2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eki Görüntüle 2904865
Şunu çok beğendim ama bir kışın giyilir mi hastaneler sıcak oluyor diyorlar ama 😅 iki hangi beden almak mantıklı ne kadar daha alır doğum sonrası ne kadarı gider ki 😂 sezon sonu ürünü sonra bulamam diye yoksa erken de. Ben o danteli abartılı lohusa şeylerini sevmiyorum ama sezaryen sonrası pijama yerine gecelik daha rahat oluyormuş ameliyattan dolayı 🙄 M mi alsam L mi bilemedim 🤷🏻‍♀️
Güzel ve çok şık canım 😍 ben alsam heralde m alırım çünkü doğum yapanlar karınlarının bayağı küçüldüğünü söylüyor ama tabi bizim alacağımız kiloya da bağlı 😂

Ayy kızlar alın size akraba terörü yinee 😂 bu saatte eşimin kız kuzeni arıyo cinsiyeti ne oldu diye ben doktora gitcem demiştim geçen hafta bana sormuyo kalkıo onu arıo ki hiç aramaz yaniii öyle. Söylemedim ben de tam belli olmadan çünkü bana dediler kesin erkek bilmem ne sinirimi bozmuşlardı resmen aratıyo anası öğrenmek için eşimde pat diye söyledi ben zor durumda kaldım şimdii dicem belli olmadığı için söylemedimm 😂😂 amaan merak ne kötü bişey ya kimseye yapmıcağım işler başıma gelio resmen işleri güçleri yok bu saate bizim bebeğin cinsiyetine düşmüşler 🤬
Bizde cinsiyet öğrenildikten sonra ismini ne bırakacaksınız telaşı başladı şimdide hatta isim düşünüp söyleyenler bile var yani siz düşünün artık 😂😂😂

Güzel ve çok şık canım 😍 ben alsam heralde m alırım çünkü doğum yapanlar karınlarının bayağı küçüldüğünü söylüyor ama tabi bizim alacağımız kiloya da bağlı 😂
Sağ ol kuzum ondan işte bende karar veremedim neden L almıyorsun garanti olur diyorlar da sonra da giymek isterim ondan dolayı M olsa mı diye tereddüt ettim. L nin yakası filan düşer giyemem eğer nasip olurda o günlere çıkarsak 🤲🏻

Bir de eltine sormak lazımm iyimiymiş kötümüymüş diyee 😂😂😂 şaka canım yaa torun onların torunu karışsınlar sevsinler ne dicez anası benim ben ne dersem o olcak aonuçta herkes evine gidio günün aonunda ☺️
Ben eve gideceklerini de düşünmüyorum 😅😅 kaç ay kalırlar acaba onu düşünüyorum şimdiden 😂😂 sağ sokağım annem sol sokağım kayınvalidem

Canım demir hapı kullanıyorum sadece o da sabah aç karnına almaya çalışıyorum kabız her şekilde yapıyor 🙄

Kuzum bende mıde bagırsak rahatsızlıgı oldugundan ben toz hakınde suda erıtıp ıcıyorum
Fertamir 100 mh sabah aksam
Vısne suyu gıbı oluyor mıdeme de dokunmuyor
Ama duzenlı ıcemıyorum
Sabahbac karnına alınca bebegım de guzel oynuyor meyve suyu gıbı oldugu ıcın 😅

Canım sabah alıp miden bulanırsa gece yatmadan alabilirsin demişti bana Dr akşam 9 dan sonra Bi şey yememeye çalışıyorum unutmazsam 🙈 12 de ilacı içiyorum
Teşekkür ederim kızlar
Sabah 1 kaşık zeytinyağı
Ardından d vitamini
10 dk sonra demir ilacımı içiyorum. Zeytinyağı baya işe yarıyor 💫

Bu arada dün şifa meditasyonu vardı instgrm canlı yayında onu yaptım kadın dediki bu aralar dolunayın etkisinden dolayı kaburga batmaları göğüs kafesi sıkışmaları olabilir ben şok 🤓😅 ve 2 gündür ağrım geçti 💪🏼 Çok şükür rahat nefes alıyorum yahu meditasyonla da tüm kötü enerjileri attım aşırı rahatlama oldu. Dualı meditasyon yapıyor kadın çok hoşuma gidiyor

Sağ ol kuzum ondan işte bende karar veremedim neden L almıyorsun garanti olur diyorlar da sonra da giymek isterim ondan dolayı M olsa mı diye tereddüt ettim. L nin yakası filan düşer giyemem eğer nasip olurda o günlere çıkarsak 🤲🏻
İnşallah o günleri görürüz canım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Ama söylediğin konuda haklısın birde yakasının düşme olayı var onu düşünmemiştim bende rahat edemem o yüzden giyemem

X