2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aa bilmiyordum. Pahalı yaa hep damlaları mız ilaçlarımız özel pahalı. Biz de sab simpleks kullanıyoruz bitmeye yakındı biz de aldık dün eczaneden maması d vitamini gaz damlası Bi ton para bayılıp geldik. Dün Bi hastaneye gitmemiz 1500 şaka gibi valla herşey

Bak hamileyken bana söylenen çok irrite olduğum lafı söyleyim
Uyu bol bol bunlar iyi günlerin
Çok şükür geçti inşallahh şu ülkeden de geçse gitse valla yete r
Ben hayat boyu uyumuş bir insanım Üniyi bile ikinci öğretim seçmiştim kurslarımı saat 10 da başlatırdım uykuyu sevdiğim için artık dünya benim için tersine dönecek son son uyuyayım ben bu aralar

Valla şaka gibi ya bizimde ayin 7 sinde kontrol kalca usg felan var kaca cıkarız bilmiyorm süt varken iyidi valla sirf mamaya kalinca bizim ortalama sirf mama 1300 liraya geliyor ne yalan söyleyim oyuncaklarini felan da iyisini almak isitiyorum agzina vuracak edecek diye kiyafetlerde kucuk geliyor bakalim bi disari cikicam bugün kacla dönerim bilmiyorun

Valla 220 mi neydi Kalça usgbizim. Tek bebek bizim mamamız da aptamil 900 grlık heryer de 200 bizim eczacımızda 155 heryer de böyle sizde niyr böyle diyip de uyandırıyoruz biz de
Oyuncakların da kuzum çok pahalısına gidemem maalesef orta yollu bişeyler okur işte. Bak dün ebebeğinkine baktım 124 falan o da en ucuzu. almadım az Bi ataştırim dedim yakın zamanda Bime geldiğini de hatrlıyorum baktım ocak broşüründe var. eşim Bi arkadaşına sordurdu deposunda olan varmı diye bulduk 60 lira 2 tane almak zorundayım tek fiyata 2 alcam biraz mecburi benimki
Kıyafeti de töbe daha küçük alırsam. 1 ayda 1 kilo almış benimkiler ben de diyorum kıyafetler niye birden olmamaya başladı dün e bebeğe girdim 3 tane alt aldım 6 ay napim parsel parsel topluya bırakma sen de bence parça oarça al

Bimden al bimden
Bizim paklar vallaya bugun bende bi normal magazalra bakiyim dedim hepsi birden cok agir olacak dedigin gibi parca parca almam lazim iki bebyle daha zir valla cok haklisin ben hep seyi merak ediyordum siz muayene ucretinide 2 kez mi ödüyorsunuzpaketin brosurunu atmisim ben sanki dogum oaketinde kalca usg dahil yaziyordu ya yoksa acibadem kitler bize valla muayene ucreti 400 tl cildiricam ams burdaki doktorlar cok kötü mecbur kaliyorum tee oraya gitmeye mamada aptamil uygunmus ya valla bizimki 350 gr 112 tl ye dustu yeni iste oda 4.gun bitiyor babasi he kizim tohumunu acibademde attirirsak sende pahali mamayi seversin diyorbana ucretsiz hayall oldu sen ayrilacak misin

Kızlarrr oyun halisi alanlar ne aldiniz o konu öylece kaldı ben piyanolu istiyordum ama hazel kus kafami karistirdi boyasi cikiyor diye sonrada dogurmaya gitti
Benim arkadaş hediye etti, yuvarlak olanlardan. Ben aynalı falan isterdim ama bu çok sığ kalıyor şimdi 10 dk falan ancak duruyor sonra da ilgisini çekmeyecek az oyuncak çok içime sinmedi açıkçası

Bugün dra gittik, reflü ve kolik ve süt alerjisi ile geri döndük, tövbe yarabbim süt için önlem amaçlı katı diyet istedi, kakada kan yok çünkü emin değilim ama Bi keselim dedi. Kolik teşhisine ben çok güldüm resmen çocuğuma konduramamışım hergün 11 3 arası kıyamet kopuyor nasıl aklıma gelmedi anlamadım Bi de diyorumki ben çocuğun uyku sinyallerini kaçırıyorum ondan böyle oluyor neyse 1 damla 1 şurup 1 diyetle döndük evimize Allah dermansız dert vermesin onca kusmaya rağmen kilosu boyu falan kötü değil çok şükür inşallah ilaçları da fayda eder

2 tane ödüyoruz evet
Ama ben buraya da yazacaktım yazamadım Bi. Sigorta düşünüyorum poliçe. İnan çok daha uyguna geliyor bence. Tam fiyat alıcam da. Tahmini şöyle yaklaşık 2 bebek için 3bin ödüycem mesela 10ar muayene hakkı sadece 15 lira katkı payı ödeniyor, tahlili ultrasonu herşeyi dahil, ameliyat da dahil 3 ay sonra aktif oluyo ama ameliyat işi, sünneti sordum o da giriyo cerrahi işlem olduğu için o da ücretsiz olmuş oluyo yani bana daha makul geldi her ay 550 tl tahlil siz bişey siz sırf muayeneye ödüyoruz 10 muayene 5500 oluyo ama dediğim gibi içinde hiçbir ekstra işlem yokken. Bir de sünnet de ücretsiz olursa bize iyi olur bu sanki.
Mamanın bizim de 350 grı 110larda.900 grı 200lerde. Biz ucuz bulduk
Kız bize hiç gitmiyo su samurları sömürüyolar
Sizin muayene de çokmul ve yavrum yaa
Eşin de doğru diyo şimarık bunlar kaliteli tohumlar
Kız ben mecburum benim bakacak kimsem yok
Ama kara kara düşünüyorum işin içinden çıkamıyoruz. Kredi olmasa dert etmycem de işte. Benim Bi ek gelir sağlamam lazım bana akıl verin

Benim arkadaş hediye etti, yuvarlak olanlardan. Ben aynalı falan isterdim ama bu çok sığ kalıyor şimdi 10 dk falan ancak duruyor sonra da ilgisini çekmeyecek az oyuncak çok içime sinmedi açıkçası
Kız siz takın ekstra bişeyler anaa ben takıcam hışırtılı kitabını bile sallandırcam ordan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…