sadece karnın var. Yoksa çok daha fazla moralim bozulurdu bu kiloyla. Şimdi yeni yeni ellerim de şişti yüzük falan olmuyor o da ödem diye düşünüyorum. Emzirirken süt olsun diye yediklerimizi abartmazsak biraz daha kilo veririz inşallah

Süt olsun diye tatlıyı abartmazsak bir sey olmaz bence. Kilo verelim derken daha çok almayalım da

Kızlar ben dogurmuyorum vazgeçtim Açılmam da artmamış sancım da çıkmadı siz benden ümidi kesin

Yalancı çobana döndüm
Akşama sancm var dersen sana inanmayacaz

Süt olsun diye tatlıyı abartmazsak bir sey olmaz bence. Kilo verelim derken daha çok almayalım da
Tatlı sütmü yapıomuşş
Şuan söz veremiecem abartmamak için

kızlar önemli bişey soracagım . 32 de çalışabilir raporu alacagım.32 i tam bu cumaya denk geliyor.
diyorum ki pwzartesi 32+3 te alayım adet tarihimi de 3 gün sonradan söylerim hafta sonu aradan kaynamasın boşu boşuna rapor diye düşündüm.
ama elinizde 32. hafta çalışabilir raporu alan var mı? nelere belirtiyorlar onda birde tahmini dogum tarihini ne zamana veriyorlar? bir de 37 de tam izne cıkacak mı yazıyorlar. alıp örneği olan var mı ? tc falan gözükmeden atsa bi incelesem

Tatlı sütmü yapıomuşş
Şuan söz veremiecem abartmamak için
Kızlar tatlı süt yapar diye bişey yok sakın süt yapacak diye kendinizi tatlıya kaptırmayın hamilelikte aldığınız kilodan daha çok kilo alırsınız yoksa ben genelde tahin helva yedim tatlı olark onun dışında yeşil sebzelerin çoğu süt yapıyo baklagillerde süt yapıyo ama gazda yapıyo o yüzden genelde yemeklere kimyon attım.yine netten araştırır öyle ne yemelisiniz bi bakarsınız

Doğurursun kız az kaldı her gün heyecanla giriyoruz acaba doğurdun mu diye
Ben de her sabah acaba bugün doğurur muyum diye kalkıyorum
Akşama sancm var dersen sana inanmayacaz
Ben de kendime inanmıyorum artık ama az önce kanlı pembe akıntım geldi yine acaba mi dedim Artık gözlerime de güvenmiyorum yanlış mı gördüm acaba

Inannmam senin gözlerin kararmıştır halüsinasyon görmüşümdür yok öyle birsey
Kendimden şüphe ettim ya artık

Kızlar ben dogurmuyorum vazgeçtim Açılmam da artmamış sancım da çıkmadı siz benden ümidi kesin

Yalancı çobana döndüm
Ne dedim sana ben, nișan geldi diye hemen doğum olacak diye birsey yok... Temmuzu bekle
Kizlar gunydin son rutuslarimi yptim artik yarini bekliyrum zorla cikarcaz bu sipayi
Yarın miydi sezeryanin?

sangetrose hadi hayırlısı. Güzel haberlerini bekliyoruz. Hayırlı, çabucak doğur inşallah, ağrısız sızısiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…