2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum arada fışkırarak kusmasında sakınca yoktur nadiren bizde de oldu ve şükür ki herhangi bir hastalıktan değil. Bebekler arada öksürür hapşırır yenidoğanda normal. Bizim kaka hep kokulu mama yapar senin yediğin yapar. O yüzden endişe etme hiç olur arada

H Hazel9 yavrum demek o gün geldi çattı tadını çıkar çok mucizevi bir şey içindeyken insan stresini daha çok yaşıyor bende öyle olmuştu en azından sen mucizevi yönünü daha çok yaşa Sağlıkla gelsin Tanem Hanım

Canımm benim teşekkür ederim yol arkadaşlarım sizinle o kadar kolaydi ki bu süreç iyi ki varsınız değişik duygular içindeyim devamlı ağlıyorum yarın herşey biticek resmen mucizemize kavuşcaZ

Hepinizi iyi ki tanımışım haziran da transfer olmama rağmen nisan da ilk girdiğim andan bu yana hep ama hep destek oldunuZ iyi ki ama iyi ki varsınız çok teşekkür ederim yarın Allahın izniyle evladımızı kucağımıza alıcaz dualarınıza talibim saglikla çıkınca inşallah haber vericem Allah a emanet olun

Yaa vallahı burnumun dıregı sızladı gözlerim doldu canımm yaa keskee lıstenın basında isimlerimiz oldugu gıbı lıste yapılsa dunyaya gelenler in isimleri ne mucizevi bısey

Sende iyiki varsin hepimize destek oldun hepimizin sorunlari oluyor herkes birbirine destek oluyor burasi gercekten iyiki var yarin bizi mutlaka haberdar et ayrica gözyaslarin hep böyle sevincten olsun minnosunu yanagina koyduklarinda hersey bitecek derin bir oh cekeceksn hersey gönlünce olsn canim benim

Canommm tesekkur ederimmmm

Solgarınkini kullanan çok var bak onu araştır istersen doktoruna da danış. Bence gerekiyo

Yaa bilirsin sen araştırmavı annesin
Tabi eğitici gördüğümüz oyıncaklarımızı paylaşalım bence de. Emzirme yastığının üstünde tummy time yapıyoruz biz mesela. Yorgunken çok aktif olmasalar da dinçken çok iyiler. Birçok şeye faydası var onun

Yaaa ne kadar erken olmuş
Evet ya Ramazan senin için iyi olurduBen nisan ayında yanlış ilaç içmiştim ya iptal olmuştu tedavi devam etmiştim bir süre daha ilaçlara Ramazan’a denk gelmişti 30 gün oruç tutmuştum

H Hazel9 cnmmm yarın Allah’ın izniyle kavuşuyorsunuz bebeğinize
Dualarımız sizinle olacak yarınSağlıkla sende kucağına alacaksın bebeğini inşallah
Güzel haberlerini bekliyor olacağız yarın bizi buralarda strese sokma tamam mı

Elifimm30 kuzumm bebek nasıl oldu
Yıkamak tabiii rahatlatır ozellıkle su doku kuvete koyarak masaj yaparak ınsan hasta olunca bile duş rahatlatıyor

Saolun kızlar yıkamadim.kizi eşim işten izin aldı geldi dr gorursuk Dr önemli birşeyi yok dedi kusması ard arda olursa sıkıntı olur dedi ateş olursa calpol ver ama acele etme takip et 38 den yukarı çıkarsa ver dedi çok şükür başka birşey çıkmadı muaynedde sonra dr. sizin ilk çocuğunuz galiba dedi dedim evet anladım zaten diyor aşırı paniksiniz hocam dedim ben çok bekledim kızımı elimde değil dedim bebek böyle buyuyecek çok panik olma baktın evde gececk şeyler değil o zaman gel Dr dedi şimdi gaz sancısı tuttu geçti uykuya daldı bakalım kaç dk uyuyacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…