2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarcım bugün hamile 🤰🏻 çekimine gittik, çok keyifli geçti. Çok güzel anı oldu bize. Henüz tüm fotoğraflar gelmedi ama bi tanesini sizle de paylaşmak istedim 😍
Aslında fotoğraflarımızı çeken arkadaşımız çok kısa bi süredir doğumlara da girmeye başlamış ama doktorun izin vermesi gerekiyormuş. Yani bazı hastaneler tedbirler alındığında fotoğrafçı kabul ediyormuş. Kendi doktoruma sordum, fotoğrafçıyı bırak, eşimin girmesine bile izin verilmediğini söyledi 😕😔 Doğumdan sonra yanımda refakatçi kalacak eşimin doğuma girmesinde ne sakınca olabilir ki 🤷🏻‍♀️ Bırakın elimizi tutsunlar, terimizi silsinler.
Cok guzel kuzucummm hatira olmusss 😍 masallah saglikla kucaginiza alin insallah 🥰

Napalim bizi hayat bu hale getirdi😂
Ben de sabahtan beri yok sut zammi tereyag zammi herkesle bunu konusuyorum ne hallere geldik yaa 😭😭 haftaya dogum icin fiyatlari ogrencez bakalim neyle karsilascaz 🤷🏻‍♀️ Bu arada biz de tek bi paket var dedi kız telefonda senin yolladıklarını söyledim onlar odalar ile ilgili falan dedi o yüzden daha bi korktum 😂

Ben de sabahtan beri yok sut zammi tereyag zammi herkesle bunu konusuyorum ne hallere geldik yaa 😭😭 haftaya dogum icin fiyatlari ogrencez bakalim neyle karsilascaz 🤷🏻‍♀️ Bu arada biz de tek bi paket var dedi kız telefonda senin yolladıklarını söyledim onlar odalar ile ilgili falan dedi o yüzden daha bi korktum 😂
Valla zam zam hergüne bir zam desek ki hafi geldi bitti yok yani nerde duracak gercekten halimiz icler acısı 🧐pakete gelince orası istanbul bacım daha pahali olma ihtimali cok yüksek☹

Valla zam zam hergüne bir zam desek ki hafi geldi bitti yok yani nerde duracak gercekten halimiz icler acısı 🧐pakete gelince orası istanbul bacım daha pahali olma ihtimali cok yüksek☹
Valla herkesn evinde bu konular konusuluo napcaz bakalım yeni yılda neler bekliyosa bizi bi yandan pandemi bi yandan ekonomi 😔 öyle gibi gelio bana da ama sağlık sigortası ve o hastanede tüp bebek yapmamızdan indirim sağlarız diye umut ediyorum elimden geleni yapcam dedi telefonda bana 😅 annem çok iyi pazarlık yaparda o gelmio eşimle bakalım nasıl olcak 🤷🏻‍♀️

X