2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar galiba nişanım geldi 😳 Az önce sümüksü bir akıntı geldi normal akintimdan farklı sarımsı bir renkte. Miktarı çok değildi kan da yoktu içinde o yüzden nişan mi emin olamadım ama büyük ihtimalle öyle. Doktoruma msj attim bilgisi olsun diye ama şu an sancım falan da yok hiç. Ben bu hafta doğurucam sanırım hadi hayırlısı 🙏 36 haftayı tamamlıyorum en azından yarın.
İnşallah değildir canım. Doğum olsada, haftaniz falan iyi artık. Aceleci oğlun gelmek isterse de sıkıntı olmaz. Güzel haberlerini bekliyoruz 🤲

Kızlar 34. Haftadaym..
2 gündür ciddi anLmda bebek hareketlerinde azalma var
Normalmi...
Bu haftLrdamı azalıyordu artık:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

gmz41 gmz41 vakit gelmedi kız daha salıya cok var :KK70:
Doğuramazsn :KK70:
Neyse en azından kirpikler hazır :KK70:
Evet annenin süsü püsü hazır 😂 Annem de dün akşam memlekete döndü iyiyim iki gündür diye. İki üç gün orayı toparlar geri gelirim diyodu. Şimdi aradım nişanım geldi diye bu oğlanın bana garezi nedir ya diyo 😂
İnşallah değildir canım. Doğum olsada, haftaniz falan iyi artık. Aceleci oğlun gelmek isterse de sıkıntı olmaz. Güzel haberlerini bekliyoruz 🤲
Aaaa anladim canim. Mutlaka haber et bize. 1 hafta daha tutabileydin insallah. En azindan 37 olurdu iyi olurdi 🙈
Nisan geldikten sonra bir gün içinde de bir hafta sonra da doğum olabiliyormuş bakalım ne kadar daha dayanacagiz daha şimdiden sözümü geciremiyorum ben bu oğlana 😂

O degilde kizlar sizin bebektede sürekli hickirik oluyormu 🙈 mesela bu kav keredir sabahlari uyandigimda hickirik tutuyor bebisi
Evet oluyor ay kıyamıyorum ben ona hiç sevmem hıçkırığı kendimde oda hıçkırınca üzülüyorum eşime diyorum onun yerine sen hickir 😂😂🤣🤣 çocuğum yorulmasın

Kızlar sabahları ağzında ciğer yemiş gibi bi tat olan var mı? Kahvalti yapmadan geçmiyor çok sinir bozucu ve her gün böyle.

Kızlar galiba nişanım geldi 😳 Az önce sümüksü bir akıntı geldi normal akintimdan farklı sarımsı bir renkte. Miktarı çok değildi kan da yoktu içinde o yüzden nişan mi emin olamadım ama büyük ihtimalle öyle. Doktoruma msj attim bilgisi olsun diye ama şu an sancım falan da yok hiç. Ben bu hafta doğurucam sanırım hadi hayırlısı 🙏 36 haftayı tamamlıyorum en azından yarın.
Nişanda kan oluyor sanki canım ya

Hayırlı sabahlar kizlar.. 🥰 şu hamileliğin tek sevmediğim yanı, uyurken sadece soluma yatmam gerektiği 🙄 geceleyin bi uyanıyorum sağıma dönmüşüm, hemen panikle sola yatiyorum. 😐
Öyle kasmana gerek yok canım ben bundan 15 gün kadar önce 1 ay boyunca hep sağımda uyuyabildim. Öncesinde hrp solumda uyurdum. Doktoruma dedim bu ara sağda uyuyorum diye nerde rahatsan öyle yat zaten sıkışsa bebek seni uyandırır yatamazsın dedi ki bu hafta imkanı yok zaten sağıma dönmeme anınd kasığıma ağrı saplanıyor.

Kızlar doktordan çıktım şimdi, evet gelen nişanımmış. 2 cm de açıklığım var. Nstde düzenli sancı çıktı ama 50 civarı hep önemsemedik o yüzden ben sancı hissetmiyorum zaten. Doğumu konuştuk doktorla, normal istiyorsan deneyelim dedi ama acil bir şey olursa sezeryana alırız hemen dedi riske girmeyiz dedi tamam dedim. Bir kat da kordon dolanmış boynuna, şimdilik sorun değil normal deneyebiliriz dedi.

