2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi yapmissin bosalt icini bacım gecende benim esim öyleydi ay bi aşı yapıldı 2 gün yatti öldüm yorgunluktansen yine de cok egilip silme oldugu kadar napican testi de mutlaka yaptır ama nolur nolmaz
Bizimde ikinci gun bakalim ne kadar surcek insallah korona cikmaz valla ne yapiim bi de doktorum var bu cumartesi 1 ay oldu gitmedim Allah a emanetiz hepimiz napalim olucak olan olur da iste

Ah canım, Allah kolaylık versin.
İnşallah korktuğunuz gibi değildir.
Neden bu kocalar hep aynı, hasta olunca hepsi öyle, bebek gibi oluyorlar.
Galiba anneleri öyle yetiştirdiği için.
Saol kuzum benim yaaa nazliyorum bende daha cok yapio bu sefer siz erkek analari yapmayin iste ogretin yardimci olsunlarr eslerine

Yaa evet son gün ne hazirligi oluyor aceba neler yapiyorlar
Valla başkaları napar bilmiyorum ama ben şuan hiçbişe yapmıyorum
Şimdi birazdan Bi duşa gircem uzunca
Sonra güzelce yağlanıp kremlencem, son şımarıklık işte. Tırnaklarımı falan hallederim sonraa koca bugün erken çıkarsa bana oksijen aldırsın kafam içerden iyi değil çok bunaldım
Başka akşama da Bi Kuranımı okurum. Tabi hepsi Allah nasip ederse. Başka napöam lazım bilmiyorum kiiiii

Yarın için kontrolü ya da doğumu olan var mıydı? Çoğu ameliyat ve muayeneler ertelenmiş doktorların 1 günlük grev kararı için.
Benim nst vardi çalışmayacaklar mı ?yani ozel devlet hepsi icin geçerli mi
Öncelikle hayirli olsun.bende dondurulmuş embryo transferi oldum ayın bi önemi yok dr doğru zamani bekledi rahim durumumu göz önünde bulundurdu ben zaten adetsiz transfer oldum geçici menapozdaydim.hatta şubat için konuşmuştuk rahmimde bişey çıktı o ara nisana kaldi

Bizimde ikinci gun bakalim ne kadar surcek insallah korona cikmaz valla ne yapiim bi de doktorum var bu cumartesi 1 ay oldu gitmedim Allah a emanetiz hepimiz napalim olucak olan olur da iste
Ayy olmaz insallah gripte cok yaygin herkes hasta insallah öyle birseydir bu kontrolden sonra belki 2 haftaya döner seninki de iyi olur ben haftada bir isini cok sevdim

Valla napıcan ki en onemlisi dus vucut temizligi zaten bavul felan hazir senin dr 2 gece mi yatiriyor kacta gidicen nolur bizi unutma catlarım ben

canım benim de dün geldi doğum yarın olucak doktorum sakin ol panik olcak durum deil dedi nişan gelip bir hafta sonrada doğuran oluyormuş önemli olan su gelmesi kasılma dedi
Oyy yarın iki doğum var demekki sana ve nurselek allahim hayırlı doğumlar nasip etsin pesinizdeyiz

Ayy olmaz insallah gripte cok yaygin herkes hasta insallah öyle birseydir bu kontrolden sonra belki 2 haftaya döner seninki de iyi olur ben haftada bir isini cok sevdim
Insallah kuzum vallaa alistim ben bir ay a son zamanlarda dayaniyodum hep ilk baslarda olmadida detaylidan sonra rahattim haftada bir gide gide yiyosun gunleri zaten ay basinda dogummm cok heyecanliiiii

Oyy kiyamam sanaa korkmaa herkesin nisani gelmio benim etrafimda kimsenin gelmeden sez e aldilar Sacini basini hazirlaaa sen de sus pusss yalniz son gecen hayatiniz degisio insallah saglikla gelsinler
Aslında ona bile halim hevesim yok
Kuaföre gitsem mi akşama yaa bana da düz yakışmaz Bi dalgalı fön çektirsem mi Ayy ne dertler var yarabbim

Valla napıcan ki en onemlisi dus vucut temizligi zaten bavul felan hazir senin dr 2 gece mi yatiriyor kacta gidicen nolur bizi unutma catlarım ben
Ben tek gece biliyorum ekstrem bişe olmazsa. Saat 7.30da burda olun acilden yatış yaptırın dediler biz 7de olalım diyoruz çok erken çıkıcaz evden işte. Ama kaçta alıcaklar bilmiyorum

Insallah kuzum vallaa alistim ben bir ay a son zamanlarda dayaniyodum hep ilk baslarda olmadida detaylidan sonra rahattim haftada bir gide gide yiyosun gunleri zaten ay basinda dogummm cok heyecanliiiii
Valla 34 cok cabuk bitti insallah biran önce egecsin istiyorm artk valla bisey deyim mi hala anne baba olacagimiza inanamiyoruz heralde kucagima almadan hala inanmiycam o kadar cok islemden gectik ki sezaryen bile bazen gozumde bir islem ama sonucu dusununce Allah ım aglamak istiyorum direk

Aslında ona bile halim hevesim yok
Kuaföre gitsem mi akşama yaa bana da düz yakışmaz Bi dalgalı fön çektirsem mi Ayy ne dertler var yarabbim
Yaaa delimisin gitt tabikii napcan evde oturup saat mi saycaksin senin gunun olcak yarinda bebelerin dogum gunuyse seninde anneliginin ilk gunu olcak en guzel halinde olman lazim yeni baslangic yeni umutlarr yeni heyecanlar sonra zaten dagilirsin yok emzirme yok bilmem ne

Ben tek gece biliyorum ekstrem bişe olmazsa. Saat 7.30da burda olun acilden yatış yaptırın dediler biz 7de olalım diyoruz çok erken çıkıcaz evden işte. Ama kaçta alıcaklar bilmiyorum
Ayy hadi hayirlisi insallah hersey güzel olacak ben cok inaniyorum melo da sende saglikla kavusun insallah

Mucize gibi birsey yasadiklarimiz gercekten haklisin kucagimiza alinca inanicaz insallah sona yaklastik Allahin izniyle kuzum bak arkadaslarimiz teker teker dogum yapio surda iki ay once neler konusuoduk nasil olcak bilmem ne ama her dogurana bak helal olsun hepsine nasil basariyolar sira bizdee

Öyle valla hep diyorum Allah ım isteyen herkese nasip etsin insallah bizlere de sağ salim kavusmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…