2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy valla uzuldm buna ozellerde hic vicdan yok devlet icler acisi ne deyim Allah hepimizin yardimcisi olsun bizimkinin de 800 gr var sadece o cok pahaliya geliyor 280 lira felan aman tek icsin yarasin da napym artk diyorum valla bakici meselesine gelince benimde kimse yok ust komsuma teklif edicem 1 e kadar babasinin nobetci oldugu gunler sadece ayda max 10 kez ev kredimiz var tup bebek icin kredi var imkani yok ayrilmamin ama cok uzuluyorm bu duruma vallaek ise gelince valla sen becerikli hatunsun ben sana cok guveniyorum o konuda

Kız sus hepimiz aynıyız da
şoka öyle sallandırcak şeyler gelmişti ben hep söyledim size alırken, hışırtılı kitwp da bimden dinlemiyonuz ki aktüel ablanızı
Ay ne biliyim o zaman diyodum ki o neymis bu neymis hele dogsun bide o zaman daha sıkışıktık sanki dogum parasi bilmem ne simdide yana yana oyuncak ariyoz megerse ilgilerini cekiyormus

Bi de öneri olsun tamamlayıcı sigorta yaptırın bence bebelere. Benim muayene ücreti 490, kim bilir testler vs kaçtır. 10 muayene zaten 5000 tutuyor ekstra tahlil test olacak diye ben yaptırdım.

Ahanda bu bunu okumadan yazmıştım en mantıklısı sigorta bence de. Her türlü kardasın çünkü

Bi de öneri olsun tamamlayıcı sigorta yaptırın bence bebelere. Benim muayene ücreti 490, kim bilir testler vs kaçtır. 10 muayene zaten 5000 tutuyor ekstra tahlil test olacak diye ben yaptırdım.
Evet tammalayici sigorta iyi oluyir eşim yaptırdı kızımız doğunca hemen tabi banada yaptırdı 16 senedir yaparım deyip beni bekletti kız olunca yaptırdı bana da neyse kızımdan bende faydalandım

Damla ve şuruba ne yazdı canım belirtileri sen söleyince bir şey olduğu belli oluyordu ama çok şükür her bebişte neredeyse artık bu çıkıyor alerjiŞifa versin bebeğine Allahım

Damla ve şuruba ne yazdı canım belirtileri sen söleyince bir şey olduğu belli oluyordu ama çok şükür her bebişte neredeyse artık bu çıkıyor alerjiŞifa versin bebeğine Allahım
Damla Enterogis probiyotikmiş bu kolik için yazdığı çok Bi işe yaramaz ama 3. Ayı geçince bitecek dedi dürüst Dr

Kusma için de Gastrotuss baby yazdı fakat çocuğum hiç sevmedi diliyle itip duruyor

İnşallah etki eder kuzum bakalım deneyip görcez
Aman neyse halledersinz yine ya Bi şekilde dert değil
Bi sonraki indirim haberini beklemekteyim

Evet tammalayici sigorta iyi oluyir eşim yaptırdı kızımız doğunca hemen tabi banada yaptırdı 16 senedir yaparım deyip beni bekletti kız olunca yaptırdı bana da neyse kızımdan bende faydalandım
Ohh sana yaramış mis benim vardı hamilelikten önce gebelik teminatlı yaptırmıştım, zaten tedavi ile olduğu için süreyi de almadık doğum muayeneler hep oradan oldu. Doğar doğmaz bebeğe de yaptırdık ilk sene indirim varmış ona diye ben geçen sene doğum teminatı yüzünden 3 kişilik ödemiştim zaten  indirim deyince böyle de kolay kandırılırım

Eveet bizimki de ne yazarsam yazim gaz için fayda etmez kesin olarak demişti kendiliğinden 3 aydan sonra geçer kimyonlu suyu ben de içiremezdim öğkk yapardıbaşka bir sorun olmasın da zamanla geçeceğini biliyoruz en azından

Neyi farkettim biliyo musun her ikisindende olmasi ayri bir guzellikmis kızz herseyi yasıyosun
Ya evet şükür Allah'a elbette önce sağlık
Ama Bi yandan da zor. Şöyle ki erkek ile kız her evrede gelişimsel farklılıklar gösteriyorlar. Bu bunu yaptı kız daha yapmadı veya kız başka bişeyi yaptı oğlan yapmadı diye Bi kaç kez sorgularken buldum kendimi ama sonra hemen farkettim hatayı. Gerçekten çok farklılar. Ve ben not alıyorum kenara ilkelerinin tarihlerini. Yani şimdilik belki sonra hiç vaktim olmaz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…