2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Doğumun şekli inanın işin en önemsiz parçası, bunu düşünüp hiç moralinizi bozmayın. Doktorumun bir Instagram paylaşımında şöyle yazıyordu: "Gebelik süreci, düzgün bir şekilde tamamlanması gereken birçok aşamadan oluşur. Öyle ki bu sürecin sonunda gerçekleşen her doğum bir mucizedir."
Sizi anlıyorum, ben de normal doğum olsun, o anı yaşayım, o duyguyu tadayım çok isterim ama siz ve bebeğiniz sağlıklı olsun, sağlıkla gelsin de nasıl geldiğinin hiç önemi yok inanın.
Tabiki zaten bu his illa doğurcam meselesi değil sadece sağlık açısından çok isterdim.nasip şuan göze alamıyorum

Yok yaşamadım ilki sezeryan olanlarda gözüküyor Muş sezeryan olduğu için herhalde yerleşti inşallah düzelir şuan için kontrole karar surekli yatmami söyledi
Benim de 1 düşüğüm var bu ilk olacak inşallah başlarda bişey yoktu herşey yolundaydı biraz iş yaptım yordum kendimi sonra aşağıda dedi plasenta ondan beri dikkat ediyorum sezeryanla ilgisi olduğunu da bilmiyodum senden duydum inşallah düzelir bizimkiler de 🤲

Benim de 1 düşüğüm var bu ilk olacak inşallah başlarda bişey yoktu herşey yolundaydı biraz iş yaptım yordum kendimi sonra aşağıda dedi plasenta ondan beri dikkat ediyorum sezeryanla ilgisi olduğunu da bilmiyodum senden duydum inşallah düzelir bizimkiler de 🤲
İnşallah inşallah umutlu olalım.

Güzel bir set gibi görünüyor canım. Yakından görme fırsatın varsa daha iyi plur besıgı falan görmüş olursun

Bu tarz arabalar çok ağır oluyor. Görmeden sipariş verme derim. Yada gelsin beğenmezsen gönderirim diyorsan sen bilirsin tabi ama katlamasina falan bakmadan sakın alma derim

Ben hamile olmadan önce bakmıştım 🥰 ama arabayı set almak güzel ama bence vaktiniz varsa bütün mağazaları gezin derim elinize alın ileri geri sürün derim ama bilmem senin tercihin ben beşik falan set almam ilk çocuksa mutlaka en iyisini al derim sonuçta arkadan gelende kullanacak 🥰

Ay tenli anne Ay tenli anne kızlar haklı canım :)
Bizim araba kızımdan kalma biraz eskidi tabi.. Alırken en dikkat ettifim şey hafif olması ve tek elle acılmasıydı. Benim araba baby2go du sanırım 5,5 kılo agırlıgında tek elle acılıp kapanıyor. Eger asansör yoksa oturdugun binada kesinlikle buna dikkat et.

Çok sağolun kızlar az çok birseyler şekillendi kafamda hafif ve kullanışlılığı önemli ama görüp beğenip sürüp almam daha iyi olacak zaten anne yanı beşiği falan da çok iyi birsey değil gibi boyutu küçük kullanışlı olmaz sanırım

Sancı dedıgın şeyde oluyormu bildigin sertlesme gıbı bende oluyorda 🤷‍♀️ evet hissedilen dönem daha iyi rahat oluyor
Sertleşme değilde kramp sancı gibi kısa süreli her dk değilde arada oluyor günde 2 kez o gün çikolata yemiştim Dr bakarken o oynadıkça bende o his oldu ondan o sanıyorum o sancı

Ya 16.haftada hissederiz gibi geliyor ıkıncı bıraz daha erken hissedilir diyorlar ya :) kızımda ne zaman hissettım tam hatırlamıyorum ama sen hatırlıyormusun

Senin ilk mi canım :) ilki biraz daha gec oluyor ıkıncı ucuncu daha erken diyorlar ama bellide olmaz tabi
Kizimi ilk 24 haftada hissetmiştim baya geç...Su an hala tik yok bakalim bekliyorum merakla

Sertleşme değilde kramp sancı gibi kısa süreli her dk değilde arada oluyor günde 2 kez o gün çikolata yemiştim Dr bakarken o oynadıkça bende o his oldu ondan o sanıyorum o sancı
Ha ne guzel o zaman o oldukca ıyı dıye dusunebılırsın :)

Kizimi ilk 24 haftada hissetmiştim baya geç...Su an hala tik yok bakalim bekliyorum merakla
Baya gec hissetmıssın :) bakalım bu ne zaman hissettirecek

Bende daha hissetmedim ama ikincide erken hissettim oda malum göbeğinin yoktu zayıftım ondan olsa gerek 🥰 oğlumdan kalkma minnak bşr göbeğim kaldığından ne kadar göbeğim de bişeyler oynasada kesin bağırsaklar 😂

Kızlaaaaaarr 15+3 ten yazıyorum.🤗Sanırım ben bugün ilk hareketi hissettim🤩🤩🤩
Böyle kalbimi sanki karnıma koymuşlar gibi pıt pıt pıt ❤️ya da içeride minicik balonlar patlıyor gibiydi 🎈 Eğer bu bağırsak hareketi değilse tabi çünkü uzun sürdü ve beklemediğim yerden geldi hareket göbek deliği etrafında. Siz ne dersiniz?? 😁 (bu arada ilk gebelik, erkek bebek bekliyorum)

X