2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar ben yine kanama olunca doktora gittim. Vajinal muayne yaptı yogun bir mantar ve birde polip varmıs. Polip kanama yaparmıs zaten ama bebege zarar vermezmiş. Polip olabilecegide dün gece aklıma geldi tahminim dogru cıktı 😐 2 farklı doktora göründüm biri istersen alırız polipi dedi farketmez dedi. Kendi doktorum gerek yok almaya dogum bittiginde polip falan temIızlıyoruz zaten dedi. Benim gibi sebepsiz kahve rengi akıntı yasayan yada kanama yasayan varsa bilginiz olsun 😐
Geçmiş olsun canım zararsızmış neyse ki mantar da geçer inşallah .
Oğlumuzun ismini Kıvanç koymayı düşünüyoruz nasıl sizce
Oğlumun adı Kıvanç tavsiye ederim kesinlikle. Çok zor seçmiştim ama pişman olmadım hiç anlamı da güzel. Oğlumda da güzel bi etki yaptığına inanıyorum karakter olarak . Sağlıkla gelsin.

Geçmiş olsun canım zararsızmış neyse ki mantar da geçer inşallah .

Oğlumun adı Kıvanç tavsiye ederim kesinlikle. Çok zor seçmiştim ama pişman olmadım hiç anlamı da güzel. Oğlumda da güzel bi etki yaptığına inanıyorum karakter olarak . Sağlıkla gelsin.
Sagol canım Amin inşallah 🙂

Hamdolsun iyiyim bebek iyi onda bir sıkıntı yok maşallah sübhanallah plasenta rahim ağzına yerleşmiş ileri doğru yukarı çıkacak ama çıkana kadar bu şekilde kanama lekelenme yaparmış geçici olsun da
İnşallah geçer sağlıkla gelir yavrun benimki de 11+3 'te aşağıya yerleşmiş tam kapatmıştı ultrasonda da kanama görünüyodu 1 ay progestan kullandım ama bende leke falan hiç gelmedi derindeymiş benim kanama alanım en son geçen hafta gittim o konuyla ilgili sormayı unuttum doktor da bişey demedi ama bakmıştır muhtemelen plasenta durumuna diye düşünüyorum bilmiyorum progrstanı da kes daha kulkanma dedi inşallah bişey olmaz
Kızlar, cinsiyet değişen var mı bu arada? Bizimki kıza döndü de 🌸
Ben de bundan emin olamıyorum işte dönenler değişenler oluyo bize de şuana kadar hep kız gözüktü ama bakalım 3 hafta sonra da kız derse alışverişlerde rahat olur içim😀
Aminnn canim, hepimizin yavrulari saglikla gelsin inşallah 🥰🥰🥰 bizimki de tepetaklak dönüktü, ama bacaklari capraz yaptigi icin göründü 🤩 ayrıntıliya mi gideceksiniz o zaman 🤗
Bilmiyorum ki doktor o konuda bişwy demedi gidince bakcaz artık 😊

Hımm benim de 11+6 da erkek demisti, şimdi epey fotosunu filan da cekti ama yine de hazirlikli olmak lazm, degisti diye cok duydum çünkü 🥰 saglikli olsunlar da yeter☺️🤗
Eşbette öncelik sağlıklı olmaları. Ama yanlış tahmin üzüyor beni. Oğluma da önce kız demişlerdi. 2 hafta sonra erkek dediklerinde sumur olmuştum. Üzülmek değilse de ne bileyim farklı bir his

Yaaa deme ben kıZımda çok rahattım hep uyurdum kızımda hep öyleydi neden se akşam yatıyorum ama sabah erkenden WC kalkınca gözümü bi açıyorum birdaha uyku yok 😂😂yandık desene
Yandık yandık 🤣ben ilk gebeliktede böyleydim oğluş doğdu 5 ay hep ağladı hiç uyumadı 😱😱😱

Benim Bi ablam bide erkek kardeşim var yeni yeni konusmaya başladığı hatta okula başlayana kadar büyük abla küçük abla diye seslendirdi bize ☺️ belki bide oğlun olur belli mi olur onun da küçük ablası büyük ablası olur
Ay ilahi 😀cocukta haklı ne yapsın abla dese ıkınızde bakacaksınız 😍
Allah isteyenlere nasip etsın Allah bilir tabi ama iki tane süper olacak gibi 😀

X