2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yani canim garanticiler biraz galiba. Aslinda oyle olmalari daha iyi. Mesela taburcu etseler cocugun sekeri dusse hipoglisemi gecirse farketmeyebilirmisiz. Uzun sure oyle kalirsa havale gecirirmis bir de zaten sarilik muhabbeti var.
Rabbim insAllah yavrularimiza sifa versin, kucagimiza en kisa surede almayi nasip etsin

Canim bebeginin sicrayip korkmamasi için ellerini kundak yapabilirsin hareket edip kendini korkutmasinin onune bir nebze geciliyormus bu sekilde bebisin pek tatli yemek isitirken resminize bayildim

Günaydın kızlar biz birazdan yola çıkar inşallah kendime gelince yazmaya calıscam dualarimda sizde varsınız sizde bize dua edin herşey güzel gitsin
Günaydın hadi hayirlisi ile bebeğini kucağına al ayy nasıl bir heyecandır dimi benim hemen karnım ağrır kalbim istemsiz saatlerce atat uyuyamam rabbim yardımcın olsun

Yaaaa sabırsızlıkla bekliyorummmmm

Selam kızlar

gmz41 doğurmadn daha demi bacım
Bak diren hedefimiz en az salıydı

Doğum yapacaka arkadaşlar ağrısız sızısız sağlıkla bebeklerini kucaklarına alsınlar

Canim bebeginin sicrayip korkmamasi için ellerini kundak yapabilirsin hareket edip kendini korkutmasinin onune bir nebze geciliyormus bu sekilde bebisin pek tatli yemek isitirken resminize bayildim
Teşekkür ederiz canım ah kundak nezaman kundsk yapsam yarım kundakta bide bir eli en son kıyafetinin içibden omuz kısmından çıkzrtıyo tek kol çıplak sürekli ayaklar havada saatlerce kundaktan kurtulma çabasıyla kıpkırmızı oluyo üzerini bile örttürmüyo benim kız en derin uykusunds uyanıp bile ayaklarıyla mrtüuü açıyo

Gözünaydın olsun canım maşallah süphanallah bebegine

Yerim onu ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…