2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar ben sanirim cati kemigi agrisi yasiyorum kasigin alt kismi tek tarafli ama bisey olmaz herhalde bugun ve dun ilk kez agrimaya basladi sizinde oluyodu diye hatirliorum yoksa korkuyim mi
Korkma korkma 2 hafta kadar sürmüstü benim yastigi itemiyordum kalkarken cıglık cıgligaydm resmenama anlamadm gecti sonra sürekli yattm bide bacak arama hep yastık koydum duzeldi sonra insallah seninde gecer hemencecik

Kizlar ben sanirim cati kemigi agrisi yasiyorum kasigin alt kismi tek tarafli ama bisey olmaz herhalde bugun ve dun ilk kez agrimaya basladi sizinde oluyodu diye hatirliorum yoksa korkuyim mi
Korkma canım, bebiş büyüdükçe yer açıyor kendine, ondan o ağrılar.

Oyyy maaşallah sana
Bizim yavrularda böle emsin

İyiym askm yaa bi an ben de korktm o an düşündüğm şey direk eyvah jilet nerde saçım kötü böyle bi durumda kendi dertlerimi düşüncem dmeekki
Ahaha delisin yaaa ben de bunlari dusunurdum buyuk ihtimal panikk olup ahahah neyse kuzum sakin sakin gidersin insallah cumartesiden hazirlanip aksiyon yaratma

Ahaha delisin yaaa ben de bunlari dusunurdum buyuk ihtimal panikk olup ahahah neyse kuzum sakin sakin gidersin insallah cumartesiden hazirlanip aksiyon yaratma
Ay inşallah cumrtsi ağdaya gitme kararı verdim bu arada jilet istemiyorm yaa sonrasında kaşıntı oluyo bende diye umarım sorun yaşamam yasşasamda ertesi gün her türlü doğum zaten

Yaa kızlarr ben sanki sabah doguma gıdıcekmısım gibi cok duygusal gergın ve heyecanlıyım suan da kızların yanında aglamamk ıcın de kendımı zor tutuyorum duygularımm depreşti
Kızımın cantasını hazırladım ya heran gidip alasım geliyor
Gece 4 te tahlıl alıcaklar
Temız cıkarsa bı sorun cıkmazsa
Insallah cıkmayacak
Sabah dr u gorunce bızı arayıp haber verıcekler
Cıkıs işlemleri için....
Benım kızlar okula gıtmek istemiyor ılk gun heyecanı ılkkez kardeslerı ıle karsılasıcaklar dıe
Evde bı tuhaf bekleyıs var ama burnumun dıregı sızlıyor zor tutyorum kendımı
Hayırlısı ıle bızde cocugumuzu alıp gelseydık evımıze

Ay dur kız deme öyle korkuyorum
İnan o an hıc korku felan gelmıyor Rabbım oyle bır ferahlık verıyır kı
Normalde ben safra kesesı ameliyatına bıle gırerken sakinleştirici yapmıslardı
Her ameliyat a gırene yaparlarmıs
Ama sezeryanda hıc yapmadılar bıle
Bırde spınal oldum düşün
Dr da korkutarak goturdu benı
Genel yapmak ıatedı ben istemedim
Yok bagırırsın felan dedı bana
Dedım yok ben bagırmam merak etmeyın
Kızlara dedım nıe oyle dedı bagırılcak bısey mı kı
Hayyırr acı hıssetmıyorsun ama yapılan hareketlerı hıssedıyırsun dedı
Bırde benı bosuna genel anestezı ye alcaktı
Bebeegımın ılk cıktıggı anı ve dogdugu andaki ılk yanagıma degen sıcacık temasını kacırmıs olcaktım
Hıc bısey yok işlemde sadece uyusukluk gıdınce aggrın oluyor okadar ı normal
2 kere agrı kesıcı yapılınca gectı
Sen meleklerıını gorunce ohh dıyeceksın nerde oldugunu bıle anlamayacaksın

Ayy inşallahhh be derya yaa yaa her hangi bir komplikasyon ya da başka bi şeyden mi anlamadım korkularım var. Yoksa ben de bir sürü ameliyat geçirdim.
Mememden kitle alıyorlar cevizden büyükçe. Sadece lokal uyuştuurldu. Bütün kesileri, katmanları, hani kurbanda deri yağdan ayrılır ya onun gibi kitleyi temizlemelerini, bir de sıcak kanın boynuma doğru aktığını hissettim düşün işlem sonrası da 10 dk dinlenip çıkış yaptım. Bunda farklı şeyler devreye giriyor sanırım farklı bir bilinmezlik ne bileyim. İnşallahh sorunsuz sıkıntısız alırım yavrularımı kucağıma. En önce onlar sağlıklı olsun sonra ben ki en iyi şekilde yetebileyim onlara

Kuzumm bunda annelik duyguları
Hamıleleık hormonları devreye giriyor
Herseyden nem kaparsın seni cok iyi anlıyorum
Benım o esnadakı odak noktam bebek gerıde kalmıstı gelısım ıcın kucujktu erken dogumdu gecırıdıgım covıddı
Bırtek canlı oldugunu goreyım seaını duyayım dıe ıcımden hep dualar edıyrodum
Senı de aNladıgım İcin kaygılar endıseler oyuzden elımden gelse herkesın ıcındekı kaygıları sökup almak ıstıyorum
Az kaldı en guzel anlarını yasamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…