2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzel ve çok şık canım ben alsam heralde m alırım çünkü doğum yapanlar karınlarının bayağı küçüldüğünü söylüyor ama tabi bizim alacağımız kiloya da bağlı

Bizde cinsiyet öğrenildikten sonra ismini ne bırakacaksınız telaşı başladı şimdide hatta isim düşünüp söyleyenler bile var yani siz düşünün artık

Güzel ve çok şık canım ben alsam heralde m alırım çünkü doğum yapanlar karınlarının bayağı küçüldüğünü söylüyor ama tabi bizim alacağımız kiloya da bağlı
Sağ ol kuzum ondan işte bende karar veremedim neden L almıyorsun garanti olur diyorlar da sonra da giymek isterim ondan dolayı M olsa mı diye tereddüt ettim. L nin yakası filan düşer giyemem eğer nasip olurda o günlere çıkarsak

Bir de eltine sormak lazımm iyimiymiş kötümüymüş diyee şaka canım yaa torun onların torunu karışsınlar sevsinler ne dicez anası benim ben ne dersem o olcak aonuçta herkes evine gidio günün aonunda
Ben eve gideceklerini de düşünmüyorum kaç ay kalırlar acaba onu düşünüyorum şimdiden sağ sokağım annem sol sokağım kayınvalidem

Canım demir hapı kullanıyorum sadece o da sabah aç karnına almaya çalışıyorum kabız her şekilde yapıyor

Canım sabah alıp miden bulanırsa gece yatmadan alabilirsin demişti bana Dr akşam 9 dan sonra Bi şey yememeye çalışıyorum unutmazsam 12 de ilacı içiyorum
Teşekkür ederim kızlar
Sabah 1 kaşık zeytinyağı
Ardından d vitamini
10 dk sonra demir ilacımı içiyorum. Zeytinyağı baya işe yarıyor

Bu arada dün şifa meditasyonu vardı instgrm canlı yayında onu yaptım kadın dediki bu aralar dolunayın etkisinden dolayı kaburga batmaları göğüs kafesi sıkışmaları olabilir ben şok ve 2 gündür ağrım geçti Çok şükür rahat nefes alıyorum yahu meditasyonla da tüm kötü enerjileri attım aşırı rahatlama oldu. Dualı meditasyon yapıyor kadın çok hoşuma gidiyor

İnşallah o günleri görürüz canım Ama söylediğin konuda haklısın birde yakasının düşme olayı var onu düşünmemiştim bende rahat edemem o yüzden giyemem

kızlar adet kanaması gibi kanama başladı birden hemen hastaneye geldik bebek iyi rahim ağzıda kapalı bişey görünmüyo ama yatış verdi dua edin bana nolur bebeğim beni bırakmasın çok korkuyorum
Geçmiş olsun kuzum neden olmuş plesanta kaynaklı mı acaba Rabbim esirgesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…