2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi hadi hiç yazmıyorsun zaten
Takıp etmeye calısıyorum ama bu gunlerde benım ev bır yogun anlatamam 2.3 saat ayakta kalsam aksama kadar sızlanıyorum yoksa sızden de bısey kacırmayay calısyorum fakat hızlı hızlı arada bakıyorum burayı unuturmuyum hıcc kuzumm

Ben herşeye bakıyorum favorilere ekliyorum niye ise elim almaya gitmiyor daha detaylıdan sonra başlarım diye düşünüyorum. Hala hissetmiyorum miniği korkuyorum Evim küçük çamaşır asma derdim vardı kurutma makinesi aldım öncelik olarak Sırada evin badana boya işi var bunlar bittikten sonra alırım şuan sadece araştırma yapıyorum.

Haklısın kuzum yarın yavrularım inşallah nasip olur büyürse anamın neden fotoğrafı yok hamile iken diye içlerine şüphe düşmesin birkaç fotoğraf olsun inşallah nasip olursa

Diyorum bu kız hiç terk etti buraları neyse kuzum keyifler yerinde olsun da

Bende sadece bir kaç parça kıyafet aldım kuzum bir de annem park yatak aldı o da onların evinde zaten boya badana işin varsa önce onları halletmek daha mantıklı tabii. Kurutma makinesi koyacak yerim yok resmen aslında ben de istiyordum. Güle güle kullan kuzum

Sağol kuzum öncelik bu işleri halledelim gerisi bir şekilde halledilir. Valla benimde yok üst üste montaj olacak maalesef Şimdi bebek olunca daha da lazım olacağını düşündüm ona yapacağım odanın içinde kuruyordu şimdi hiç yer yok. Sağlıklı günlerde kullansın kuzucuklar

Ben de Bi detaylıdan kurtulaydım az daha rahatlıycam

Hepimiz aynıyız ya dışarıya çıkamıyoruz zaten çıkıncada en fazla hastaneye gidiyoruz kurban bayramında aklıma geldi dedim ki bizim hiç fotoğrafımız yok en azından anı olsun diye kalktım güzelce elbisemi gitdim saçımı makyajımı yaptım eşime dedim sende kalk dedim hazırlan sağolsun kırmadı öyle bir kaç poz çektik tripotla düşün hani ne hallerdeyiz

Hiç sosyal medyanızda flan paylaştınız mı kızlar hamileliğiniziii
Geçen bir tek arkasaşlarım hastane çıkışlarını almışlardı onları paylaştım oda bir arkadaşım isimli yastık ve kapı süsü yapacak o gönderince onu paylaşacam şimdi dedim onu paylaşırsam bunları paylaşmazsam onlara ayıp olacak ama keşke paylaşmasaydım haberi olmayanlar yazmaya başladı pişman oldum bir akrabamla konuştum geçen gün diyorki paylaşma nazar olur

Ayyy benim de en büyük önceliğim o şu an çünkü bebek odası dediğimiz yer resmen çamaşırlık darısıı başıma darısı başımaaa

Amiiin İyi yapmışsın kuzum. Benim üstü de dolu ama belki ileride olur. Bebiş olduğunda çok gerekli gerçekten evin içinde kuruyan çamaşır nemi tehlikeli zaten.

Öyle yavrum. İyi yapmışsın valla. O zaman pek göbek belli değildi aklıma gelmedi. Şimdi baya baya belli. Belki bir dahaki doktor muayenemden sonra bir iki poz çekiniriz biz de doktorun muayenesi fuar merkezine yakın yeşillikleri bir yer inşallah aksilik olmasın moralimiz yerinde olsun çektirelim unutmazsam

Allah’ın izniyle hiç bir aksilik olmaz canım Çektirmek lazım en güzel ve en özel anılarımız

Benimkini de bir aile biliyor arkadaşlar duyup görünce şok olacaklar

Yaa siz böyle arkadaşlardan komşulardan hediye alanlardan bahsedince benim kimsem yokmuş diyorum
Kendinin resmini atmadığın halde mi nazar değermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…