2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ne yapsın kadıncağız öğrenecek yeni baştan. Bebiş bakmayı bile unutuyorlar yavrum

Ne yapsın kadıncağız öğrenecek yeni baştan. Bebiş bakmayı bile unutuyorlar yavrum
Anneme güveniyorum kuzum dört yıl arayla dördüncü torun gelio iki annem de çok yakın bu arada destekleri çok olur eminim ki Öğrenmeye açık allahtan zıt değil ilk geliniyim bütün acemilikler zorlukları ben çekcem küçük gelin gelcek sefayı sürcekkk eltilerin savaşııı başlar o zaman

Şanslısın ailelerin yakın olması yönünden. Olsun sen büyük gelin olarak yumruğunu masaya vurursun her zaman

Şanslısın ailelerin yakın olması yönünden. Olsun sen büyük gelin olarak yumruğunu masaya vurursun her zaman
İnşallah şaka yapıyorum yaa okuyanda dicek bu kız çok agresifff sakinim ama damarıma basılırsa kaçsınlar kafanızı şişirdin hadi siz anlatınn biraz daaa

Şunu çok beğendim ama bir kışın giyilir mi hastaneler sıcak oluyor diyorlar ama iki hangi beden almak mantıklı ne kadar daha alır doğum sonrası ne kadarı gider ki sezon sonu ürünü sonra bulamam diye yoksa erken de. Ben o danteli abartılı lohusa şeylerini sevmiyorum ama sezaryen sonrası pijama yerine gecelik daha rahat oluyormuş ameliyattan dolayı M mi alsam L mi bilemedim

İnşallah şaka yapıyorum yaa okuyanda dicek bu kız çok agresifff sakinim ama damarıma basılırsa kaçsınlar kafanızı şişirdin hadi siz anlatınn biraz daaa
Basmasınlar o zaman onlarda canım ben aşağıda şimdi yukarıda kalır gerçi günün sorusunu sordum

Giyilir bence kuzucum çünkü kış bile olsa polar pijama falan giyen hiç görmedim yazın askılıysa kışın uzun kollu yarım kollu giyilio işte pamuk kumaştan Beden konusunda hiç bir fikrim yok inan ben olsam L alırdım ama iki cm fark edio zaten m ve l arasındaa

ayy hiç öyle düşünme kuzum benimki de eltiden çok tecrübeli bu sefer ben çok iyi biliyorum olaylarına giriyorlar boşver senin durum daha iyi sende öğrenmesi

çok güzelmiş cnm almışken bence l al o zamana kadar iyice şişicez dar gelmekten daha iyidir bol olması

ayy hiç öyle düşünme kuzum benimki de eltiden çok tecrübeli bu sefer ben çok iyi biliyorum olaylarına giriyorlar boşver senin durum daha iyi sende öğrenmesi
Bir de eltine sormak lazımm iyimiymiş kötümüymüş diyee şaka canım yaa torun onların torunu karışsınlar sevsinler ne dicez anası benim ben ne dersem o olcak aonuçta herkes evine gidio günün aonunda

Ayy kızlar alın size akraba terörü yinee bu saatte eşimin kız kuzeni arıyo cinsiyeti ne oldu diye ben doktora gitcem demiştim geçen hafta bana sormuyo kalkıo onu arıo ki hiç aramaz yaniii öyle. Söylemedim ben de tam belli olmadan çünkü bana dediler kesin erkek bilmem ne sinirimi bozmuşlardı resmen aratıyo anası öğrenmek için eşimde pat diye söyledi ben zor durumda kaldım şimdii dicem belli olmadığı için söylemedimm amaan merak ne kötü bişey ya kimseye yapmıcağım işler başıma gelio resmen işleri güçleri yok bu saate bizim bebeğin cinsiyetine düşmüşler

