2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Saglikla gidip gelelim canim inşallah güzel sonuclar elde edelim hep🥰🥰☺️♥️ bana simdi 1 ay sonra detayliya git dedi direkt de ondan sordum cnm sana da.

Kesin mi dedi peki. Erken haftalar icin pek kesin konuşmuyorlar genelde ama iste insan kesin olmasa da bi alışıyor. Bizde de değişir mi acaba dedik, düşündüm kafa biraz alışmıştı mesela degisseydi farklı hissederdik, uzulmek degil kesinlikle sadece alismaya calisma durumu. Senin o zaman bir oglun var, bu da kız gibi dimi?

Enemm 2 ayri doktor deynce daha da inanir insan yaaa, öyle cok değişik olms valls🥴🥴🥴
12 haftaşıklen bacak arasını gösterdi bak erkek dedi. 13 de kesin konuştu kız dedi. Benim kozom da var oğlumda. Yani özellikle istediğimden değil sadece alıştırıyprsun kendini isim falan düşünüp sonra da tuhaf oluyprsun.

Benimki bu biraz tuzlu ama digerlerinin yorumlarinda cok ince icini yeniden doldurdum falan gibi seyler yaziyordu guvenemedim en sevmedigim şey aldığım bir ürünü tadilata sokmak 🤦🏻‍♀️ en iyi yorumlar bunundu biraz gec geldi sadece o da kargodan dolayi, firma ile alakasi yoktu yani. Kilifi da cikiyor direk makineye attim geldiği gibi. Dolukuk orabi venim iatediğim gibi
Kesinlikle öyle incesi de pek işe yaramaz gibi bak bu kılıf işi de çok işe yarar sökülmesi sonuçta insanız yaz ayları yer vs olabilir siz rastlamadım magazalarda nerde bulabilirim ki sadece nette mi var acaba görüp fikir edinmekte istiyorum bu yüzden işte

Kesinlikle öyle incesi de pek işe yaramaz gibi bak bu kılıf işi de çok işe yarar sökülmesi sonuçta insanız yaz ayları yer vs olabilir siz rastlamadım magazalarda nerde bulabilirim ki sadece nette mi var acaba görüp fikir edinmekte istiyorum bu yüzden işte

Hic mağazalara bakmadim ama bebek mağazalarinda olabilir belki e-bebek, babymall gibi yerlerde.

Senin ikinci demi yanlış mı hatırlıyorum canım günlerimiz yakın bende haala tık yok
2. Tatlım ama benim bu ara 2 gün var hareket gece 2 gün yok gibi sonra 1 gün var 2 gün yok Mısır patlıyor gibi karnımda bilemedim bağırsak mı öyle kelebek gibi kayma gibi değil o sanıyorum sonra hissetmeyince tedirgin oluyorum bilemiyorum yani

2. Tatlım ama benim bu ara 2 gün var hareket gece 2 gün yok gibi sonra 1 gün var 2 gün yok Mısır patlıyor gibi karnımda bilemedim bağırsak mı öyle kelebek gibi kayma gibi değil o sanıyorum sonra hissetmeyince tedirgin oluyorum bilemiyorum yani
Yani hareket hissedersin belki ama sürekli ve belli aralıklarla olmaya bilir canım onun için çok erken daha. Herkes farklı hissedebilir bide tabi kimisi kanat çırpma gibi kimisi böyle hatta içeriden biri dokundu gibi hissettim diyenleri bile duydum 😁 tedirginlik gerektirecek Bi durum değil bence

Yani hareket hissedersin belki ama sürekli ve belli aralıklarla olmaya bilir canım onun için çok erken daha. Herkes farklı hissedebilir bide tabi kimisi kanat çırpma gibi kimisi böyle hatta içeriden biri dokundu gibi hissettim diyenleri bile duydum 😁 tedirginlik gerektirecek Bi durum değil bence
Evet o içerden bişi sürtme bende de oluyor aman bilemiyorum valla 20. Haftaya kadar böyle karışık olaçak sanırım 🙏allahım korusun bebişlwrimizi ben çok stres yapıyorum kızıyorum kendime ama elim de değil

Çok yaramaz çocuklara folikasit çocuğu diyen var🤣 doğru olabilir gibi geldi analarımız folikasitmi gördü bizler sakin çocuklardık çok içmek ondan otizim dediler demekki şimdi anladım🤣
Benim asistanlığını yaptığım hocamin meşhur lafı. Folik asite baya karşı kendileri daha doğrusu yapay her vitamine karşı 🤣

12 haftaşıklen bacak arasını gösterdi bak erkek dedi. 13 de kesin konuştu kız dedi. Benim kozom da var oğlumda. Yani özellikle istediğimden değil sadece alıştırıyprsun kendini isim falan düşünüp sonra da tuhaf oluyprsun.
Evet değişik olur insan tabii, olmaz mi.. kaptirmamak lazim iste ya, zor ama.doktorlar da surekli baski kurulmasından dolayi erken soyluyorlar aslında daha gec soyleseler daha iyi...

X