2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnşallah geçer sağlıkla gelir yavrun benimki de 11+3 'te aşağıya yerleşmiş tam kapatmıştı ultrasonda da kanama görünüyodu 1 ay progestan kullandım ama bende leke falan hiç gelmedi derindeymiş benim kanama alanım en son geçen hafta gittim o konuyla ilgili sormayı unuttum doktor da bişey demedi ama bakmıştır muhtemelen plasenta durumuna diye düşünüyorum bilmiyorum progrstanı da kes daha kulkanma dedi inşallah bişey olmaz

Ben de bundan emin olamıyorum işte dönenler değişenler oluyo bize de şuana kadar hep kız gözüktü ama bakalım 3 hafta sonra da kız derse alışverişlerde rahat olur içim😀

Bilmiyorum ki doktor o konuda bişwy demedi gidince bakcaz artık 😊
İnşallah amin 🌷20. Haftaya doğru düzeliyor Muş belki düzelmişti

Başınız sağolsun çok üzücü gerçekten Allah sabır versin. Ama lütfen strese girmemeye çalis senin için iyi değil moralini yüksek tutmaya bak daha iyi olunca yanına gider destek olursun ,🙁🙁
Öyle yapcam rabbim izin verirse ilk cocuklarimiz aynı yaşta ve komsuyuz şimdi o çocuk kardeşi olacağını bildiği için bizimkine neler söylüyor içim yanıyor 😔

Kızlar ben yine kanama olunca doktora gittim. Vajinal muayne yaptı yogun bir mantar ve birde polip varmıs. Polip kanama yaparmıs zaten ama bebege zarar vermezmiş. Polip olabilecegide dün gece aklıma geldi tahminim dogru cıktı 😐 2 farklı doktora göründüm biri istersen alırız polipi dedi farketmez dedi. Kendi doktorum gerek yok almaya dogum bittiginde polip falan temIızlıyoruz zaten dedi. Benim gibi sebepsiz kahve rengi akıntı yasayan yada kanama yasayan varsa bilginiz olsun 😐
Canım arkadasimin ilk gebeliği öyle imiş hiç bir sıkıntı olmamış ama progestan kullanmış

İnşallah amin 🌷20. Haftaya doğru düzeliyor Muş belki düzelmişti
Progestan ı kestikten sonraki gün hafiften ağrılarım oldu fazla yürüyünce ayakta durunca yine oluyo arada ama dinlenmeye çalışıyorum allaha emanet gidiyoruz işte hayırlısı 3 hafta sonra kontrol bakcaz nedir durum

Merhaba hanımlar kontrole gittim bugün bebeğimi ekranda ilk kez gördüm malum dev. Has. Göstermemişlerdi bende özele gittim bugün bebegim sağlıklı güzel ve uzunmuş öyle dedi Dr bı kız bebek olucak. Bu benim 3. Kızım olucak hayırlısıyla sağlıkla kucağına lamakta nasip olur insaAllah🤲🏼🧿😍💗

Merhaba.. Güzel haberlerin için öncelikle kocaman maşallah 🤗 Sağlıkla kavuşun dilerim.. Konudan bağımsız, nickini merak ettim bir anlamı var mı acaba? Ne zamandır dikkatimi çekiyor da 🙈

Merhaba hanımlar kontrole gittim bugün bebeğimi ekranda ilk kez gördüm malum dev. Has. Göstermemişlerdi bende özele gittim bugün bebegim sağlıklı güzel ve uzunmuş öyle dedi Dr bı kız bebek olucak. Bu benim 3. Kızım olucak hayırlısıyla sağlıkla kucağına lamakta nasip olur insaAllah🤲🏼🧿😍💗

Merhaba.. Güzel haberlerin için öncelikle kocaman maşallah 🤗 Sağlıkla kavuşun dilerim.. Konudan bağımsız, nickini merak ettim bir anlamı var mı acaba? Ne zamandır dikkatimi çekiyor da 🙈

Merhaba teşekkür ederim 😍 amin hepimizde insaAllah🤲🏼 nickim ilk actidlgimda kızma hamileyken tavuklu pilav seviyorum öyle olsun dedim kabul etmedi derken kirpa kirpa tavuklu kald tmm dedim olsun 😄 yanlışlıkla k harfine basmamla hiç olmiycak bişeye dönüştü 🤣🤣 kaldı öyle 😛

Ha yani 13 haftada da mı yanılma oldu? Hemde iki dr tarafından? Sanırım 20 haftayı falan beklememiz gerekitor net sonuç için
Yani ya da çok iyi bir cihazı olan doktora kesinlikle 16. Haftada gidilmeli. Önceki tahminler yanılıyor. 12. Ve 13. Haftalarda tahmin yapmak yanıltıcı olur dedi doktorumuz. Genital organlar birbirine benziyormuş 🌸

Evet, gerçekten öyleymiş. Hic geçmedi o his benden. Babası erkek hissediyordu baya da ben kazandım diyip duruyordu. Dun artık baya araştırıp dedim bize %100 diyecek bir doktora gidelim. Gittik ve hekim direkt size nasıl kızınız olacagını söylemediler dedi. Çünkü bizim aslında gittiğimiz doktor prof. Herkes tanıyor. Mutlaka söylemiştir dedi ama hekimin sucu yoo cihaz cok farkediyor geçekten.

Ayyy banada dr 11 ve 13 de erkek dedi ama emin konuşmadı yarın 16+3 üm bakalm bizimki de kesinleşecek 🥰
Hadi bakalım hayırlısı. Hekimler 11 ve 13 hafta arası bildiginiz nub teorisini kullanırmış. Bı da %10yanıltıcı oldugu icin aslında hic yorum yapılmamalıymış. İnsallah saglıkla gelsin de seninki de 🌸

Yaaaa bebeklikte kolik falan varmıydı, benimki kolikti 5 ay hep ağladı sonrasındada 1,5 yaşına kadar çok sık uyanıyordu bende uykudan çok çektim
Aslında her bebek kadar gazliydi fazlası değil. Sadece cok sık uyaniyordu emmeyi bırakana kadar öyle oldu tabiri caizse anami aglatti

Merhaba teşekkür ederim 😍 amin hepimizde insaAllah🤲🏼 nickim ilk actidlgimda kızma hamileyken tavuklu pilav seviyorum öyle olsun dedim kabul etmedi derken kirpa kirpa tavuklu kald tmm dedim olsun 😄 yanlışlıkla k harfine basmamla hiç olmiycak bişeye dönüştü 🤣🤣 kaldı öyle 😛
Tavuklu pilav çekti şimdi canım olsada yesek 😂😋

X