2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sagol canım

Valla ama bu daha enteresan çnkü 8 aydır pipi niyetine ne gördüler

Hic bilmiyorum canim konuşmadık o konuda ama haftaya ikili teste gidiyorum belki yorum yapar o zaman çok merak ediyorum, ne zor sabretmek

Kızlaaar şu tatlı şeye bakın yaa çok beğendim ben eşime kesin bundan alırım doğum gününde çok güzel bi hediye olur bence

Eklentiler

• Screenshot_20210501-205700_Facebook.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 68

hehehehe çok tatlısın
Merak ettim profiline bakiyim dedim, profilin özel mesajın her bişeyin kapalıymış ayol. Usul usul geldiğim gibi geri çıktım

Bende de var o göbek ama eşim bence kilo o, bebek olamaz diyo ahhsahhs

Baska bir topikte açıklamislar MHRSden gerekli seçimleri yaparak arattiniz mi?
Evet orada hiçbirşekilde randevu bulunamıyor. Ayrıca saat 4 te yenilenir randevular 15 gün sonrası için 15.55 ten 16.10 a kadar sürekli bakıyorum bir kez bile randevu açılmadı açılsa ben yetişemedim alamayacağım diyeceğim ama açılmıyor da sıkıntı o

Daha zamani varsa sistemde otomatik olarak mi gorunmyor acaba anlamadim acikcasi ben de, burda oyle bir sistem yok. Hastanedeki doktorunuzu arayp durumu bildirseniz?

Neden randevu kısmı açılmıyor inan ben de fikir yürütemedim, enteresan Ama hiç bir şekilde ulaşamıyorsan artık gidip oradan birebir alıcaksın ya da durumu açıklayacaksın, randevu alamıyorum diye. Zamanını geçirme de sonra.

ne kullanıyorsun peki canım ben daha başlamadım başlamam lazım
Canım ben biraz baktım araştırdım filan aktardan yağlar alıp karışım yapmayı uygun buldum. Kremlerin içerikleri pek temiz gelmediği için güvenmedim açıkçası. Sonuçta amaç orayı nemli tutmak. Umarım işe yarar
Sana yaptığım karışımı söyleyeyim:

Kayısı çekirdeği yağı
Avakado yağı
Badem yağı
Kakao yağı
Buğday ruşeymi yağı

Bunları hemen hemen eşit oranda spreyli boş bir şişeye karıştırdım şuan için sadece banyolardan sonra nemliyken sürüyorum. Arada da Hindistan cevizi yağı. Bu şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…