2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İyi yapmışsın.
Güle güle kullan canım.
Hangi boyayı kullandın?

canım bende boyadım beyazım çok olduğu için doktorum 12.hafta bitince izin verdi organik boyaya bütün arklarımda hamileyken boyadılar birşey olmadı annenin psikolojiside önemli sonuçta walla doktorda en bakımsız hamile bendimmillet ojeli fönlü sonra artık iyice rahatsız oldum beyazlar çıkınca boyattım

Yaaa aynenn ben fon cekiyodum ama beyazlari gordukce aynaya bakasim gelmiodu esim bide bi kere dalga gecti sonra saka dedi ama iyice bozuldu psikolojim su an cok guzelim fistik gibiyim die dolaniorum ozguvenim geri geldi canimiz sagolsun Allah a emanetiz hepimiz

Kız benim de beyazlarım arttı tek tük olunca sinir ediyor ama çoğalınca hoşuma bile gitti benim tedavi süresince arttı. Valla tedavide dahil ne oje ne makyaj sıfır yüzümü suyla yıkıyorum sabahları bir tek o. Doktora giderken güneş kremi sürüyorum çok bakımlı hissediyorum Çook önce ışıltı vardı hiç boyatmadım zaten. Doğumdan sonra değişiklik olsun istiyorum esmerim önerilerinize açığım

Kişi kendini kötü hissediyorsa bence de yapmalı çoğu doktor onay veriyor. Ben kötü hissetmiyorum saçlarım çok kırıldı covid korkusuna kestiremiyorum o olsa sevinirim aslında

Bir daha icmeyim bari ılık suya devam ya limonda cok kullanmak istemiyorum kanama riskini arttırırmıs oksapardan dolayı valla cok zormus Allah herkese sifa versin
Canım limonun kan sulandırma gücü çok düşük ben hep tükettim aspirin içiyoruz filan bence sorun olmaz abartısız bir limon suyu çok içtim bu süreçte

Canım limonun kan sulandırma gücü çok düşük ben hep tükettim aspirin içiyoruz filan bence sorun olmaz abartısız bir limon suyu çok içtim bu süreçte
Ay ne bilim inan artık ne yapacagimi sasirmis durumdaym sol taraf boynumu ceviremiyorum tutuldu mu anlamadm bastirinca bademcigime kadar agriyor ama yutkunurken o kadar agrı yok sanırım yarn kbb ye gidecegm

Yaa kimisi cok begenio ozge ozpirincci gibi cok kisi var oyle baskasında çok beğeniyorum ama ben dogalligi sevmiyorum kardes makyaj seviyorum sus pus seviyorum saolsun esim de bakimli sevio yani yaninda kendimi kotu hissediodum yalan degil, normal hamile olsam topuklu ayakkabiyla gezerdim full da iste esmer de olsa ben ombre yakistiriorum isiltili guzel oluyo ama kendime hic yakistirmiorum bende esmerim ama cok beyaz tenliyim sari lar olmuyo sacimi simsiyah boyuyorum sacimi kestircen demissin kestir gitsin sonra çok dökülcek dioylar valla benide annem durduruo korkuttu kestirme die ama dogumdan sonra kisacik kestircem sanki ekstra uzadi bu uc ayda zaten gür amaaan işimiz zor kadın olmak zor

Ay ne bilim inan artık ne yapacagimi sasirmis durumdaym sol taraf boynumu ceviremiyorum tutuldu mu anlamadm bastirinca bademcigime kadar agriyor ama yutkunurken o kadar agrı yok sanırım yarn kbb ye gidecegm
En iyisi doktor tabii canım aman dikkat et hastanede filan da. Hem enfeksiyon varsa önlem almak gerekir ben olsam ben de giderdim açıkçası.

