2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba arkadaşlar persembe doktora gitmiştim. 13 haftalık olduk şükür. Resim paylaşıyorum cinsiyet tahmini yapabilecek var mı kızlar
Canım ,nub gozukmuyor fotoda
Cikolata falan da yiyemiyorum hic canim korkuyorum susuz kalacam diyr normaldr cok su tüketen biriydim diger gebeliklerde suya karşı böyle bir durumum olmamıştı bu iyice zorladi
Suya salatalik ,nane ,elma vs koyup aromalandırsan belki ışe yarar
Maşallah bebişe gözün aydın , balık yagım benimde bu
ygmygm bir cinsiyette benden geldi bugün.. geçen haftaya kadar %75 kızken 14. haftada %100 erkek oldu pipi farkıyla
Demek güven olmuyor bu yüzdelere hayırlı olsun
Canım umarım biraz daha iyisindir
Hoşgeldin canım Biraz daha üstlere geldi evet

Canım inşallah guzel haberlerle bekliyoruz seni
Kızlar kontrolden geldik cok sukur kıpır kıpırdı cok guzeldi :) 3 hafta sonra gel dedi ama ben 16 da geleyı mi diyince tamam öyle yap dedi :) inşallah bir sıkıntı olmazsa o zaman giderim
Maşallah canım bebişine gözün aydın
Eki Görüntüle 2838854 teyzoslar cok dertliyim ellerim basimda dusunuyorumEki Görüntüle 2838854 Bu arada nub teorisinden anlayan arkadaslar var mi cinsiyet tahmini yapabilen
Nub kısmıni anlayamadım ama görüntu bana erkegı cagrıstırdı hayırlısı olsun

Vaka sayısı azalınca herkesi kendi polikliniğine veriyorlar eski düzen ama vakalar çoğalınca bütün birimler covid polikliniğine dönüyor ya da birimin çoğu. Mesailer de ona göre değişiyor tabi. Çünkü doktorları da covid biriminde görevlendiriyorlar.
Doktor arkadaş ve akrabalarımdan ben böyle biliyorum. O nedenle şu süreçte zaten devlette herhangi bir şey için başladığın bir doktoru sonra bir daha ara ki bulasın...

Geçen sene bir arkadaşımın dayısı hastanede yatışa alındı genel durumu ağırlaşınca, çocuk biriminde yatmıştı adam mesela. O yüzden şuan randevu olmayabilir.

Kizlar ben hiç su içemiyorum yasizde durumlar nasil susuyorum icmek istiyorum ama midem bulanıyor su bile kokar mi ya, aynı şekilde banyiya da cok zor giriyorum mecburiyetten

Tıpa tıp aynıyım cok su ıcen biri olarak 2 bardak anca sanırım onında 1 bardagı ılac için inanılmaz bulanıyo içince ama cokta susuyorum.

Bende icemiyorum ama mideden degil ,suyu sevmiyorum unutuyorum hep.Belki sıcaklar gelirse arttiririz hepimiz
Kızlar MUTLAKAAAAA kendinize pipetli kapaklı bardaklardan alin (plastik de oluyor kavanoz gibi cam da), hic olmadi bildiğiniz çocuk sulugu alin pipetli ve sürekli yanınızda taşıyıp yudum yudum için. Böylece bardaktan icer gibi mideniz bulanmaz ve yavas yavas da miktari artirmis olursunuz. Kendinizi zorlamadan, azar azar. Ise yarayacak benim işyerinde ayri, evde ayrı birkac tane var ve hic su sorunum yokken bu sekilde ictigim için cok fazla ictigimi fark ettim, kac kere doldurdugum belli değil, anlamiyorum bile su ictigimi
Harikaaaa, maasallahhhhh kuzucugumuzaaaa cok sevindim canim. Multivitamine mi gecmis sanki, benim belki haftaya gecer daha vermedi bekliyorum ne verecek diye
Kızlar ben uyuya kalmışım kahvaltı sonrası 11:30 ta içmem gereken kan sulandırıcı 12 de içtim sorun olmaz dimi
Bsycik olmaz o kadardan cnm
Her zaman en iyisi cok cinsiyetci takilmadan soft renkler kullanmak. Gelisim açısından da cok daha güzel. Tabii tek şok esyalar değildir psikoloji var isin icinde
Canm yukarda bi yazi yazdim su ile ilgili, onu oku mutlaka
Kızlar kontrolden geldik cok sukur kıpır kıpırdı cok guzeldi :) 3 hafta sonra gel dedi ama ben 16 da geleyı mi diyince tamam öyle yap dedi :) inşallah bir sıkıntı olmazsa o zaman giderim
Oyhh yerim, maasallahhh. Tam cinsiyet zamani gitmis olursun ikili test isini ne yaptin cnm
Eki Görüntüle 2838854 teyzoslar cok dertliyim ellerim basimda dusunuyorumEki Görüntüle 2838854 Bu arada nub teorisinden anlayan arkadaslar var mi cinsiyet tahmini yapabilen
Nub degil de, çünkü orasi belli olmuyor ama erkek hissettim saglikla gel kuzuuuu
Bacak arana yastik koyup sola ya da saga dogru uzan canim, yastik koymazsam bende de agri olabiliyor huzursuz uyuyorm, böyle cok daha iyiyim.
Ben de dogal yaglari karistiracagm canm bi liste yapmistim, en mantıklısı bana da böyle geliyor

