2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar benim WC olayı gece artık olmuyor 1 kez kalkıyorum sizlerin nasıl acaba bende bir rahatlama söz konusu birde gündüz uyku basma olayı başladı sizin nasıl acaba

Kızlar benim WC olayı gece artık olmuyor 1 kez kalkıyorum sizlerin nasıl acaba bende bir rahatlama söz konusu birde gündüz uyku basma olayı başladı sizin nasıl acaba
Uyku basması bana ilk haftalarda çok olmuştu şimdilerde daha iyiyim sanki bi an şarjım bitiyor gibi aniden bi yorgunluk çöküyordu uyuyunca tekrar deşarj oluyordum 🤣

Merhaba teşekkür ederim 😍 amin hepimizde insaAllah🤲🏼 nickim ilk actidlgimda kızma hamileyken tavuklu pilav seviyorum öyle olsun dedim kabul etmedi derken kirpa kirpa tavuklu kald tmm dedim olsun 😄 yanlışlıkla k harfine basmamla hiç olmiycak bişeye dönüştü 🤣🤣 kaldı öyle 😛

Yaaaa hikaye bombaymış 🙈🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😀 kırpa kırpa “tavuklu” kaldı ahahahaha ay Allah iyiliğini vere 😬😬😬😬😬😬😬😬😬

Uyku basma olayı başlarda vardı benim sonra geçti o.. vc konusu da azaldı ama hâlâ normalin üstünde 😄

Hadi bakalım hayırlısı. Hekimler 11 ve 13 hafta arası bildiginiz nub teorisini kullanırmış. Bı da %10yanıltıcı oldugu icin aslında hic yorum yapılmamalıymış. İnsallah saglıkla gelsin de seninki de 🌸
Amiiiin 🤲🏻 hepimizinki aslında küçük bir çıkıntısı var dedi gösterdi. Ama kordonmu deil mi 16_17 haftalarda anlarz dedi

Uyku gündüz gelmiyo Ben yatana kadar ara ara su içiyorum o yüzden yatarken sürekli tuvaletim varmış gibi hissediyorum belki 1 saat öncesinde su içmezsem olmaz o his ama gece kaldıracak kadar gelmiyo zaten

Bende de geri döndü uyku basması gündüzleri ilk üç ay cok olmustu 12. Haftadan sonra gecmisti bir haftadir yine başladı. Normaldir diye düşünüyorum bir de gece uykusu ile alakali bence ben gece uyuyorum amabelki de artik uykumu tam alamiyorum diye düşünmüştüm

Evet canım benim de lekeler durdu yine iğne ile fitil.de.devam
Sevındım canım inşallah yukarı dogro yol alıyordur
Evet, gerçekten öyleymiş. Hic geçmedi o his benden. Babası erkek hissediyordu baya da ben kazandım diyip duruyordu. Dun artık baya araştırıp dedim bize %100 diyecek bir doktora gidelim. Gittik ve hekim direkt size nasıl kızınız olacagını söylemediler dedi. Çünkü bizim aslında gittiğimiz doktor prof. Herkes tanıyor. Mutlaka söylemiştir dedi ama hekimin sucu yoo cihaz cok farkediyor geçekten.
Şimdi de sen söyle kazandım diye 😀
Neyseki erken vakitte kesinlesti cinsiyet

Bende de geri döndü uyku basması gündüzleri ilk üç ay cok olmustu 12. Haftadan sonra gecmisti bir haftadir yine başladı. Normaldir diye düşünüyorum bir de gece uykusu ile alakali bence ben gece uyuyorum amabelki de artik uykumu tam alamiyorum diye düşünmüştüm
Varmı sende hareket canım bebiş vuruyor mu

Merhaba bizim de bugün kesinleşti kızımız olcakmış 🥰 ygmygm ygmygm geçen gün attığım fotoda gözüken kordondu sanırım ☺️fotosunu ekliyim belki öğrenmeyeler için yardımcı olur 😘
46A0F182-7E75-4EE2-AE75-963C0092E7F9.jpeg

Varmı sende hareket canım bebiş vuruyor mu
Yani bazen hissediyorum gibi geliyor bazen hissetmiyorum gibi henuz cok emin degilim emin olmadikca da hissettim diyemiyorum. Doktor erken dedi 20. Hafta gibi ancak hissedersin daha cok küçük dedi. O yuzden fazla takilmiyorum.
Merhaba bizim de bugün kesinleşti kızımız olcakmış 🥰 ygmygm ygmygm geçen gün attığım fotoda gözüken kordondu sanırım ☺️fotosunu ekliyim belki öğrenmeyeler için yardımcı olur 😘
Saglikla gelsin minik prenses 🌸

X