Yani nisanimla beraber doğumum basladi artık durduramayiz sancılarını ya da suyumun gelmesini bekliyoruz o yüzden yatış vermedi evde beklicem. Geliyor paşam 🧿🙏

Kızlar doktordan çıktım şimdi, evet gelen nişanımmış. 2 cm de açıklığım var. Nstde düzenli sancı çıktı ama 50 civarı hep önemsemedik o yüzden ben sancı hissetmiyorum zaten. Doğumu konuştuk doktorla, normal istiyorsan deneyelim dedi ama acil bir şey olursa sezeryana alırız hemen dedi riske girmeyiz dedi tamam dedim. Bir kat da kordon dolanmış boynuna, şimdilik sorun değil normal deneyebiliriz dedi.

Yani nisanimla beraber doğumum basladi artık durduramayiz sancılarını ya da suyumun gelmesini bekliyoruz o yüzden yatış vermedi evde beklicem. Geliyor paşam 🧿🙏
Canım sağlıkla gelsin insallah paşa daha fazla bekleyemedi zaten nişan geldiyse gün içinde su da gelir Bence:)

Sağlıkla gelsin bebiş 🥰

Günaydın kızlar bendede akşamdan beri karın bel kasık vajina ağrısıyla beraber vuruyor bebeğim deçok hareketli ve baya yukarıda aslında bakalım bu haberler hayra alamettir inşallah yalancı sancidir erken gelmesini istemem daha vaktimiz var salı kontrolüm var kesin sanci çıkacak

Bol bol dinlen canım insallah bir hafta daha beklese nişanla birlikte hemen gelmeyebiliyor diyorlar hayırlısı olsun

Canım tam olarak cevap olmayabilir soruna , ablamin bebek ters oldugu icin sezaryen olacagi kesindi ama kendi kendine suyu geldi sezaryen tarihinden önce. Hastaneye gittikten sonra yaklaşık 4 saat beklettiler çünkü yemek yemişti. Bunun disinda daha acil anlarda ne yapiyorlar bilemiyorum ama komple uyutmaları gerekirse kusmugun nefes borusuna kacma ihtimali yuzunden bos mide istediklerini duymustum.
Anladım canım demek ki bir süre aç sindirim bekleniyor çok sağol bilgi için🥰
Canım okuduğum doğum hikâyelerinde denk gelmiştim böyle acil sezeryana alınırken lavman ve sonda yapılıyor başka yapılacak bir şey yok malesef. LilaGuller LilaGuller un dedigi gibi bekletme şansları varsa biraz bekletiyorlar tabi aciliyet durumuna göre. Ben dün anestezi uzmanından onay almaya gitmiştim planlı sezeryan olursa 6 saat önceden yemeyi içmeyi kes demişti. Acil bir durum olduğunda bir kaç saat bekliyorlardır belki. Gerisini de lavman ve sondayla hallediyorlar.
Onay için neler yaptılar canım bana hiç böyle birşey denmedi😯
Aminn canım Allah razı olsun 🙏 darısı size inşallah. Rabbim kolaylık versin inşallah 🤲 iyiyiz hamdolsun ama sezeryan olunca dikişler sıkıntı. Ağrısı sızısı oluyor çok.
Geçmiş olsun canım inşallah sende bir an önce toparlanirsin çok sevindim iyi olmanıza 🥰🌸
İyiyiz kuzum hattaha birlikte yemek bile ısıtmaya başladık kızımla etiket vs olmayınca karaladım az görüntü kirliliği oldu ☺️
Ne güzel bir kare maşallah size canım 🧿😍 Darısı bize inşallah 🤲🌸
Canım ikiside yoğun bakımdaydı. Oğlum salı günü taburcu oldu. O yüzden konulara yetişemiyorum 😊 kızım da yakın zamanda inşallah. Emzirmeye gidiyorum. Hastane ev arasında mekik dokuyorum anlıcan. 🙄
Oy maşallah inşallah hep beraber dönersiniz evinizede tadını çıkartırsınız 🤲🌸

Aa neler olmuş böyle 😯 Rabbim yardımcın olsun inşallah canım sağlıkla kavuşun yavrunla inşallah 🤲🌸

Ayy heyecanlı bekleyiş başladı 🥰 kolaylıkla alırsın kucağına inatçı paşayı inşallah 🤲

X