2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzumm bunda annelik duyguları
Hamıleleık hormonları devreye giriyor
Herseyden nem kaparsın seni cok iyi anlıyorum
Benım o esnadakı odak noktam bebek gerıde kalmıstı gelısım ıcın kucujktu erken dogumdu gecırıdıgım covıddı
Bırtek canlı oldugunu goreyım seaını duyayım dıe ıcımden hep dualar edıyrodum
Senı de aNladıgım İcin kaygılar endıseler oyuzden elımden gelse herkesın ıcındekı kaygıları sökup almak ıstıyorum 🙈🤭
Az kaldı en guzel anlarını yasamaya 🤲❤️😉🥰
Ayy canım benim inşallahh 🥰🤲🏻🤲🏻

Yaa kızlarr ben sanki sabah doguma gıdıcekmısım gibi cok duygusal gergın ve heyecanlıyım suan da kızların yanında aglamamk ıcın de kendımı zor tutuyorum duygularımm depreşti 🥺😢
Kızımın cantasını hazırladım ya heran gidip alasım geliyor
Gece 4 te tahlıl alıcaklar
Temız cıkarsa bı sorun cıkmazsa
Insallah cıkmayacak 🤲
Sabah dr u gorunce bızı arayıp haber verıcekler
Cıkıs işlemleri için....
Benım kızlar okula gıtmek istemiyor ılk gun heyecanı ılkkez kardeslerı ıle karsılasıcaklar dıe 🙂
Evde bı tuhaf bekleyıs var ama burnumun dıregı sızlıyor zor tutyorum kendımı
Hayırlısı ıle bızde cocugumuzu alıp gelseydık evımıze 🤲🤲
Ayy Deryam birşey kalmadı artık
Çok şükür eslem kızımız evine gelecek inşallah🙏😍😍

Kızlar ben size bişi sorucam, ben henüz covid aşısı olmadim ve bugün olmayı düşünüyorum ama bi 20 güne adet olup transfer sürecine başlayacağız. Transfere yakın olduğu için herhangi bir olumsuz etkisi olur mu sizce?

Bir de ben şuan da Trisequens diye adet hormon düzenleyici bir ilaç kullanıyorum aynı estrofeme benziyor druma sordum onu bugün içme iğne olacaksan çünkü östrojen hormonu salgılatıyor o ilaç sana ve igneninde pıhtı yapma olasılığı var sıkıntı olmasın ilacı bugün içme dedi. Ama ben yine tedirgin oldum açıkçası

Kızlar ben size bişi sorucam, ben henüz covid aşısı olmadim ve bugün olmayı düşünüyorum ama bi 20 güne adet olup transfer sürecine başlayacağız. Transfere yakın olduğu için herhangi bir olumsuz etkisi olur mu sizce?

Bir de ben şuan da Trisequens diye adet hormon düzenleyici bir ilaç kullanıyorum aynı estrofeme benziyor druma sordum onu bugün içme iğne olacaksan çünkü östrojen hormonu salgılatıyor o ilaç sana ve igneninde pıhtı yapma olasılığı var sıkıntı olmasın ilacı bugün içme dedi. Ama ben yine tedirgin oldum açıkçası
Cnm Doktorun ne diyor bu konuda..
Bu doktorun herşeyi düşünerek ilerliyor ya bir risk görse yaptırma diyebilirdi..

Valla en dogru yonlendirmeyi doktorn yapar canim o me derse o ha sknti yok derse ben hep asıdan yanayım sahsen

Cnm Doktorun ne diyor bu konuda..
Bu doktorun herşeyi düşünerek ilerliyor ya bir risk görse yaptırma diyebilirdi..
Bugün arayıp sordum kuzum en azından ilk dozunu ol aradan çıksın dedi ama şuan kullandığım bu estrofeme benzeyen ilaci sorduğumda biraz tereddütlü konuştu oda " ee istersen bugün içme ilacı pıhtılaşma yapar himm' filan diye. Ama bazı arkadaşların tül bebek doktorlarida iğneden sonra bir ay ara vermemiz gerekiyor filan demişler

Bugün arayıp sordum kuzum en azından ilk dozunu ol aradan çıksın dedi ama şuan kullandığım bu estrofeme benzeyen ilaci sorduğumda biraz tereddütlü konuştu oda " ee istersen bugün içme ilacı pıhtılaşma yapar himm' filan diye. Ama bazı arkadaşların tül bebek doktorlarida iğneden sonra bir ay ara vermemiz gerekiyor filan demişler
Cnm birde ben başka sayfalarda okudum covit aşısından sonra adet düzensizliği olmuş..
Çok zor bir karar bende düşük yaptıktan sonra yaptırsam mi diye çok düşündüm ama cesaret edemedim hormonlar nasıl etkilenir diye..
Senin iyi düşünüp karar vermen lazım..

X