2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydınn caniklerim günaydın. Nasılsınız bakim nasıldı geceniz 🤭 soruya bak soruya bomba😊
Benim kocanın karanyinası dün bitmişti zaten dün gece 3 e kadar beni uyuttu bebişin ağlayanına bakmış 😊
Ama sabah kalkıp salona geçti rahatsız oldu sinir oldum 🤣🤣
Kiz 3 e kadar bakmis iste ne güzel benimki dun ise gitti aramis diyo ki cocuk ne guzel uyudu demi gece o kadar sesimizi duymamis ki😂Valla kakalı bezi burnunun dibine koydum üstünu giydirine kadar bana misin demedi bunuda yaptm🤣

Ahh nöbet cıkışı esime gaz damlasını dısarda bırakmıs olma şokum🤣adamcagizin tek tepkisi gitti 100 lira🤣ben cok unutkanim kızlar nolcak böyle bilmiyorum lafa baslayinca bazen cumlenin sonunu bile unutuyorm ne diyodum ben diyorum😭

Kiz 3 e kadar bakmis iste ne güzel benimki dun ise gitti aramis diyo ki cocuk ne guzel uyudu demi gece o kadar sesimizi duymamis ki😂Valla kakalı bezi burnunun dibine koydum üstünu giydirine kadar bana misin demedi bunuda yaptm🤣
Ay bi zahmet baksın bir haftadır perişan olmuştum🙄
Ya sen ciddimisin 🤣🤣 bak bi de o var bu gece rahattı dimi Bi git Allah aşkına yaa diyorum öyle dediği zman 😂

Ayy H Hazel9 kuzuma yazacaktım saat olmuş ya 10😣
Canım hazeltoşum herşey güzel olcak sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah 🤲🏻🤲🏻 güzel haberlerini bekliyoruz 😍🤗

H Hazel9 canım canmmm mutlu sona ulaştınn. Ben de yine bir heyecan. Kendim doğuma giriyor gibi pır pır oluyorum 🥰 ne çabuk geçti zaman 😢 şuan ameliyattasın muhtemelen belki de kavuştun bile kızçene 😍😍😍 hayırlı haberlerle gel inşallahh

Saolun kızlar yıkamadim.kizi eşim işten izin aldı geldi dr gorursuk Dr önemli birşeyi yok dedi kusması ard arda olursa sıkıntı olur dedi ateş olursa calpol ver ama acele etme takip et 38 den yukarı çıkarsa ver dedi çok şükür başka birşey çıkmadı muaynedde sonra dr. sizin ilk çocuğunuz galiba dedi dedim evet anladım zaten diyor aşırı paniksiniz hocam dedim ben çok bekledim kızımı elimde değil dedim bebek böyle buyuyecek çok panik olma baktın evde gececk şeyler değil o zaman gel Dr dedi ☺️ şimdi gaz sancısı tuttu geçti uykuya daldı bakalım kaç dk uyuyacak🤣🤣
Çok şükür cnm 🥰🥰
Ahh ahh anne karnında başlıyor bizim stresimiz başka sayfalarda takip ediyorum doğal yolla hamile kalanların yoğunlukta olduğu, o kadar rahatlar ki onların konuştukları ile bizim zamanında konuştuklarımız çokkkk farklı.bizim her zaman stresimiz bir tık daha fazla🤭
Neyse ki birşeye yokmuş bebişin🥰🥰

tupaaaaa tupaaaaa listenin alasını yapar bu hafızayla 🧿😅
Derya yazdığı anda acaba yapsam mı diye düşünmedim değil 😅😅
sayfanın başına yazamayız şuan ama ben kenarda tutardım arada atardım gruba diye düşündüm🤪 daaaaaa bebek isimleriyle ifşa olabilecek kişiler olabilir yada bebelere de rumuz takacağız🤣🤣🤣🤣

Günaydınn caniklerim günaydın. Nasılsınız bakim nasıldı geceniz 🤭 soruya bak soruya bomba😊
Benim kocanın karanyinası dün bitmişti zaten dün gece 3 e kadar beni uyuttu bebişin ağlayanına bakmış 😊
Ama sabah kalkıp salona geçti rahatsız oldu sinir oldum 🤣🤣
Günaydın cnm.. gecem gayet iyiydi,halen anne karnında bir bebem olduğu için😅😅
Hadi gözünüz Aydın cnm eşinin karantinası bitmiş🙏🏼

Ahh nöbet cıkışı esime gaz damlasını dısarda bırakmıs olma şokum🤣adamcagizin tek tepkisi gitti 100 lira🤣ben cok unutkanim kızlar nolcak böyle bilmiyorum lafa baslayinca bazen cumlenin sonunu bile unutuyorm ne diyodum ben diyorum😭
Yaaa bende de hafif başladı unutkanlık 😅😅 vitaminde kullanıyoruz nereden geliyor bu unutkanlık😅
Yan komşum geçen tarif istedi,doğumdan sonra senden hayır gelmeyecek herşeyi unutacaksın sen de bakim yazayım ben tarifi 🤣🤣🤣🤣

Günaydın cnm.. gecem gayet iyiydi,halen anne karnında bir bebem olduğu için😅😅
Hadi gözünüz Aydın cnm eşinin karantinası bitmiş🙏🏼
Bak hamileyken bana söylenen çok irrite olduğum lafı söyleyim 🤭
Uyu bol bol bunlar iyi günlerin 😂😂
Çok şükür geçti inşallahh şu ülkeden de geçse gitse valla yete r

Gaz damlası nereye koyuluyor ki 🤔
Bendeki biogaia 2-8 derece de kalmaliymis hel buzdolabinda bizimki o yüzden ama duns abah verince unutmusum kalmis öylece ilaca da %36 zam gelmis 20 gun once 90 lira mi neydi 130 a almis esim valla insanin hayattan gönlünü geciriyorlar ya

Kızlarr smilac mama kulkananlar diikkaattt var mı bızde kullanan toplanıyor mamalr

X