Merhaba kizlar ikili tarama testi yaptırdım. Pappa 1.05 serbest HCG 34.2 doktora haftaya gideceğim ama bunlardan anlayan var mı acaba ? Ultrasyon kağıdında NT 1 mm çıktı.

Iyi fikirmis canim aliyim bi tane

Canım inşallah saglıklı sıhatlidir Rabbim hiçbirimizi evlat acısıyla sınamasın ınsallah. Kızımda da ıkılı test yaptırmamıstım çünkü degısen birşey olmayacak. Yaptıran yakın arkadasımda risk yuksek cıkmıstı hamılelıgı uzulmekle gectı sonuc yavrusu cok sukur saglıklı yani bi kesinligide yok. Doktor yaptıracakmısın dedi hayır diyince birşey demedi oda öyle yani :)
Su içinde sanki plastik daha cok kokar gibi ya şu gunlerde deneyemem malum yasaklar bardagı alamamda ama inşallah yasak bitmeden benim bulantı biter bi umut ya sabah gözümü actım bekledim bi lac saniye bakalım gecmısmı diye sonuc bugunde devam bulantıya

Benim 6-7 kadar sürdü ikisinde de
Ayyy umarım okdar sürmez
Merhaba arkadaşlar persembe doktora gitmiştim. 13 haftalık olduk şükür. Resim paylaşıyorum cinsiyet tahmini yapabilecek var mı kızlar
Gözünaydın canımmm maşallah ben erkege benzettim
ygmygm bir cinsiyette benden geldi bugün.. geçen haftaya kadar %75 kızken 14. haftada %100 erkek oldu pipi farkıyla
Sağlıkla gelsin inş canımm hemen ekliyorumm
çok fazla yukarda değil henuz canım alt karın diyim ordan bakıyor doktor göbek deliğinin 4 parmak altı gibi

Bende öyle yapiyorum uyaninca aa galiba bugün yok diyorum sonra bi koku geliyor off başlıyor hemen

Mutlu huzurlu pazarlar herkese
Dün yağmurlu bir hava vardı çocuklar sıkıldı hiç durmadı, sinirden migrenim tuttu gözüme vurdu yine ilaç pek almamaya gayret ediyorum şükür uyuyunca geçti çok berbat bişey bu aralar benim karnımda şiş hele yemek hazırlamak için ayakta 4-5 saat geçirince oluyor şükür az kaldı mübarek günlerde bitti. Benim karnımda son üç ay büyüyor karnımın içi epey geniş pek öyle kıyafete ihtiyaç duymuyorum

Internetten siparis verebilirsin canim bir de normal a101 bim sok gibi marketlerde de hep gördüm ben, pipetli bardak ya da sulul mutlaka olyor, bir de benim kullandigim plastik hic kokmuyor, sen bilirsin canim
Ikili testle ilgili de nasil istersen tabii ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…