2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim erkek bir öğrencimin ismi Yusuf Bera, Berra ismine çok yakın olduğu için kız ismi gibi düşündürebilir ilk başta. Ama güzel bence 😊
Yaa☺️ Ben de ismi ilk duyunca çok beğendim kız ismi bu ama dedim yok erkek dediler. Gerçekten kararsız kaldım ileride sıkıntı çeker mi acaba çocuk dlye🙁 Mesela Bera yiğit gibi bir şey koysak yine de emin değilim kız sanarlar mı diye ☺️

Evet bana erkek ismi dediler hatta sahabelerden birinin ismiymiş ama ben de ilk duyunca kız çağrıştırdı :/ fikir almak istedim
Canım isim koyarken büyüdügünde tasırken ne hissedecegını düşünmek daha ıyı. Hani okula gitti artık sen yanında degilsin bera kız ismi diye olabilir yetişkin olur yıne bununla karsılasabılır 🤷‍♀️

İnşallah inşallah bol bol yatıyorum Perşembe doktora gitcez inşallah güzel şeyler duyarız tekrar kanama olacak diye çok korkuyorum
Hoşgeldin inşallah sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza alırız 😍benim de tam kapatmıştı 1 ay dikkat ettim ama yatmadım her zaman geçen haftaki kontrolde 1 cm yukarıya kaymış dedi doktor progestan kullanıyorum kanama alanı varmış ama derinde olduğu için bende kanama olmadı hiç ama her an olabilirmiş çok dikkat etmeliyiz herşey iyiye gidecek buna inanarak geçiriyorum günleri 🤗 senin ikinci hamileliğinmiş ılkinde böyle bişey yaşadın mı peki

Doğum hikayenizi okudum. Çok zor günler geçirmişsiniz umarım bu hamileliğiniz çok güzel geçer ve bebeğinizi zamanında sağlıkla kucağıniza alirsiniz. Yazılarınız o kadar kibar ve naif ve düşünceli ki hayran kaldım. Burası paylaşım platformu sonuçta dertleşmek istediniz hikayenizi yazdınız kendinizi kötü hissedeceğiniz hiç biseey yok ♥️♥️ mesleğiniz de çok kutsal siz de çocuğunuz da öğrencileriniz de çok özelsiniz ☺️ görünce yazmak istedim ♥️
Asıl ben teşekkür ederim canm güzel düşüncelerin için 🤗 umarım hepimiz hayatımızın en güzel zamanlarını geçiririz hamilelik doğum ve bebeklerimiz büyürken 💜💜💜
Benzer doğum hikayem var. Yazıp moral bozmak istemem. Sizi okurken o günlere gittim. Allah kuzularımıza sağlık uzun ömür versin
Her doğum farklı bir hikaye olsun ve ne güzeli olsun hepimiz için

Bu arada ne gibi spor yapıyorsunuz nasıl sağlıklı besleniyorsunuz 🥰 artık 4. Aya girdim iki gündür yürüyorum tabi hava şartları önemli en azından psikolojik olarak çok iyi 👍

Bu arada ne gibi spor yapıyorsunuz nasıl sağlıklı besleniyorsunuz 🥰 artık 4. Aya girdim iki gündür yürüyorum tabi hava şartları önemli en azından psikolojik olarak çok iyi 👍
Hiç birşey yapmıyorım kilo alıp duruyorum 😪 dısarı cıktıgımda bulantı ve halsızlıkten bir an önce oturmak istiyorum inşallah bi rahatlasamda gezsem 🤷‍♀️

Güzel bir set gibi görünüyor canım. Yakından görme fırsatın varsa daha iyi plur besıgı falan görmüş olursun

Merhabalar, çok çok geçmiş olsun. Benim rahim ağzını kapamamış bir sonraki günkü muayenede 1,5 cm Aralık görüldü. Ama ayakta pek duramıyorum hemen gene ağrım oluyor. Bu ağrılar aşağı yerleşimli plesanta ile mi ilgili bilmiyorum ama progestan 200 e sabah akşam devam ediyorum fitil şeklinde ve mümkün mertebe uzanıyorum. Fakat bugün işe başlayacağım doktor rapor vs kesinlikle al yat demedi şu aşamada. Yukarı çıkar haftan ilerledikçe dedi hem normal gittiğim kadın doğımcu hem perinatolog. Ama tamamen kapamış olsaydı istirahat önereceklerdi. Siz istirahat edin mutlaka, sakın moralinizi bozmayın 20. haftadan sonra çok çok çok büyük ihtimalle yuları çıkacaktır. Plesanta previa 200 de 1 görülen bir durummuş.
Sağolun içimi rahatlattıniz benim aslında moralimi en çok bozan ssvd olarak başlamıştım.bir doktora şuan için ne olacağını bilmiyorum 😔

Hoşgeldin inşallah sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza alırız 😍benim de tam kapatmıştı 1 ay dikkat ettim ama yatmadım her zaman geçen haftaki kontrolde 1 cm yukarıya kaymış dedi doktor progestan kullanıyorum kanama alanı varmış ama derinde olduğu için bende kanama olmadı hiç ama her an olabilirmiş çok dikkat etmeliyiz herşey iyiye gidecek buna inanarak geçiriyorum günleri 🤗 senin ikinci hamileliğinmiş ılkinde böyle bişey yaşadın mı peki
Yok yaşamadım ilki sezeryan olanlarda gözüküyor Muş sezeryan olduğu için herhalde yerleşti inşallah düzelir şuan için kontrole karar surekli yatmami söyledi

Prilam mı kullanıyorsun adı ne bana hiç bişey fayda etmiyo serum bile
merhaba bende hala aynı durumdayım prılam ıle duruorum ama pek etkılemıyor bana doktorum mıde ılaclarıda verdı pulset ıcıorum arada ama benım daha 12 haftalık kızımda zofran ıcıodum o ıyı gelıyordu denemedysen onerırım

X