2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gebelikte ıhlamur önermiyorlarmis korkumdan hicbirsey icmiyorum sadece ılık su limon sıkıyorm azcık onu iciyorum canım
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin. Hava değişimindeyiz bende de bişeyler olcak gibi dikkat edin. Zencefilli çay içona yasak yok benim bildiğim kadarıyla. Ilık Bi şekilde içine limon sıkarak hafifçe, içebilirsin

Bogaz agrım yumusadi cok sükür canım grip kaldı sadece ona care bulmaya calısıyorm
Grip içinde bir söz vardır ayakta yedi gün yatarak bir hafta da geçer diye. Birkaç güne toparlarsın canım inşallah kendi süreci var illa ki onu tamamlamadan terk etmiyor. Boğaz ağrısı en kötüsü bence o geçti ise yavaş yavaş toparlarsın ateş varsa sadece ona dikkat et düzenli ölç parol der zaten onun içinde doktor. Riskli olan bebek açısından ateş gerisi düzelir sürecinde. Bol dinlen su iç meyve vitamin ihmal etme varsa eğer pekmez bal tüket. Çok fazla bitki çaylarına yönelme bence. Limonun da hiç bir zararı yok ben bazen bir limonu komple sıkıp içiyorum. Ter atıyorsan bir tane az sodyumlu soda iç günde.

Yok sükür atesim olmadi en azindan bogazimda yumusadı grip hafif öksürük bogaz agrisi hafif var bir bardak nane limon icicem bakalım yarım tatlı kasıgı koydum herkese sordum bisey olmaz dediler emanetimiz Allah a insallah vok perisan etti beni valla halim kalmadı artik

Aman dikkat edin valla hamilelikte daha zor geciyormus onu anladm

İyi şükür kuzum. Az çok tahmin edebiliyorum midemi bozdum ne işkence gelmişti halsiz düşmüştüm üç gün sürdü. Gebelikte ayrı stres oluyor zaten insan. Şifa olsun canım

Valla oyle cok zormus intermetten baktm arkadaslarima sordum herkes icmis nane limon hatta gebeligin basinda bulantinin giderilmesi icin oneriliyormus
Nane hamilelikte biraz sakıncalı canım yaa.
Adet olamadığımda bolca tüketiyorum ben, hızlandırıyo.
Kanamayı falan da arttırıyo.
Adet söktürücü diye geçiyo hatta.

Nane hamilelikte biraz sakıncalı canım yaa.
Adet olamadığımda bolca tüketiyorum ben, hızlandırıyo.
Kanamayı falan da arttırıyo.
Adet söktürücü diye geçiyo hatta.

nane önermezler esas canım hamilelikte riskli diye biliyorum ıhlamur gaz içinde rezene içebilirsin demişti bana
Valla kime sorsam ic dediler 1 bardak ictim insallah bisey olmaz 1 tatli kasigi yemege de koyuyorm zaten ne bileym emaneti Allah a

Bencedeee doktorum sacimi boyamama izim verdi simdi sacimi dip boyucam (kucuk bir kismi beyaz genetik ) hayatimda hic bu kadar bakimsiz olmamistim
Kız helal olsun sana iyi cesaret. Ben sombreyi bile yaptıracakken son anda vazgeçtim dibine işlem olmadığı halde Bi korktum yaa.
Doğal boyalar var onlardan mı yapıcaksın

Valla kime sorsam ic dediler 1 bardak ictim insallah bisey olmaz 1 tatli kasigi yemege de koyuyorm zaten ne bileym emaneti Allah a
Ben hamileliğimden beri nane reyhan kekik maydonoz falan hiç kullanmıyorum canım yemeğede tadını verenler onlar ama sonra tadını çıkarırım dedim. Allah’ın izniyle birşey olmaz canım içini ferah tut ama daha çok bal ılık su limon falan iç inşallah hemencecik toparlarsın bende hamilelikte önermiyorlar diye biliyorum

Bir daha icmeyim bari ılık suya devam ya limonda cok kullanmak istemiyorum kanama riskini arttırırmıs oksapardan dolayı valla cok zormus Allah herkese sifa versin

Kız helal olsun sana iyi cesaret. Ben sombreyi bile yaptıracakken son anda vazgeçtim dibine işlem olmadığı halde Bi korktum yaa.
Doğal boyalar var onlardan mı yapıcaksın

Sen iyi cesaretlisin şayet sorsam doktora yaptır dese yinede yaptırmaö birazcıkta bakımsız olalım napalımm
Kizlarcigim doktor boyayabilirsin dedi organik boya ile ben de gratisten gittim aldim organik ( bu arada ablaminda doktoru oldugu icin asiri guveniyorum o da boyatmisti cunku ) biraz arastirdim o markayla boyayanda vardii yurt disinda da rofle balyaj yaptiran bile varmis , ya cok aisiri bakimli biriyim normalde inanin zor dayandim benim ruh sagligim icin boyanmasi gerekiyorduu mutlu anne mutlu cocuk boyadim yikadim bile on dk tutuyosunuz bitti gitti

İyi günlerde kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…