2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Off kuzum of çok kararsızım sen peki sonrasında oldun mu transferden önce

Bende aşıdan yanayım aslında ama çoğu yerde aşıdan sonra iki ay gebelik önerilmiyor ve ben bir aya transfer olcam etkisi ne olur transfere bilemiyorum
Ben 2 doz sinovac subatta olmustm tüp bebege de o ay basladik ama dondurulmus oldu 5 aylikken de 3.doz biontech oldm Allah izin verirse dogum sonrasi 4 üde dusunuyorm senin karar vermen lazim canim yanlis yonlendirmek istemem

Neee bağırırsın mı dedi nedennn

Ne o bilmiyorjm bile azcik aydinlat bizi
Ay yok çok bişe değil kuzum anne karnındaki karışık Bi gürültü süpürge sesi kalp atışı organların sesi bunların karışımı beyaz gürültü diyorlar. Bebekler anne karnında buna alıştıkşarı için dışarda da bu seste sakşnleşip uyuyorlarmış

Ayyy cok heyecanlııı

Bacim süpürge is goruyormus onu acariz bosver masrafi

Eklentiler

• Screenshot_20211209-211843_Google.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 26
Yok cnm olmadım.halen olmadım,çok olma taraftarıda değilim,kan pıhtılaşmam var riske atmak çok istemiyorum o yüzden.sonrasında fikrim değişir mi bilmiyorum
O zaman bende olmiyim ya cidden ben aşı karşıtı değilim ama tereddüt ediyorum transfer öncesi

Neee bağırırsın mı dedi nedennn
Yapmak ıstemıyrodu acele edıyordu cunku mesai sı bıtıyordu
İşte son dk nerde ne dr var derken denk geldiğim bı dr
Hemsırelere kızıyordu neden hasta halen hazır degıl dıe
Belkı daha tedırgın olanlar varsa bılmıyorum kadın kafasına gore bayıltıp bebegı cıkarıp gitmek ıstedı
Ama ben anestezılere de soyledım yenı covıd gecırıdm kalp etrafı sıvı ve cıgerlerde tutulma var dıe onlar zaten dırek spınal dedıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…