2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bi belirti olmadiysa ekstra korkmayin canim bişey olmamıştır. Çok geçmiş olsun. Ben de 8 aylikken düşmüştüm. Sancı gelsin de doğurayim diye beklemiştim dört gözle , bişi olmamıştı

Canım lafa atlıyorum ama nas bir etkisi var ki bu magnezyumun ben de alıyorum çok gazim oluyor dayanamıyorum karnım taş kesiliyor gazdan nefes alamıyorum bunla mi alakalı
Ya ben de sizin lafa atılabilir miyim? Bana doktorum magnezyum tozu verdi. kabızlık çekiyorum diye.. Suya karıştırıp içilenden. Başta biraz ishal olmuş gibi ağrı yapıyor. Sonra bağırsakları harekete geçiriyor ne var ne yok gönderiyor dışarı tabi öncesinde bagirsakta gaz varsa attiriyor. Eğer tutuyorsaniz gelen gazi karında agriya sebep oluyor canim. Kullanmaya korkuyorum haftaici. Bu yüzden haftaici normal kalsiyum magnezyum hapimdan içiyorum.

Ayy vslla basta endiseliydim ama sonra nr gelirse allahtan dedm yani ne yapabiliriz ki aciz kullar olarak.. siz gcirdinizmi kac gün sürdü sagliginiza kavusmaniz
Herkes farklı şeklide atlatıyor ben nezle gibi değildim mesela. İştahsızlık ve halsizlik hat safhadaydı. 1 hafta sonra tat almama başladı. 1 ay buldu eski enerjimin gelmesi diyebilirim. D ve c vitamini aldım bazı günler ağrı kesici kullandım. Başım da çok ağrıyordu.

Tabiki atılabilirsin canım Kasılmalar için vermişti doktorum bana. Dediğin gibi kullandiktan sonra ishal ve gaz yapıyor ama ağrılara da iyi geldi benim kalça ağrım vardı gecen haftalar uyutmayan cinsten baya iyi geldi ama bu seferde aşırı gazım var LPG'li gibi geziyorum evde afedersiniz ama Hapı nasıl birşey acaba ona mu geçsem

Ay canim ne kadar dikkatlidavransakda oluyor boyle kazalar gecmis olsun bebis hareket ediyor diyorsun allah korusun kanama agri olmadikca sorun olmaz heralde

Kızlar biz 23. Haftaya girdik çok şükür. Yalnız ayaklarım falan ödemli oluyor yorgun olunca özellikle. Sizler ne durumdasiniz ödem tutmaya başladı mı vucudunuz
Benim tansiyonum çok düşük olduğundan dr bana tuzlu yiyebilirsin dedi. Vücutta ödem yok ama akşama ayaklarim sanki şişiyor gibime geldi. Suyu artırdım, tuzu azalttım.

Bende gormedim canim bebek yuzu filan sadece annemin kucaginda pusette bir kiz cocugu gordum yuzu filan yoktu komsunun cocuklari bakalim bakalim diyordu eve gecelim gelin diyordum ❤

Evet hap olanı benim doktor da kalça ağrım ve dişeti cekilmelerim için verdi. Çok şükür hemen faydasını gördüm. Fotosunu çektim. İçinde kalsiyum magnezyum ve d vitamini var.. Yoğurt süt yemeyi baya azalttim. Buna güveniyorum sanirim
Ayy sorma.. o lpg olayi bende de var ama yapacak bişey yok. Bebiş yapti diyorum gelince

Eklentiler

• IMG_20210306_203009.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210306_202956.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 22
Gördüğün bebek kız miydi erkek miydi. Senin sanırım ikiz kızdı degilmi?

Canim benim doktorum kramplari onluyor diye verdi ve gerçekten de gecti kramplarim ve afedersiniz kabizliktanda kurtuldum sayesinde
Peki toz şeklinde olandan mi kullandiniz? Ben hap olanı kullanınca yanetkisi olmuyor ama toz baya baya ishal etkisi yapip tek seferde işe yarıyor. Kullandığım toz bu. Korkumdan haftaici içemiyorum. Kabızlıktan ölüyorum icmezsem..

Eklentiler

• IMG_20210306_203024.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 18
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…