Sadece akraba değil herkeste bir cinsiyet merakı var anlamadım herkeste ama yolda hamile olduğunu gören hiç tanımadığın insandan tut hastanedeki hemşiresine dıdısının dıdısı akrabasına. Herkes nüfus planlama memuru gibi çalışıyor mübarek. Bizimde öyle valla eşimin teyzesi bana dedi ki belli olunca beni muhakkak ara. Neyse belli olduğu gün zaten kaynanamı aramış o da söylemiş. Kaynanam her gün soruyo arayıp tebrik etti mi sizi ben söyledim diye. Arayan yok tık kesildi telefonlar. Benim söylemediğimi düşünüp küstü kesin. Hayır kaynanam söylemiş aynı gün zaten söyledim de dedi kalkıp bir daha ne diye arayayım tribe bak herkesi arayıp doktordan çıktım cinsiyeti bu mu diyeceğim. Hey Allah ım kafalar parlak

çok güzelmiş cnm almışken bence l al o zamana kadar iyice şişicez dar gelmekten daha iyidir bol olması
Şişicez de işte doğumda gidiyor yarısı nerdeyse diyorlar ondan bir kafam karıştı L de çok büyük olmasın diye. Ama L daha mantıklı tabii küçük olsa daha kötü

Allah yardımcımız olsun kardeşimm hamileye bile bozulup küsüyolar en iyisi işte instagramdan paylaşcan herkes görsünn doğumdan sonra da bebek görmeye gelemicekler diye kapris yaparlar kesin eee korona var biz sizinkine geldik mi yooo iştee kendilerine yapılmasını istemezler ama başkalarına yaparlar Allah bilsin ne diyimm

Ben anlamıyorum ki neden bu kadar ısrarlı merak. Görürsünde öyle belki sorarsın filan ama nedir telefonla sıkıştırmalar sürekli Sorana şakayla öyle şeyler diyeceğim artık aaa hırka mı öreceksin yoksa teyzesi ben yeşil rengi severim filan

Ben de onu anlamıyorum yemiyo içmio saatin 10unda hiç aramadığı kuzenini arıo tee Allahım biraz olaylı eşimin aile de herkes küs birbirleriyle bi çocuklar görüşüo amcalar halalarla iştee bu meraklar ondan hep ama banane ben gelinim ister söyrrim ister söylemem dimiii yüzsüz olabilsek keşke o kadarrr

Çok güzelmiş bedeni bilemem ama giyilir

Kızlar bizde bugün ilk defa bebek magazalarina baktık oda baktık bir hafta on gün sonra bütün kıyafet ve yatak odalarına zam geliyormuş bilginize bende bugün kızıma bir bant ve bir minik nevresim takımı aldım ..Allah'ım sağlıkla kullanmak nasip etsin hepimize...

Ayy kızlar konusmalara göz attım şimdi dedıkodular dedıkodular
Ben bitki cayı sadece ıhlamur İctim ama limon hergun en az yarım sade maden suyuna sıkıp ıcıyırum salata vs harıç
Maydanoz da borekelrde ben bol maydonozlu peynirli ozellıkle sıgara boregı severım onlardan da cok yedım salatalara da cok dograrım
Saç kısmına gelince ben belıme kadar uzun full platin sarı idim sonra yattıgım yerden bas edemedım omuzlardan az asagıya kestırdım boya kısmına gelınce eevt dr lar ızın verıyor bende gerek duymadığım ıcın cok şükür beyaz yok yaptırmadım
Meraklı akrabalara gelınce
Beni biliyorsunuz bahsetmiştim ögrendıgımde kısa vıdeo cekıp kız bebek elbısesı ıle bırlıkte atmıstım hem hamıle oldugumu hemde cınsıyetı ılan etmıstım kurtulmustum
Valaa alısverıs konusunda da zamlancak vs ayrı da zaten magaza gırıp gezemıyorum az ayakta kalımca fenalık gecırıcekk gıbı oluyorum o yuzden herhangı sebepler de cıkınca hadı denk geldı suna bakayım dedıgım yerden bı kac parca alıp cıktım bıraz da ınternet alısverıs destekle aldım derken sonrası ıcın allah kerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…