2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Benim tansiyonum çok düşük olduğundan dr bana tuzlu yiyebilirsin dedi. Vücutta ödem yok ama akşama ayaklarim sanki şişiyor gibime geldi. Suyu artırdım, tuzu azalttım.
Ben topluyum biraz onunda etkisi vardır mutlaka ablamı kaybettim yeni uykusuzluk yorgunluk da tetikledi muhtemelen. Daha dikkatli beslenmeye çalışacam inşallah kurtulurum odemden

Kızlar çok teşekkür ederim herkese kalp atışı var çok şükür yine de her ihtimale karşı 24 saat gözetim altında yatış yapabiliriz dediler ama yarın pazar yasak.var eşim de kalamayacak yanımda nasıl dönecem evde istirahat ederim dedim çıktım. Çok kötü düşmedim zaten o yüzden kalmak istemedim. Allah razı olsun herkesten

Kızlar çok teşekkür ederim herkese kalp atışı var çok şükür yine de her ihtimale karşı 24 saat gözetim altında yatış yapabiliriz dediler ama yarın pazar yasak.var eşim de kalamayacak yanımda nasıl dönecem evde istirahat ederim dedim çıktım. Çok kötü düşmedim zaten o yüzden kalmak istemedim. Allah razı olsun herkesten
Bir de bana dedi ki bu haftalarda cok hissedemezdin 22. Hafta erkenmis 🙄 o hissettiğin bebegin hareketleri degil dedi. Çok şaşırdım bildiğiniz tekmeliyor yani hepimiz hissediyoruz.🤷‍♀️

Çok geçmiş olsun canım sevindim bir şey olmamasına benim bir arkadaşım otobüsten inerken yüzüstü kaldırıma düşmüştü ama bir şey olmamıştı vaktinde doğum olmuştu sen yine de dikkat et tabi ☺️

Çok geçmiş olsun canım sevindim bir şey olmamasına benim bir arkadaşım otobüsten inerken yüzüstü kaldırıma düşmüştü ama bir şey olmamıştı vaktinde doğum olmuştu sen yine de dikkat et tabi ☺️
Sağol canım Rabbim kat kat koruyor onları ama işte ana yüreğimiz rahat edemiyor😁

Ben topluyum biraz onunda etkisi vardır mutlaka ablamı kaybettim yeni uykusuzluk yorgunluk da tetikledi muhtemelen. Daha dikkatli beslenmeye çalışacam inşallah kurtulurum odemden
Evet canım tekrardan başın sağolsun. Muhakkak yorgunluk uykusuzluk da tetiklemistir. Bebeğin için daha güçlü olmalısın💓 vitamin takviyesi falan yap iyi beslen. Bol bol su iç faydasını çok görürsün.

Bir de bana dedi ki bu haftalarda cok hissedemezdin 22. Hafta erkenmis 🙄 o hissettiğin bebegin hareketleri degil dedi. Çok şaşırdım bildiğiniz tekmeliyor yani hepimiz hissediyoruz.🤷‍♀️
Çok şükür bununla geçmiş olsun canım.. ben de 19 a girdim, hiç kıpırdamıyor diye üzülüyordum bide 😊 işime geldi senin doktorunun söylediği :)

Şükür canım bişey olmamasına sevindim 🤲🏻 ayrıca dediğin gibi hepimiz hissediyoruz artık hissetmeyen arkadaşlar çok nadir peki tekme değilse neymiş 🤔

Şükür canım bişey olmamasına sevindim 🤲🏻 ayrıca dediğin gibi hepimiz hissediyoruz artık hissetmeyen arkadaşlar çok nadir peki tekme değilse neymiş 🤔
Sagol kuzum 🤲Yaa bence tekme onlar canım 🤗 ama dr demesi gazmış hissedersek bile anca bebek karnimizda dönerken hissedermişiz o da çok nadirmiş ben pek inanmadım 😁

Peki toz şeklinde olandan mi kullandiniz? Ben hap olanı kullanınca yanetkisi olmuyor ama toz baya baya ishal etkisi yapip tek seferde işe yarıyor. Kullandığım toz bu. 👇 Korkumdan haftaici içemiyorum. Kabızlıktan ölüyorum icmezsem..
Canim sıkıştırılmış hap suya atip eritiyorim tadi da guzel asitli meyve suyu gibi😅

Kızlarrr iyi akşamlar çok mutluyum kontrolden geldik çok şükür sağlığımız gayet iyi 280 gr olmuşuz 19+5 haftalık olduk cinsiyetimiz erkek💙🤰 3 nisanda ayrıntılı ultrasonumuz var doktorum kendisi yapıcakmış 😍

X