2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bugün çok kötü migren tuttu kızlar ve bana ancak majezik iyi gelirdi öğlen uyudum geçmedi kalktım parıl içtim hafifledi. Ama geçmedi akşam şiddetlendi KV patates kesti eski usül üzerine de alnıma gelecek yere türk kahvesi koydu alnıma sardık yarım saatte geçti aklınızın bir.kenarında bulunsun 😘
turk kahvesını ıslatıp mı koydu benımde cok tutuo ağlayasım gelıo :KK43:

Sen iki kız ben de iki erkek annesi olacağız galiba 🥰
😍Öyle gibi görünüyor 😍
Aslında 12.haftada söylemez diye tahmin etmiştim kızımda söylememişti. O yuzden ben sormayacaktım birden kız dedi 😁 kesin mi dedim %90 ailelere söylemeyın henuz dedi😁 benim belirtilerin coguda aynıydı kızımla o yuzden kız mı acaba diyordum bakalım netlesmesını heyecanla bekliyoruz

😍Öyle gibi görünüyor 😍
Aslında 12.haftada söylemez diye tahmin etmiştim kızımda söylememişti. O yuzden ben sormayacaktım birden kız dedi 😁 kesin mi dedim %90 ailelere söylemeyın henuz dedi😁 benim belirtilerin coguda aynıydı kızımla o yuzden kız mı acaba diyordum bakalım netlesmesını heyecanla bekliyoruz
Hayırlı evlat olsunlar inşallah canım sağlıkla sihhatle kavusalim.🌹

Ya inşallah az kalmıstır sabıraızlıkla bekliyorum daha önce ıkı kez acaba mı dedim ama devanı gelmedi demek ki yanlıs anlamısım 🤷‍♀️
Aynen tatlım benimde bende Dr kontrole gittiğimde aşşağıda taşıyorsun bebişi ama korkma temkinli ol dedi zaten öyleyim dedim zamanla yukarı çıkacak dedi bu haftalardan sonra. Ama sanki oynarken ben sancı gibi hissediyorum. Aşşağıda die ama henüz bende de yok bebek hatta 1 hafta önce ona rağmen

Sağolun içimi rahatlattıniz benim aslında moralimi en çok bozan ssvd olarak başlamıştım.bir doktora şuan için ne olacağını bilmiyorum 😔
Doğumun şekli inanın işin en önemsiz parçası, bunu düşünüp hiç moralinizi bozmayın. Doktorumun bir Instagram paylaşımında şöyle yazıyordu: "Gebelik süreci, düzgün bir şekilde tamamlanması gereken birçok aşamadan oluşur. Öyle ki bu sürecin sonunda gerçekleşen her doğum bir mucizedir."
Sizi anlıyorum, ben de normal doğum olsun, o anı yaşayım, o duyguyu tadayım çok isterim ama siz ve bebeğiniz sağlıklı olsun, sağlıkla gelsin de nasıl geldiğinin hiç önemi yok inanın.

Kızlar 14+1 bu gün benim hareket varmı sizde azmı kaldı acana🙏🥰

Ya inşallah az kalmıstır sabıraızlıkla bekliyorum daha önce ıkı kez acaba mı dedim ama devanı gelmedi demek ki yanlıs anlamısım 🤷‍♀️
Ben de bir hafta once kesin hissettim dedim ama arkası gelmedi doktora sordum daha cok erken henüz hissetmezsin bağırsak ve midedeki hareketleri hissediyorsun daha once pek dikkatli değildin bu hareketlere o yüzden simdi hissedince bebek zannetmen normal 20. Hafta artik hissetmeye başlarsın dedi. Ben de heyecanla bekliyorum bakalim.

Bu tarz arabalar çok ağır oluyor. Görmeden sipariş verme derim. Yada gelsin beğenmezsen gönderirim diyorsan sen bilirsin tabi ama katlamasina falan bakmadan sakın alma derim

Ben hamile olmadan önce bakmıştım 🥰 ama arabayı set almak güzel ama bence vaktiniz varsa bütün mağazaları gezin derim elinize alın ileri geri sürün derim ama bilmem senin tercihin ben beşik falan set almam ilk çocuksa mutlaka en iyisini al derim sonuçta arkadan gelende kullanacak 🥰

Aynen tatlım benimde bende Dr kontrole gittiğimde aşşağıda taşıyorsun bebişi ama korkma temkinli ol dedi zaten öyleyim dedim zamanla yukarı çıkacak dedi bu haftalardan sonra. Ama sanki oynarken ben sancı gibi hissediyorum. Aşşağıda die ama henüz bende de yok bebek hatta 1 hafta önce ona rağmen
Ya 16.haftada hissederiz gibi geliyor ıkıncı bıraz daha erken hissedilir diyorlar ya :) kızımda ne zaman hissettım tam hatırlamıyorum ama sen hatırlıyormusun

Ben de bir hafta once kesin hissettim dedim ama arkası gelmedi doktora sordum daha cok erken henüz hissetmezsin bağırsak ve midedeki hareketleri hissediyorsun daha once pek dikkatli değildin bu hareketlere o yüzden simdi hissedince bebek zannetmen normal 20. Hafta artik hissetmeye başlarsın dedi. Ben de heyecanla bekliyorum bakalim.

Senin ilk mi canım :) ilki biraz daha gec oluyor ıkıncı ucuncu daha erken diyorlar ama bellide olmaz tabi

Ay tenli anne Ay tenli anne kızlar haklı canım :)
Bizim araba kızımdan kalma biraz eskidi tabi.. Alırken en dikkat ettifim şey hafif olması ve tek elle acılmasıydı. Benim araba baby2go du sanırım 5,5 kılo agırlıgında tek elle acılıp kapanıyor. Eger asansör yoksa oturdugun binada kesinlikle buna dikkat et.

Ya 16.haftada hissederiz gibi geliyor ıkıncı bıraz daha erken hissedilir diyorlar ya :) kızımda ne zaman hissettım tam hatırlamıyorum ama sen hatırlıyormusun

Senin ilk mi canım :) ilki biraz daha gec oluyor ıkıncı ucuncu daha erken diyorlar ama bellide olmaz tabi
Evet kızımda 19-20 idi sonra artmaya başladı var daha demekki canım artık sabredicez bi kere hissetsek içim rahatlayacak ben Dr sormayı unuttum baya hareketli ama daha öyle bir tekme bende yemedim ara ara sancı oluyor alt kanında benim biraz aşşağıda olduğu için çözemedim

Evet kızımda 19-20 idi sonra artmaya başladı var daha demekki canım artık sabredicez bi kere hissetsek içim rahatlayacak ben Dr sormayı unuttum baya hareketli ama daha öyle bir tekme bende yemedim ara ara sancı oluyor alt kanında benim biraz aşşağıda olduğu için çözemedim
Sancı dedıgın şeyde oluyormu bildigin sertlesme gıbı bende oluyorda 🤷‍♀️ evet hissedilen dönem daha iyi rahat oluyor

X