2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde sağlık ocağı son adet tarihine göre yazdığı için 1 haziran görünüyo tetanoz aşı günüm ebeye söyledim geç döllenmeden dolayı şuan 16+3 olduğumu sorun olmaz 2 hafta önceden vurulmak dedi ama yarın kontrolüm var doktora da soracam 20.haftayı bekle derse beklicem
Haberdar et canım yarın kacıncı hafta diyecek 🤷‍♀️

Kızlaaaaaarr 15+3 ten yazıyorum.🤗Sanırım ben bugün ilk hareketi hissettim🤩🤩🤩
Böyle kalbimi sanki karnıma koymuşlar gibi pıt pıt pıt ❤️ya da içeride minicik balonlar patlıyor gibiydi 🎈 Eğer bu bağırsak hareketi değilse tabi çünkü uzun sürdü ve beklemediğim yerden geldi hareket göbek deliği etrafında. Siz ne dersiniz?? 😁 (bu arada ilk gebelik, erkek bebek bekliyorum)
Tabii olabilir bende 16. Haftada hissetmiştim böyle pıt pıt atar gibi bağırsak hareketinden biraz farklıydı 🥰

Kontrolüm güzel geçti bugün çok şükür.. İnanılmaz zıpzıptı benim pattis.. Videoya çekmiştim baştan sonra, durup durup o zıplamaları izliyoruz bayıldık bayıldık 😍 Fakat bacakları hep bağdaştı, doktor ne yaptıysa açtıramadı ve cinsiyet tahmini yok malesef.. Geçen hafta “pipili gibi” dediği o ufak ihtimal hâlâ geçerliliğini koruyor 🤭 Yeni kontrol 1 ay sonra.. O nedir ya? KOSKOCA 1 AY 🥴😏

Yaa☺️ Ben de ismi ilk duyunca çok beğendim kız ismi bu ama dedim yok erkek dediler. Gerçekten kararsız kaldım ileride sıkıntı çeker mi acaba çocuk dlye🙁 Mesela Bera yiğit gibi bir şey koysak yine de emin değilim kız sanarlar mı diye ☺️
İlk duyunca bana da kız çağrıştırdı ama yanına ikinci bir isimle kullanılabilir belki🤔
Nifty yaptıran kızlar kaç günde çıktı sizin sonuçlar?Ben geçen pazartesi kan verdim henüz çıkmadı.
Benim tam bir haftada gelmişti.
Merhabalar herkese cın takvımı tutan oldu mı aranızda ☺️
Benim tuttu. Zaten bir tek o tuttu 😀

Kontrolüm güzel geçti bugün çok şükür.. İnanılmaz zıpzıptı benim pattis.. Videoya çekmiştim baştan sonra, durup durup o zıplamaları izliyoruz bayıldık bayıldık 😍 Fakat bacakları hep bağdaştı, doktor ne yaptıysa açtıramadı ve cinsiyet tahmini yok malesef.. Geçen hafta “pipili gibi” dediği o ufak ihtimal hâlâ geçerliliğini koruyor 🤭 Yeni kontrol 1 ay sonra.. O nedir ya? KOSKOCA 1 AY 🥴😏
Bu aylarda çok hareketli oluyorlarmış canım siz de öyle görmüşsünüz ne güzel. 😍 insanın içinin yağları eriyor vallahi😊 geç olsun güç olmasın cinsiyet öğrenilir elbet😁

Kızlaaaaaarr 15+3 ten yazıyorum.🤗Sanırım ben bugün ilk hareketi hissettim🤩🤩🤩
Böyle kalbimi sanki karnıma koymuşlar gibi pıt pıt pıt ❤️ya da içeride minicik balonlar patlıyor gibiydi 🎈 Eğer bu bağırsak hareketi değilse tabi çünkü uzun sürdü ve beklemediğim yerden geldi hareket göbek deliği etrafında. Siz ne dersiniz?? 😁 (bu arada ilk gebelik, erkek bebek bekliyorum)
Öyle hissettiğinde elini karnına koy gerçekten tekmeyse hissedersin 😊
Merhabalar herkese cın takvımı tutan oldu mı aranızda ☺️
Tutmadı 😊 kız yazıyordu oğlum olacakmış 😊

Öyle hissettiğinde elini karnına koy gerçekten tekmeyse hissedersin 😊

Tutmadı 😊 kız yazıyordu oğlum olacakmış 😊
Koydum koydum canım koymam mı😁 önce çekindim koyunca keser diye sonra koydum kesmedi, aynadan filan baktım çok kuvvetli hissedince dışarıdan görünüyor sandım ama yok görünmüyormuş 😅

Bu aylarda çok hareketli oluyorlarmış canım siz de öyle görmüşsünüz ne güzel. 😍 insanın içinin yağları eriyor vallahi😊 geç olsun güç olmasın cinsiyet öğrenilir elbet😁

15’er gramlıktan 2 paket çikolata yiyerek gittiydim de :KK76::emir_bebek:

Eskiden bende cok yapardım hele patates soğuksa daha da iyi gelirdi. Ama kahveyi hiç duymadım. Cok geçmiş olsun.

Ikili tarama testinde beta hcg yazar ama bosa bakma tutmuyor o. E nabizda değerlerinin yaninda + işaretine tıklayınca aciliyor. Yada tarihi seçin pdf olarak indir tıklayın. Sayfa sayfa gozukuyor
ÇOK teşekkür ediyorum

X