2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm sen gene de Dr una bildir olur ya gelmeye başlar kuzucuk Allah korusun bir sikinti yaşama güzelim Dr un ne dicek bakalim
Yazdım canım pcr baktır dedi sonuç bekliyoruz
Ayy Allah kolaylik versin insallah canim benim
Amin kuzum
Hadi bismilllaaaaahhh🤲🏻🤲🏻🤗🥰
Allah yardımcınız olsun kuzum

canım benim de dün geldi doğum yarın olucak doktorum sakin ol panik olcak durum deil dedi nişan gelip bir hafta sonrada doğuran oluyormuş önemli olan su gelmesi kasılma dedi
İnşallah durur canım yaa valla kıpırdamadan yatıyorum şu an
Nişanı nasıl anlıyorsunuz 🤭
Bende kırmızı aktif kanama şeklinde geldi kuzum anlamama ihtimalin yok
Eneeeee çok heyecanlıııı bakalım kontrolde ol belki dönmüşsündür negatife 🤲 Allahım yardımcın olsun kuzucummmm 😍🧿
İnşallah kuzum

Öyle valla hep diyorum Allah ım isteyen herkese nasip etsin insallah bizlere de sağ salim kavusmayı nasip etsin😍
Amin aminnnn insallah isteyen herkese nasip olsun 🤲 ben hamilelerden o kadar cok dua isterdim kii doguma girerken bile nolur beni unutmayin derdim ah ahh ne gunlerdii simdi hayalimizi yasiycaz insallah, simdi ben ediyorum Allahim nerde varsaa kim varsa bu dertten yanan sen gul yuzlerine saglikli evlatlar nasip et kimsenin kucagini bos birakma🤲

Amin aminnnn insallah isteyen herkese nasip olsun 🤲 ben hamilelerden o kadar cok dua isterdim kii doguma girerken bile nolur beni unutmayin derdim ah ahh ne gunlerdii simdi hayalimizi yasiycaz insallah, simdi ben ediyorum Allahim nerde varsaa kim varsa bu dertten yanan sen gul yuzlerine saglikli evlatlar nasip et kimsenin kucagini bos birakma🤲
Aminn insallah Allah m herkese nasip etsn🙏

Yaaa delimisin gitt tabikii napcan evde oturup saat mi saycaksin senin gunun olcak yarinda 😍 bebelerin dogum gunuyse seninde anneliginin ilk gunu olcak en guzel halinde olman lazim yeni baslangic yeni umutlarr yeni heyecanlar 😍 sonra zaten dagilirsin yok emzirme yok bilmem ne 😂
Ay orası kesin kimbilir ne hale gelcez 😂😂

Yazdım canım pcr baktır dedi sonuç bekliyoruz

Amin kuzum

İnşallah durur canım yaa valla kıpırdamadan yatıyorum şu an

Bende kırmızı aktif kanama şeklinde geldi kuzum anlamama ihtimalin yok

İnşallah kuzum
Anladım kuzum gelmedi bende öyle bişe olumsuz bişe değilmiş o da zaten sanırım heyecanlandırıyor işte insanı 🤗🤗

Kız melonun nişanı gelmiş bende tık yok 😂
Ben korkuyorm napim 😂😂
Böyle yazıyor kuzum korkma

Genellikle anne adayı, nişanın yanında bir miktar akıntı da fark eder. Bu akıntının rengi genellikle pembe ya da kahverengi tonlarındadır. Nişan her anne adayında, aynı dönemde gelmez.

Bazı anne adaylarında hamileliğin 36. haftasında gelirken, bazılarında gebeliğin son zamanlarında gelir. Bunun yanında bazı anne adaylarında nişan gelmesi, zaman yayılarak yaşanan bir olay olduğu için, nişanın geldiği fark edilemeyebilir.

Benim nst vardi çalışmayacaklar mı ?yani ozel devlet hepsi icin geçerli mi

Öncelikle hayirli olsun.bende dondurulmuş embryo transferi oldum ayın bi önemi yok dr doğru zamani bekledi rahim durumumu göz önünde bulundurdu ben zaten adetsiz transfer oldum geçici menapozdaydim.hatta şubat için konuşmuştuk rahmimde bişey çıktı o ara nisana kaldi
Bilmiyorum ki kuzum haberde çıktı ama herkes mi katılıyor onu bilmiyorum.

Böyle yazıyor kuzum korkma

Genellikle anne adayı, nişanın yanında bir miktar akıntı da fark eder. Bu akıntının rengi genellikle pembe ya da kahverengi tonlarındadır. Nişan her anne adayında, aynı dönemde gelmez.

Bazı anne adaylarında hamileliğin 36. haftasında gelirken, bazılarında gebeliğin son zamanlarında gelir. Bunun yanında bazı anne adaylarında nişan gelmesi, zaman yayılarak yaşanan bir olay olduğu için, nişanın geldiği fark edilemeyebilir.
Ben kesin fark da etmezdim 😂 tamam kuzum sağolasın 🤗

Merhaba öncelikle inşallah hayırlı sonuçlarınız olsun 🤲 benim dondurulmuş ama yaz kış farkettiğini düşünmüyorum haziran da transfer oldum son adetim 23 mayıstı, hamile kaldıktan sonra son adet tarihini baz aldı benim doktorum ultrasonda da günüyle uyumlu çıkıyo şubata geliyo Allahın izniyle doğumum 🤲 bir daha transfer olursam eğer eylül ekim gibi düşünüyorum yani bu tamamiyle size doktorunuza sağlık durumunuza kalmış bir süreç ocağı mayısı yok ☺️ 29ocağı baz alarak google dan hesaplayabilirsniz tahmini doğum tarihini ama kaba hesap ekime gelir sizin doğum inşallah 🤲
Ne kadar güzel aciklamissiniz inşallah sagliklica kucağınıza alırsınız birşey daha soracağım benim 9 yumurta dan 3 tane embryom 5. Gün embryosu kaldı Bizde erkek faktörü esimidin sayı ve hız sorunu var ama embryolog kalitesine orta kalite çok iyi kalite değil dedi ama nasıl oluyor tutmaz mi yani anlamadım ben birde tek tek koydurmak istiyorum iki iki şeklinde değilde bu konu hakkında bilginiz var mı iki mi koydurmaliyim

X