2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben hic yiyemem ya yulaf felan ben diyetlik hicbisey de sevmiyorum zaten benden adam olmaz
Ben hiç Bi dönem diyet için yemedim ki yulafı. Önceleri smoothiekerde kullandım vitaminli bol karışımlı olsun diye tüp bebeğe hazırlık, yine gebelik öncesi beslenmeme kattım faydası var diye şimdi de süt için. Düşündüm de Bi kendim için bişe yememişim

Çekiyor kız vallahi okadar açık ki algıları sen verdikçe alıyolsr yılmadan devam etmek gerek
Annem bunları astı tavana salon ve yatak odası daha 1 aylıktı nasıl bakıyodu. Şimdi gülücük atıyor bunlara renkli ya

Eklentiler

• 0366A3D9-41F2-4DAC-B566-B4DAA8139234.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 35
Ben bugün gittim canım acıbademe kalça usg için bizimki dahil değildi. 680 tlcik ödedim

Yaa ne güzel bildiğin dönencenin sabiti. Dönmeyence
Yatak odasına ben de yapabilirim bundan aslında nasıl yaptı ki
Almış ben hamileyken kasnak gibi bişide birsürü asılıydı. İpleri karısınca kesti tavanda spotlara iple geçirdik. Yürürken de elmzle bi savuruyoruz o da bakakalıyo. Meslea yatakta altnı değşiiştrrkenn aşırı işime yarıyo tam altı yatağa denk geliyor

Vay bee yaratıcılık işte. Ben yapamam onu bende Led var bantla da tutmaz. Sen geçende diyince şey geldi benim aklıma. Hani eskiden çok vardı tavana yapıştırılırdı fosforlu onlardan sanmıştım

Ben bugün gittim canım acıbademe kalça usg için bizimki dahil değildi. 680 tlcik ödedim
Yaa varya bu acıbadem sırf isimden dolayi bunu yapıyor ya benim ordan kurtulmam lazim dedikce baglaniyorum doktorumuz cok cok iyi bulundugum sehirdekiler berbat valla el mahkum gidiyorum ama gitmeden bi arayip sorayim ben ya olmadı usg yi en azindan bizim hastanede yaptiririm

Sen ara poliçe sorsana

Ya suan 3000 tl olsa onu nakit mi vermemiz lazim aceba nereyi ariycam
Bak onu ben de bilmiyorum. Karta çekip taksitlendirmeyi biz yapsak o da olabilir aslında. Valla hastanede girişte bankosu var sigorta işiyle ilgileniyor bizimki. Ama fiyatlandırmayı arayıp iletişim numarasını alabilirsin. Normal hastaneyi bile arayıp alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…