2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Aynen canım ben kendi çocuğumu biliyorum öyle zarar verecek bi çocuk değil belki paylaşamama duygusu oluşur ama onuda dengelemeye çalışırım bi şekilde.bende aynı dediğin gibi onla sürekli bunu konuşuyorum.hatta bazen durduk yere gelir karnımı öper anne tekmeliyormu diye elini koyar.kardeşim şimdi küçücük ama büyüyecek ozmn beraber oyuncaklarımla oynucaz diyor.şimdiden böyle çocuğum

Çok istediğimiz için rüyada bile gerçek gibi görüyoruz. Bende çok gördüm hatta sabah kalkip acaba gercekmiydi diye uzun uzun düşündüm

Kızlar çok ayakta kalınca yürüyünce yada bazen sebepsiz karnımın tek tarafına kramp giriyor sağ yada sola. Bir kaç dakika sürüyor bu tehlikeli bir durum mu acaba. Magnezyum takviyesi aliyorum ondan olamaz diye dusunuyorum

Öyle canım sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil

Ben 22+1 e randevu aldım bir ay sonra gideceğim

20+3te gittim canim

Canım benim yarın nasip olursa yarın 20+6 olucam.saatler geçmiyor

Oyledir kuzum korkma sen hiç gidince de görürsün icin rahatlar:)

21+2 de gittim :)
Teşekkür ederim kızlar cevaplarınız için benim de 21+1 olmuş olucak acaba geç mi diye düşünmüştüm değilmiş demek ki

Hoşgeldin rabbim sanada bebeginede sifa versin insallah sizi korusun rabbim canım
Amin canım çok teşekkür ederim hepimizi inşallah

Hosgelmissin gulummm ozlettin kendini bebegin cinsiyetini ogrendinmi sormust diger topikte gormedin galiba durumun iyidir inseALLaH
Aa görmedim kuzum hiç kusura bakma cinsiyeti erkek bebeğin, ben de sizi özledim inan sen nasılsın seninki neydi

İnsülin için hastaneye yatmaya gerek yok başlanacaksa size anlatırlar. Son zamanlarda muhakkak kilo alacağız bebek büyüyor sonuçta. Bana iyi gittiğimi söylediler sorun yok yani

Aa senin de mi öyleydi canım, kaçıncı haftada çıktı yukarı, ben iki kez kanama yaşadım
Seninki de mi rahim ağzına yerleşmiş?
Benim bebeklerden birini plasentasi rahim ağzını kapatmış doktor yukarı çıkar dedi ama internette hiç araştırmadım. Açıp okusam doğuramayacağımı düşüneceğim biliyorum kendimi.

Magnezyum bağırsakta krampa yol açabiliyor canım normal. Ben de çok nadir kullanıyorum ama böyle bir yan etkisi oluyor

Evet maalesef ben sana yazmıştım ama görmedin sen benim baya kapatıyor bana sa öyle dedi ama bilmiyorum canım kendimi her şeye hazırlamaya çalışıyorum. Çıkmazsa eğer sezaryen oluyor. Bir de istirahat çok önemli sen de dikkat et lütfen

Magnezyum bağırsakta krampa yol açabiliyor canım normal. Ben de çok nadir kullanıyorum ama böyle bir yan etkisi oluyor
Zaten karnımda kramp oluyor diye verdi doktor.magneyzum eksikliği dedi. Magzenyumun kendiside mi yapıyormuş kramp

Çok istediğimiz için rüyada bile gerçek gibi görüyoruz. Bende çok gördüm hatta sabah kalkip acaba gercekmiydi diye uzun uzun düşündüm
Demi yaa. Ben bu hamileliğimde çok net görüyorum bebeğimin yüzünü. Veya çok gerçekçi oluyor herşey. Bu da beni mitive ediyor hemen doğurasım geliyor

Demi yaa. Ben bu hamileliğimde çok net görüyorum bebeğimin yüzünü. Veya çok gerçekçi oluyor herşey. Bu da beni mitive ediyor hemen doğurasım geliyor
Ben hariç herkes bebeğimi gördü rüyasında
:) bende görsem keşke rüyası bile motive eder insanı. Bundan sonrası hızlı geçer diye düşünüyorum hazırlıkla falan bu zamna kadar hep korku dusermi birşey olurmu diye endişeydi. Az kaldı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…