2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar iyi akşamlar, yarim saattir alt karnimda bir ağrı var bi de kasiklarim ağrıyor regl olacak gibi biraz da sol bacağıma vuruyor. Özellikle sanci yaşayanlar cevap verebilir mi sanci böyle bir şey mi bir nst ye gireyim mi
Canim aynen o sekilde geliyor benim agrimda bebek kendini aşağıya dogru topluyor birde

Aynen canım bi duş al bakalım belki geçer.zaten geçmiyosa bilki düzenli bi sancın vardır.benim ilkinde öyle olmuştu duşumu aldım,yattım,oturdum,yürüdüm geçmedi.hastaneye gittiğimde de düzenli sancım çıkınca yatışımı yapmışlardı.Bu arada bebeğin solundamı canım?

Canım ben bu ara baya sanciliyim biliyorsun evet tarif ettiğin sancı ama yalancı sancı da olabilir. Aynı anda karnın kasılıp böyle dokunulmayacak kadar sert oluyor mu yani kasılma ve sancı aynı andaysa şiddetine göre bir gidip Nst çektirmende fayda olabilir imkanın varsa. En azından sancinin kaç çıktığını görürsün için rahat eder.

Dediğin gibi duş al ya da hareket et otur kalk biraz yürü eğer sancin artıyor veya sabit kalıyorsa gidersin.

Canim aynen o sekilde geliyor benim agrimda bebek kendini aşağıya dogru topluyor birde
Duş aldım biraz yürüdüm evin icin de sonra uzandım geçti kızlar şükür, geçmezse gidecektim acile

Evet canım yanıt alamayınca acile gittim herhalde yalancı sancıydı ama nst sancı hiç çıkmadı 1cm açıklık varmış sancı olmadığı için önemsemedi doktor eve gönderdi artık düzenli sancı olmazsa gitmicem acile oradaki doktorlar çok sinir bozucu sanki yalan söylüyorum vardı sancım gittim dalga geçer gibi diyor ki parol iç geçer
En nefret ettogim sey. Inan sirf bu yüzden hastahaneye gitmek iwtemem

Kızlar galiba nişanım geldi 😳 Az önce sümüksü bir akıntı geldi normal akintimdan farklı sarımsı bir renkte. Miktarı çok değildi kan da yoktu içinde o yüzden nişan mi emin olamadım ama büyük ihtimalle öyle. Doktoruma msj attim bilgisi olsun diye ama şu an sancım falan da yok hiç. Ben bu hafta doğurucam sanırım hadi hayırlısı 🙏 36 haftayı tamamlıyorum en azından yarın.

Canim tesekkur ederim sukur iyiyim bu sancilara alismam gerekiyor 😊 sancilar bazen 90lara buluyor 😊
Sama bisey sorucam canim.. benim ilk hamileligim bu zaten. Sanci ne kadar agir hani bilmiyorum. Ama sancilarin cogunu evde gecirmek istiyorum. Sence yapilabilinir birseymi🤣 hani cogunu evde cekip azini hastahanede cekmek..

Kızlar galiba nişanım geldi 😳 Az önce sümüksü bir akıntı geldi normal akintimdan farklı sarımsı bir renkte. Miktarı çok değildi kan da yoktu içinde o yüzden nişan mi emin olamadım ama büyük ihtimalle öyle. Doktoruma msj attim bilgisi olsun diye ama şu an sancım falan da yok hiç. Ben bu hafta doğurucam sanırım hadi hayırlısı 🙏 36 haftayı tamamlıyorum en azından yarın.
Eminmisin? Hani bendede geliyor öyle sarimsi akinti ama miktarida cok degildi.. sancilarim varmiydi ki senin

Hayırlı sabahlar kizlar.. 🥰 şu hamileliğin tek sevmediğim yanı, uyurken sadece soluma yatmam gerektiği 🙄 geceleyin bi uyanıyorum sağıma dönmüşüm, hemen panikle sola yatiyorum. 😐
Ya inan o kadarda gerek yokmus. Bende yaptim aylar boyunca. Ama sonra cok sevdigim bir doktor var youtube da Kagan Kocatepe. Müthis bir doktor
Onu dinledim. Cok mantikli seyler konusuyor. Yani ben sagimada dönüyorum solumada artik. Sirf solumda yatmiyorum.

Eminmisin? Hani bendede geliyor öyle sarimsi akinti ama miktarida cok degildi.. sancilarim varmiydi ki senin
Evet canım bir haftadir doğmasın diye uğraşıyoruz zaten sancılarım vardı hastanede falan yatmıştım haftasonu. Açılmam da vardı 1cm. Normalde benim de çok akıntım oluyor ama böyle sümüksü akıntım hiç olmadi aradaki fark belli oluyordu yani.

Doktoruma sancım yok şu an dedim ama yine de bir gel alttan muayene ve Nst yapalım dedi şimdi gideceğim hastaneye.

Evet canım bir haftadir doğmasın diye uğraşıyoruz zaten sancılarım vardı hastanede falan yatmıştım haftasonu. Açılmam da vardı 1cm. Normalde benim de çok akıntım oluyor ama böyle sümüksü akıntım hiç olmadi aradaki fark belli oluyordu yani.

Doktoruma sancım yok şu an dedim ama yine de bir gel alttan muayene ve Nst yapalım dedi şimdi gideceğim hastaneye.
Aaaa anladim canim. Mutlaka haber et bize. 1 hafta daha tutabileydin insallah. En azindan 37 olurdu iyi olurdi 🙈

X