2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kiz 3 e kadar bakmis iste ne güzel benimki dun ise gitti aramis diyo ki cocuk ne guzel uyudu demi gece o kadar sesimizi duymamis kiValla kakalı bezi burnunun dibine koydum üstünu giydirine kadar bana misin demedi bunuda yaptm

Ahh nöbet cıkışı esime gaz damlasını dısarda bırakmıs olma şokumadamcagizin tek tepkisi gitti 100 liraben cok unutkanim kızlar nolcak böyle bilmiyorum lafa baslayinca bazen cumlenin sonunu bile unutuyorm ne diyodum ben diyorum

Kiz 3 e kadar bakmis iste ne güzel benimki dun ise gitti aramis diyo ki cocuk ne guzel uyudu demi gece o kadar sesimizi duymamis kiValla kakalı bezi burnunun dibine koydum üstünu giydirine kadar bana misin demedi bunuda yaptm
Ay bi zahmet baksın bir haftadır perişan olmuştum
Ya sen ciddimisin bak bi de o var bu gece rahattı dimi Bi git Allah aşkına yaa diyorum öyle dediği zman

Ayy H Hazel9 kuzuma yazacaktım saat olmuş ya 10
Canım hazeltoşum herşey güzel olcak sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah güzel haberlerini bekliyoruz

H Hazel9 canım canmmm mutlu sona ulaştınn. Ben de yine bir heyecan. Kendim doğuma giriyor gibi pır pır oluyorum ne çabuk geçti zaman şuan ameliyattasın muhtemelen belki de kavuştun bile kızçene hayırlı haberlerle gel inşallahh

Çok şükür cnm
Ahh ahh anne karnında başlıyor bizim stresimiz başka sayfalarda takip ediyorum doğal yolla hamile kalanların yoğunlukta olduğu, o kadar rahatlar ki onların konuştukları ile bizim zamanında konuştuklarımız çokkkk farklı.bizim her zaman stresimiz bir tık daha fazla
Neyse ki birşeye yokmuş bebişin

tupaaaaa listenin alasını yapar bu hafızayla
Derya yazdığı anda acaba yapsam mı diye düşünmedim değil
sayfanın başına yazamayız şuan ama ben kenarda tutardım arada atardım gruba diye düşündüm daaaaaa bebek isimleriyle ifşa olabilecek kişiler olabilir yada bebelere de rumuz takacağız

Günaydın cnm.. gecem gayet iyiydi,halen anne karnında bir bebem olduğu için
Hadi gözünüz Aydın cnm eşinin karantinası bitmiş

Yaaa bende de hafif başladı unutkanlık vitaminde kullanıyoruz nereden geliyor bu unutkanlık
Yan komşum geçen tarif istedi,doğumdan sonra senden hayır gelmeyecek herşeyi unutacaksın sen de bakim yazayım ben tarifi

Günaydın cnm.. gecem gayet iyiydi,halen anne karnında bir bebem olduğu için
Hadi gözünüz Aydın cnm eşinin karantinası bitmiş
Bak hamileyken bana söylenen çok irrite olduğum lafı söyleyim
Uyu bol bol bunlar iyi günlerin
Çok şükür geçti inşallahh şu ülkeden de geçse gitse valla yete r

Gaz damlası nereye koyuluyor ki
Bendeki biogaia 2-8 derece de kalmaliymis hel buzdolabinda bizimki o yüzden ama duns abah verince unutmusum kalmis öylece ilaca da %36 zam gelmis 20 gun once 90 lira mi neydi 130 a almis esim valla insanin hayattan gönlünü geciriyorlar ya

Kızlarr smilac mama kulkananlar diikkaattt var mı bızde kullanan toplanıyor mamalr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…