2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlaaaaaarr 15+3 ten yazıyorum.🤗Sanırım ben bugün ilk hareketi hissettim🤩🤩🤩
Böyle kalbimi sanki karnıma koymuşlar gibi pıt pıt pıt ❤️ya da içeride minicik balonlar patlıyor gibiydi 🎈 Eğer bu bağırsak hareketi değilse tabi çünkü uzun sürdü ve beklemediğim yerden geldi hareket göbek deliği etrafında. Siz ne dersiniz?? 😁 (bu arada ilk gebelik, erkek bebek bekliyorum)
Olabilirde olmayabilirde 😁 takip et canım bir daha yarın falan olacak mı 😍

Kızlar 13 haftalarda kahverengi kanamanız oldu mu endişelendim. Kasıklarımda da ağrı var biraz muayene oldum bebek iyi ama insan korkuyor progesteronu kesince olmuş olabilir dedi doktor 20. Haftaya kadar kullan istersen dedi yaşayan oldu mu

Kızlar 13 haftalarda kahverengi kanamanız oldu mu endişelendim. Kasıklarımda da ağrı var biraz muayene oldum bebek iyi ama insan korkuyor progesteronu kesince olmuş olabilir dedi doktor 20. Haftaya kadar kullan istersen dedi yaşayan oldu mu
Benim 6. Ve 9. Haftada kahverengi lekelerim olmuştu bir kaç gün sürmüştü. 6. Haftadan beri progestanı hiç bırakmadım doktorun tavsiyesiyle bir süre günde 3 tane sonra 2 iyi olunca günde 1 taneye düşürdü. Ama geçen gün tam 13. Haftaya girdiğim gün kanamam oldu hemde parça düşürdüm çok korkmuştum ama çok şükür bebeğim iyi. Şuan iğne vuruluyorum tekrar gidince göreceğim nasılmış diye. Sizde muayene olduysanız korkmayın doktorunuzu dinleyin birşey olmaz inşallah

Benim daha geçen hafta oldu canım olabiliyor bence kahverengiler normal. Takip et rengi değişirse ya da miktarı artarsa doktoruna haber verirsin. Temkinli olmak için bu ara kendini yorma, dinlen

Selam kızlar bugün kontrolümüz vardı cinsiyetimiz belli olanlardan biri de biziz ama çarşamba günü öğrenicez cinsiyetimizi 😂

Eklentiler

• 20210524_095444.jpg
    20210524_095444.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar sanırım hamile yastığı alacam, kullananlar vardı aramızda ismini hatırlayamadım. E bebektekini kullanan var mı tavsiye edermisiniz?

Kızlar sanırım hamile yastığı alacam, kullananlar vardı aramızda ismini hatırlayamadım. E bebektekini kullanan var mı tavsiye edermisiniz?

Ben e bebekten aldım daha 7-8 haftalardayken rahat stil yüz üstü yatmayı sevdiğim için uzun süreli kullanamadım malesef ama kullandığım süre boyunca uykumu daha verimli aldığımı gördüm. Bir iki haftaya yüz üstü yatmayı bırakmam gerekecek o yüzden yine dönüş yapacağım bence kullanışlı bir ürün

Tetenoz için kacıncı haftada cagırmıstı ya yazdıgın iyi oldu saglık ocagı kızımıda benide cagırmıstı ama saglık ocagında 2hafta onde görünüyorum ben
Benimde sağlık ocağı son adet tarihine göre yazdığı için 1 haziran görünüyo tetanoz aşı günüm ebeye söyledim geç döllenmeden dolayı şuan 16+3 olduğumu sorun olmaz 2 hafta önceden vurulmak dedi ama yarın kontrolüm var doktora da soracam 20.haftayı bekle derse beklicem

Ben e bebekten aldım daha 7-8 haftalardayken rahat stil yüz üstü yatmayı sevdiğim için uzun süreli kullanamadım malesef ama kullandığım süre boyunca uykumu daha verimli aldığımı gördüm. Bir iki haftaya yüz üstü yatmayı bırakmam gerekecek o yüzden yine dönüş yapacağım bence kullanışlı bir ürün
Teşekkür ederim sanırım alacam ben de çünkü uykular haram olmaya başladı😊

Benim 6. Ve 9. Haftada kahverengi lekelerim olmuştu bir kaç gün sürmüştü. 6. Haftadan beri progestanı hiç bırakmadım doktorun tavsiyesiyle bir süre günde 3 tane sonra 2 iyi olunca günde 1 taneye düşürdü. Ama geçen gün tam 13. Haftaya girdiğim gün kanamam oldu hemde parça düşürdüm çok korkmuştum ama çok şükür bebeğim iyi. Şuan iğne vuruluyorum tekrar gidince göreceğim nasılmış diye. Sizde muayene olduysanız korkmayın doktorunuzu dinleyin birşey olmaz inşallah
Sağol canım rabbim korusun hepimizin evladını😚

X