2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Anaamm bacım karsr verin

Sen yinede doktoru ara cnm

Ne dedim sana ben, nișan geldi diye hemen doğum olacak diye birsey yok... Temmuzu bekle
Sabahtan beri pembeli kahveli karışık akıntım gelmeye başladı bu sefer de
Sen yinede doktoru ara cnm
Doktor sabah muayene ettiğinde nişanın gelmeye devam ediyor demişti zaten haberi var durumdan Her lavaboya gittiğimde daha da çok geliyor hatta

Tamam sen 32 bu cuma raporunu al işyerine götür ver arada ki 3 gün kaynamasın senin yararına olsun kâğıtta adet tarihine göre hesapliyolar sadece 32 haftalık hamiledir çalışabilir yazıyor sen çalışabilecekmisin peki 37 de tekrar gidip çalışamaz raporu aliyorsun

Akşama sancm var dersen sana inanmayacaz

Tatlı sütmü yapıomuşş
Şuan söz veremiecem abartmamak için
Öyle diyorlar da ben inanmıyorum eskilerin şeyi işte. Annem zorla ağzıma tıkacak diye korkuyorum
En çok su içmek ve bol emzirmek arttırıyor diye duydum. Semizotu dereotu falan da artırıyormuş. Ay o gaz meselesini kafama çok takar oldum ya ne yicez doğumdan sonra biz?

Kızlar bu arada şu malt içeceklerine doğumdan bir iki gün önce başlasak bir şey olur mu?

Evet aslnda tatli yedikce bol su icilirms tatli yeme mantigi burdan gelyor demsti bi dr.

Bekle daha ne acelen var kız doğurma temmuzu beklicek sin net

Buyrun niloya tospik kız
Maşallah nede tatlı böyle. Yanaklar ısırmalık olmuş.... Kız sen ne yedin içtin böyle. Maşallah subhanallah

35+3 muayenemi oldum yine nst istemedi hayatımda hiç nst ye girmeden doğurcam heralde bebiş şimdiden 3 kilo olmuş ben nasıl normal doğurcam acaba
Maşallah kuzumm korkma 3800 falan olsa doğurursunnn bebiş nasi tatl i yerim onun yanaklarını çenesi de nasi güzel
Oh masallah bebişe kuzum , sanci düzensiz miydi:)

Canı
Canım ben de 32+3 te aldım çalışabilir raporunu. Adet tarihini doğru söyledim. Kendi doktorum izinliydi, farklı doktordan aldım. O da tahmini Doğum tarihini 20 Temmuz olarak hesapladı.(normalde 16 Temmuz) 29 Haziran’da izne ayrılmam gerekiyor. Belgeyi idareye verdim, fotosu yok maalesef

Maşallah kuzumm korkma 3800 falan olsa doğurursunnn bebiş nasi tatl i yerim onun yanaklarını çenesi de nasi güzel

Bekle daha ne acelen var kız doğurma temmuzu beklicek sin net

Maşallah nede tatlı böyle. Yanaklar ısırmalık olmuş.... Kız sen ne yedin içtin böyle. Maşallah subhanallah
Sagolun kizlar ya meyveyi abarttım biraz son bir aydir hep meyve yiyorum bebeğe yaradı heralde

benim kendi istegimle hafta sonu girmesin raporlu halim yani37. nci hafta izne cıkcagım zamandan sonraki 13 hafta 2 gün geç başlasın diyeydi 37 e kadar evden çalışacagım büyük ihtimal

Sagol canim. Geçen hafta 2900 denilmişti kilosuna. Sevinmiştim ben de normal bekledigim için. Doğuma kadar 3 buçuğu geçmese bari diyorum şimdi.ama birebir tutmuyo bunu biliyorum. Sancı düzensizdi evet hissetmedim zaten hic. Doktor normal dedi nst ye.kanama ya da suyun gelirse gelirsn dedi.

sagol canım demekki detaylı bişi yok:)
Bende 32+3 de aldım. Raporum da 32+3 günlük yazıyordu. Normalde 29 Haziran'da 37 haftalık oluyorum ama böyle olunca 3 gün kaydı ve 2 temmuza kadar çalışabilir yazıyordu. Doktoruma da son adet tarihimi söylemedim sistemde görünüyordu.

Araba yolculugunda 2saatte bir mola verin diyorlar, o kadar mola verince o yolculuk da epey uzar muhtemelen. Ben ctesi 2saatlik yolculukta bile pert oldum ama kisiden kisiye de degisebilir tabii, doktorundan onay almakta fayda var canim
Beni yol korkutmuyor ama sıcak fena yapıyor hele nemi düşündükçe nefes alamıyorum
Bence biraz delilik evet
Bugun hava Ankara’da 24 dereceydi benim hissettiğim 40 gibiydi vazgeçtim gitmekten
Ta kendisi kız ben 45 dakikalik kayseriden nevşehire gittim ayaklarim belim coo agridi sende birsey yokmu
Sıcak ve nem beni vazgeçirdi, doğumdan sonra gideyim en iyisi.
Ben 33 haftalıkken gittim ama saat başı mola verdik hareket ettim bacaklarımı açtım.
ben de 29 haftamda gitmiştim ama şu an nefes almak çok zorluyor o yüzden vazgeçtim gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…