En iyisi doktor tabii canım aman dikkat et hastanede filan da. Hem enfeksiyon varsa önlem almak gerekir ben olsam ben de giderdim açıkçası.
Yani aile hekimine gitmistim ilac veremeyiz demisti bende 1 2 gün evde idare ederim dedim ama su boyun tutulması mı bademcigim mi sisti anlamadm

Seviyorsan yapcan kuzum. Benim içimden gelmiyor sıkılırım raat olacağım topukluyu düğünden düğüne gören ayaklarım asla alışamadı çalışıyorum ama işte de sürekli ayakta olmam gerektiğinden spor ayakkabı ben. Tek sevgim incik boncuk. Ona bile evde tahammül edemem. Eve gelince sıfır ürün olacak üzerinde çekeceğim pijamamı. Eşimde kıyamam ki kendi de normal yani ekstra bakım yapan biri değil. Ama kadında sever bence Başkasında ben de seviyorum çünkü saçı kuaför e gitmeye korktuğum için elleyemedim yavrum. Yoksa kestirme yönündeki kötü inanışlardan değil. Kısacık saç bana yakışmıyor azıcık ucundan çatallar gitse yeter. Hayatımda hiç bu kadar kırık saçım olmamıştı

Yani aile hekimine gitmistim ilac veremeyiz demisti bende 1 2 gün evde idare ederim dedim ama su boyun tutulması mı bademcigim mi sisti anlamadm
Aile hekimliği maalesef üç aile hekimi gördüm hepsi de hem çok tedirgin yaklaşıyorlar hem de pek anlamıyorlar kuzum. İdrar yolu enfeksiyonumu grip zannettiydi biri resmen böbreklerime hasar verecek aşamada acilde anladılar halimi. Wbc değerim azıcık düşüktü kanser muamelesi yapıp hemotolojiye git demişlerdi de doktor resmen niye geldin der gibi güldü yani ortaları yok sen en iyisi uzman doktora git iyi hissetmiyorsan.

Yemeği tatlandıracak kadar kullandıklarımız da hiç sorun yok demişti doktor. Önemli olan demleyip çaylarını sularını içmemek yoğun oranlarda. Maydonozun düşüğe yol açması için bir poşet yemeniz gerekir demişti. Ya da sapıyla kaynatıp suyunu içmeniz. Çok az miktarlarda kullanıyorum kuzum ben hepsini de

Yinede korkuyorum kuzum ya aslında doktorum herşeyin fazlası zarar demişti ama yinede tüketmiyorum sanırsam fazla takıntılıyım ve bu huyumu hiç sevmiyorum

Yinede korkuyorum kuzum ya aslında doktorum herşeyin fazlası zarar demişti ama yinede tüketmiyorum sanırsam fazla takıntılıyım ve bu huyumu hiç sevmiyorum
Yok yavrum en başta ben de öyle idim hala var aman diyorum her şeyde ama okudukça dinledikçe biraz esnemelerim oldu. İçine nasıl siniyorsa öyle yap elbette

Paşa gönlünün istediği gibi davran kuzum kolay şeylet değil yaşadıklarımız çünkü Evlatları alınca kucağımıza herşeye yeteriz evvelAllahh

Ayy kızlar bugün kayınvalidemle e bebek e gittik kadıncağızın en son gördüğü bebek eşimin kardeşi o da 30 yıl önce ne değişik şeyler çıkmış dio bana efendim yüz örtüsü yaptırcakmış ipek bilmem ne kumaşından o ne işe yarıo dedim puseti örtcekmişim yüzü görünmesin nazar değmesin diye ne diosun anne dedim ne ipeği ne nazarı mis gibi müslin kumaşlar var hava alan organik öyle bırakalım eski şeyleri dedim bozulursa bozulsun napiim bana hala çocuklarının bebekliklerini bizim zamanımızda böyleydi diyip anlatıyo boş boş yıl olmuş 2022 teknoloji almış gitmiş başını yanii çağa ayak uyduralım dimi ama işte öğrencek yavaş yavaş ilk torun

Hee bide ne oyuncakçıya girmiş kaç yıldır ne bebek mağazasına etrafında da yok yani işim zor anlicağınız instagramdan buluo abuk subuk şeyler ne kumaşı belli değil, e bebek i öğrettim Allahtan da çok şükür alırsa bişey ordan alsın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…